Wydarzenia

 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share | 
 

 Balkon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Morgoth Yaxley
avatar

Śmierciożercy
Śmierciożercy
http://www.morsmordre.net/t3063-morgoth-yaxley http://www.morsmordre.net/t3117-kylo#51270 http://www.morsmordre.net/t3115-morgoth-yaxley#51264 http://www.morsmordre.net/f288-fenland-palac-yaxleyow http://www.morsmordre.net/t3124-morgoth-yaxley#51390
Opiekun smoków
22
Szlachetna
Kawaler
A man can have anything, if he is willing to sacrifice.
With your berth comes a solemn vow.
You will have nothing.
Your privilege is the dirt...
In the darkness, only ambition will guide you.
The Oath you swear,
The promises you make,
They are yours alone.
Your freedom will be the wars you wage.
Your birth right, the losses you suffer.
Your entitlement, the pain you endure.
And when darkness finds you, you will face it, alone.
5
10
1
0
16
18
11 (15)
5 (17)
Czarodziej

PisanieTemat: Balkon   30.08.17 12:13

First topic message reminder :

Balkon

Opis będzie później

[bylobrzydkobedzieladnie]


Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Rosalie Yaxley
avatar

Neutralni
Neutralni
http://www.morsmordre.net/t649-rosalie-yaxley http://www.morsmordre.net/t696-smuzka#2194 http://www.morsmordre.net/t695-rosalie http://www.morsmordre.net/f113-fenland-yaxley-s-hall http://www.morsmordre.net/t955-rosalie-yaxley
doradczyni w zarządzie w Rezerwacie jednorożców w Gloucestershire
22
Szlachetna
Zaręczona
Nienawidzę pająków... dlaczego to nie mogły być motyle?
0
17
3
5
5
0
7
0
Półwila

PisanieTemat: Re: Balkon   13.09.17 19:13

Nie brałam pod uwagę niczego innego. Nie brałam pod uwagę tego, że życie mojej rodziny może potoczyć się inaczej niż sobie to wyobraziłam. Za kilka lat tymi korytarzami miały biegać małe, roześmiane Yaxley’e, uspokajające się jedynie pod wpływem karcącego spojrzenia nestora i ojców, starających się ich odpowiednio wychować. Wspólne uroczyste posiłki, jedna duża i przede wszystkim, zdrowa oraz szczęśliwa, rodzina. Nie brałam pod uwagę, że Morgoth któregoś dnia może nie wrócić, albo że stracę Cynerica, albo że mojej siostrze lub kuzynce może się stać jakaś krzywda. Albo, że coś złego dosięgnie mnie i to ja opuszczę ten świat jako pierwsza. Nadal żyłam w świecie marzeń, idealistycznych wyobrażeń, nie zawsze dopuszczając do siebie faktyczny obraz rzeczywistości, który swoim mrokiem przerażał mnie. Takie myślenie było zdecydowanie łatwiejsze, mogłam oderwać się od złego, pozostawić to mężczyznom, wmawiać sobie, że nic złego się nie dzieje i jestem bezpieczna. U ich boku byłam, ale gdy tylko pozostawałam sama nie było już tak przyjemnie. Faktycznie nie mieszkaliśmy wspólnie, dlatego zwyczaje kuzyna ciągle pozostawały dla mnie zagadką. Nie wiedziałam o której godzinie w jego sypialni gaśnie światło, gdzie najczęściej lubi przebywać. Nie znałam rutynowych zajęć cioci, codziennie ucząc się o niej czegoś nowego. Wuja, naszego nestora, rzadko kiedy miałam okazję zobaczyć, pogrążony w swoich obowiązkach nie specjalnie wychodził mi naprzeciw. Wszyscy byli poddenerwowani, zajęci swoimi sprawami, a my rzuceni na głęboką wodę musieliśmy, razem z Lilianą oraz Cynericiem, się do tego dostosować. Było to trudne, nie tylko dla mnie. Dlatego też tak zdziwiłam się, gdy Morgoth stwierdził, że nie wybywa za daleko. Nie do końca rozumiałam dlaczego nie wróci na noc, ale skoro tego wymagała od niego jego wyprawa, to tak musiał uczynić. Na wyspie Wight nie bywałam zbyt często, właściwie nie pamiętam kiedy był ten ostatni raz. Była piękna, ale dla mnie zbyt otwarta, za płaska, tak różna od bagien i lasów w Fenland.
- Wszystko co mi przywieziesz docenię z całego serca - zapewniłam. - Przecież wiesz.
W mojej szafie nadal spoczywała peleryna niewidka, podarowana mi na urodziny. Czekała na odpowiedni moment, nie chciałam bowiem wykorzystywać jej nierozważnie. Zawsze doceniałam najmniejszy jego gest, wszystkie podarowane mi prezenty, jeśli tylko mogłam, przechowywałam nie wyrzucając niczego. Byłam sentymentalna. Dlatego też z takim trudem szło mi zapomnienie o starym, wiekowym już, domu, o przedmiotach, które zostały zniszczone. Nawet o tapecie w moim dawnym pokoju.
Patrzyłam na niego, prosto w jego oczy gdy milczał a moja dłoń spoczywała na jego sercu. Nie musiał nic mówić, przecież czułam. Coś przeżył, coś co go wzmocniło i widać było tę zmianę. Nie do końca wiedziałam czy była ona dobra, Morgoth coraz częściej przypominał mi skałę bez uczuć. Zachmurzony, zamyślony. I jedynie te krótkie momenty, gdy udało mi się wywołać na jego twarzy uśmiech mogłam dostrzec, że nadal gdzieś w jego środku drzemał człowiek, dusza.
- Mówi, że tak. Wierzę mu, ale martwię się, że tak długo do siebie dochodzi. Uzdrowiciele zapewniają, że to kwestia czasu - odpowiedziałam szczerze, zabierając dłoń z jego piersi.
Martwiłam się o ojca, nadal byłam zła na Lilianę, która postąpiła wczoraj tak głupio, ale nie chciałam o tym nikomu wspominać. Miałam nadzieję, że ani Morgoth ani Cyneric nic nie wiedzą, sama sobie chciałam poradzić i utemperować charakter siostrzyczki. Mieli swoje rzeczy na głowie, nie chciałam ich dodatkowo męczyć. Niemal podskoczyłam gdy drzwi ponownie zaskrzypiały, zaskoczona spojrzałam w tamtą stronę. Mój narzeczony stał w progu, zmarszczki na czole układały mu się w prostą linię, wpatrywał się w nas srogo, a ja nie bardzo wiedziałam czemu.
- Nie - odpowiedziałam od razu. - Nie przeszkadzasz.
Poczułam się nagle taka mniejsza. Przytłoczona przez negatywne emocje, które wraz z pojawieniem się Cynerica rozprzestrzeniły się po całym pomieszczeniu. Wymieszane z tym co emanowało od Morgoth’a stanowiło naprawdę przedziwną mieszankę. Utkwiłam w narzeczonym swoje spojrzenie, starałam się lekko uśmiechnąć, ale jego widoczny zły nastrój zbił mnie z tropu. Od razu w mojej głowie pojawił się cichy głosik próbujący wmówić mi, że to na pewno moja wina, że zdenerwowało go moje zachowanie w stosunku do kuzyna, chociaż byłam niemal pewna, że wszedł w momencie, gdy tylko rozmawialiśmy.
- Rozmawiamy - odpowiedziałam, trochę może zbyt szybko i nerwowo. - Zobacz, jaki stąd ładny widok.
Zacisnęłam dłonie na poręczy i ponownie spojrzałam przed siebie. Utkwiłam swoje spojrzenie gdzieś daleko, jakbym chciała zobaczyć to, co dzieje się za horyzontem. Ale tylko zobaczyć i ponownie odwrócić się w stronę domu - tu gdzie był cały mój świat. I cokolwiek się działo i co miało się dziać nic tego nie zmieni, należałam do Fenland, do tego domu, do ludzi, którzy tu żyli i za nic w świecie nie chciałabym tego zmienić.

Odnaleziona w życiu, zrodzona w królestwie marzeń – kobieta jest
jak ów kwiat mistyczny
lilia przeczystej bieli
Powrót do góry Go down
Morgoth Yaxley
avatar

Śmierciożercy
Śmierciożercy
http://www.morsmordre.net/t3063-morgoth-yaxley http://www.morsmordre.net/t3117-kylo#51270 http://www.morsmordre.net/t3115-morgoth-yaxley#51264 http://www.morsmordre.net/f288-fenland-palac-yaxleyow http://www.morsmordre.net/t3124-morgoth-yaxley#51390
Opiekun smoków
22
Szlachetna
Kawaler
A man can have anything, if he is willing to sacrifice.
With your berth comes a solemn vow.
You will have nothing.
Your privilege is the dirt...
In the darkness, only ambition will guide you.
The Oath you swear,
The promises you make,
They are yours alone.
Your freedom will be the wars you wage.
Your birth right, the losses you suffer.
Your entitlement, the pain you endure.
And when darkness finds you, you will face it, alone.
5
10
1
0
16
18
11 (15)
5 (17)
Czarodziej

PisanieTemat: Re: Balkon   13.09.17 21:06

Nie widział tego w tak prosty sposób jak Rosalie. To ona była od tego, by widzieć świat odmiennie od nich. Nie potrafił zresztą, nawet gdyby chciał, odpuścić całkowicie. Tak naprawdę wcale tego nie potrzebował. Myślenia o przyszłości, która mogła nadejść. Oczywiście, że miał w głowie przekonanie, że wspólna przyszłość będzie możliwa dla tej rodziny, jednak były to zaprogramowane, wypisane zadania jak i punkty, które miały się wydarzyć. Nie sytuacje pełne dźwięków, śmiechów, osób. Uczuć i odpowiedzi na nie. Wiedział, że kiedyś nadejdzie dzień, w którym poślubi odpowiednią kobietę, że potem ich dzieci będą żyły w tych murach. Liczył na to. Ale nie myślał nad tożsamością przyszłej wybranki czy kolorem włosów potomstwa. Nie myślał w tych kategoriach co Rosalie. To ona była częścią ich nowego domu, która pobudzała w inny sposób kategorię przyszłości. Zupełnie jakby równoważyła twarde, analityczne myślenie męskich członków rodu swoim łagodnym usposobieniem i marzeniami, w które wierzyła. A zadaniem mężczyzn - ojca, Cynerica, jego zadaniem było to, by dopilnować by tak właśnie się stało. Po to byli i tak miało być już zawsze. By zapewnić przyszłość swoim rodzinom, bezpieczną i nienaruszoną przez zagrożenia czyhające na nich w oddali poza granicami Cambridgeshire. Z daleka od rodzinnych ziem i znanego życia. Wciąż było tam niebezpiecznie, ale Morgoth zamierzał to zmienić, idąc za ideą, która towarzyszyła ich rodowi od wieków. Nestor siedzący właśnie w swoim gabinecie miał do przejścia inną drogę, chociaż wspólnie z synem podążali do tego samego celu. Leon nie działał już aktywnie w Rycerzach, zostawiając tę część jemu. A teraz również i Cyneric zaczął iść śladami Morgotha. I chociaż ten ufał zdolnościom jak i determinacji kuzyna, tak patrząc na Rosalie zastanawiał się czy jego decyzje nie miały doprowadzić do końca, którego się nie spodziewał i nie mógł przewidzieć w żaden sposób. To co nim kierowało było odmienne od tego, czemu służyła reszta takich jak on - Śmierciożerców. Idąc w to wszystko, nie myślał o sobie. Wymieniając w myślach każdego z żyjących już wybrańców, miał szczere wątpliwości co do tego, by łączyła ich ta idea. Sądził wręcz, że dzieliła i nie był w żaden sposób przez to niespokojny. Bardziej zawiedziony i rozczarowany. Kto tak naprawdę był tam dla władzy, a kto z innych pobudek? To już zostawiał samym zainteresowanym.
Nie odpowiedział na słowa kuzynki, gdy mówiła o swoim ojcu. Nie zaglądał do stryja, wiedząc, że sam nie chciałby, by go nachodzono i wyrażono współczucie. Fortinbras był Yaxleyem i nie znał troski o samego siebie. Morgoth zamierzał to uszanować, wolał jednak się upewnić co z nim, a jak lepiej było się tego dowiedzieć jak nie od córki? Nie wiedział, co się działo z Lilianą, woląc zostawić ją przez jakiś czas samej sobie. Już i tak powiedział, co chciał, przesyłając jej odpowiednie listy. Teraz miał inne zajęcia, którymi musiał się zatroszczyć i które okrutnie go zajmowały. Być może aż za bardzo. Podniósł spojrzenie dokładnie w tym samym momencie, co Rosalie, by natrafił nim na sylwetkę Cynerica. Morgoth nie znał dokładnych planów działania pozostałych Rycerzy Walpurgii. Wiedział tylko tyle, że przyjdzie im również dołożyć swoich zdolności do utrzymania Azkabanu niedostępnego dla pościgu. Również i Cyneric był jednym z nich dlatego poruszenie związane z tą kwestią na pewno musiało dotrzeć również i do niego. Nie pytał kuzyna o te rzeczy. Nie rozmawiali o sprawach organizacji. Ostatnio w ogóle nie rozmawiali, woląc oddawać się samotnym, własnym rozmyślaniom. Ich poszukiwania w gruzach Białej Wywerny nie wyjaśniło uczuć związanych ze wszystkimi wydarzeniami, które miały miejsce, ale nie byli ludźmi, którzy się uzewnętrzniali. Morgoth czuł, że w starszym Yaxleyu coś pękło, coś się zmieniło. Nie wiedział czy było to tylko chwilowe, jednak ciężko było wpłynąć na chociażby jednego z nich, dlatego miał wątpliwości czy aby na pewno stan kuzyna był przejściowy.
- A mógłbyś? - odparł krótko, obserwując uważnie twarz blondyna, widząc na niej wyraźne niezadowolenie. Nie miał pojęcia o jego spotkaniu, wątpił, jednak by to właśnie oni byli problemem tego humoru. Zbyt dobrze znał Cinę, by ulegać złudzeniom. Nie byłby zdolny być zazdrosnym. Umniejszałoby to nie tylko jemu samemu, ale również i relacji jaka istniała między nim a Morgothem. I między nim a Rosalie. Nie patrzył na kuzynkę, wiedząc, że na pewno zlękła się tej pochmurności. Łatwo było dotknąć ją swoim zachowaniem, dlatego zdziwił się lekko, że Cyneric objął taką taktykę. Jednak jeśli już naprawdę do tego doszło, sprawa musiała być poważna. A o tym nie zamierzał rozmawiać w tej chwili.
There is no Hell, no Heaven either
This world is what we make of it

Powrót do góry Go down
Cyneric Yaxley
avatar

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
http://www.morsmordre.net/t3851-cyneric-yaxley http://www.morsmordre.net/t3906-bagienna-poczta#73780 http://www.morsmordre.net/t3899-trolle-tez-sa-fajne#73626 http://www.morsmordre.net/f288-fenland-yaxley-s-hall http://www.morsmordre.net/t3908-cyneric-yaxley#73784
treser trolli
25
Szlachetna
Zaręczony
Some people are just born with tragedy in their blood.
10
10
0
0
0
4
9
15
Czarodziej

PisanieTemat: Re: Balkon   19.09.17 9:36

Zawsze mu zależało. Najpierw zarówno na uczuciu matki jak i aprobacie ojca, później zależało mu na spokojnym życiu, dobrych ocenach w szkole. Zależało mu na rodzinie, na rodowej hodowli. Na Morgo, Rosie i Lilianie. Na rodzeństwie. Zależało mu na dobrym imieniu Yaxley'ów, na czystym, pozbawionym szlamu świecie. Zależało mu naprawdę na wielu rzeczach, sprawach oraz przede wszystkim osobach - do tej pory robił jednakże wszystko dla innych, rzadko myślał o sobie. Zawsze jego działania miały określony powód, nigdy nie robił niczego bezsensownie, nawet jeśli niekiedy niedojrzały impuls brał nad nim górę. Ze wszystkich sił próbował opanować swoje emocje, wszakże był synem Leofrica, a to znaczyło wiele. Nie tylko dla niego samego, jak podejrzewał. Niemal każdy dziedzic Cambrigeshire był wielkim czarodziejem, mężczyzną w pełni znaczenia tego słowa. Prowadzili wojny, walczyli z mugolami, dbali o tradycje - każdym swym istnieniem pogłębiali chwałę własnego rodu. Skąd zatem przyszło zwątpienie na zmartwione skronie samego Cynerica? Nie potrafił sobie odpowiedzieć na to pytanie. Teraz znów musiał odłożyć własne sprawy na bok, całkowicie poświęcając się zadaniu Rycerzy, na którym mu zależało. Przejmowanie się oznaczało motywację, pragnienie zwieńczenia swego żywota sukcesem; lecz jednocześnie zmartwienie widmem porażki. Nie był przyzwyczajony do zawodu, popełniania błędów. Urodził się w rodzinie nieznającej litości dla słabeuszy, mącicieli czy nieudaczników. Z tak chwalebną historią nie mogą pozwolić sobie na jej splamienie - tym presja była większa. Osiągała krytyczny poziom wraz z mijającym czasem. Nie mógł zawieść, rozbić swojej nieudolności o ostre skały pewnych wymogów. Przytłaczało go tym bardziej, że jego rodzina jak i on sam został narażony na niebezpieczeństwo anomalii, że dawny dwór został zniszczony. Nie umiał się z tym pogodzić. To zbyt wielka rewolucja jak dla kogoś tak konserwatywnego. Niestety musiał w końcu przewartościować swoje myśli i poglądy, oddać się losowi.
Póki co rozdrażnienie przejmowało nad nim górę. Nieznacznie nasiliło się, kiedy wszedł do pomieszczenia oraz ujrzał Rosie i Morgotha. Nie wiedział dlaczego - być może z powodu rozmowy, do której on sam nie został zaproszony? Bez sensu, widocznie potrzebowali konwersacji w cztery oczy. Skoro im jednak nie przeszkadzał - jak twierdzili - dlaczego nie mógł w tym uczestniczyć? Zbyt wiele pytajników pojawiło się w jego głowie, będącej zresztą na zupełnie innej orbicie niż aktualna rzeczywistość.
Spojrzał wpierw na narzeczoną, nie komentując jej słów. Następnie przeniósł wzrok na kuzyna. Ty mi powiedz, przemknęło mu przez myśl, lecz na szczęście w porę ugryzł się w język. Przemierzył ostatnie metry dzielące go od tej dwójki, po czym całkowicie wyszedł na balkon. Spojrzał na horyzont przed nim, jednakże zupełnie nieobecnym wzrokiem. Miał ochotę spytać o tematy do rozmów; powstrzymał się. Nie był dziś sobą bardziej niż kiedykolwiek. Życie się zmieniało - czy i on miał się zmienić? Odepchnął od siebie podobne przypuszczenia, zawzięcie milcząc. W obawie, że mógłby powiedzieć o te kilka słów za dużo. Może chłód powietrza zdołałby go ostudzić?
Sanguinem et ferrum potentia immitis
Powrót do góry Go down
Rosalie Yaxley
avatar

Neutralni
Neutralni
http://www.morsmordre.net/t649-rosalie-yaxley http://www.morsmordre.net/t696-smuzka#2194 http://www.morsmordre.net/t695-rosalie http://www.morsmordre.net/f113-fenland-yaxley-s-hall http://www.morsmordre.net/t955-rosalie-yaxley
doradczyni w zarządzie w Rezerwacie jednorożców w Gloucestershire
22
Szlachetna
Zaręczona
Nienawidzę pająków... dlaczego to nie mogły być motyle?
0
17
3
5
5
0
7
0
Półwila

PisanieTemat: Re: Balkon   19.09.17 14:14

Nie tylko im zależało, mi również. Zależało mi na dobru naszego rodu, na dobru mojej rodziny. Nie miałam takich możliwości jak Morgoth czy Cyneric, nie mogłam stanąć do walki, aby odzyskać chwałę należną czarodziejom. Nie miałam zresztą pojęcia co się dzieje, że oboje należą do jakiejś organizacji, że to jakie zmiany w nich obserwuję nie są naturalną częścią dorastania a tego, że oddali się komuś innemu, aby chronić mnie, Yaxley’ów, wyplenić tą mugolską zarazę, która rozprzestrzenia się po całym świecie. Mogłam tylko stać i to obserwować nie mogąc unieść różdżki i stanąć u ich boku. Przez te wszystkie lata mojego życia nauczyłam się stać z boku i jedynie wierzyć w to, że nasi mężczyźni będą w stanie sobie poradzić. Ale jakim kosztem? Wiedziałam co jest dla nas dobre, jak powinien wyglądać nasz świat stawiając nas, czarodziei, czy też bardziej samych Yaxley’ów, na szczycie hierarchii rządzącej Wyspami, całym światem. Ale czasami zastanawiałam się czy jestem w stanie przyjąć to poświęcenie, aby moje dzieci czy, kiedyś, wnuki mogły doczekać nowego lepszego świata. Świata, w którym to czarodzieje są największą i najważniejszą jednostką na ziemi; gdzie to mugole muszą ukrywać się w podziemiach, bojąc się nas i nie chcąc wchodzić nam w drogę. Nie wierzyłam we wspólne życie. Albo my albo oni. Nigdy razem. Wszyscy przeżywali ostatnie wydarzenia, ja także. Tak bardzo przeżyliśmy stratę naszego domu, anomalie które dotknęły mnie, Lilianę czy Cynerica. Chwile, w których przemierzałam korytarze Munga szukając wśród poszkodowanych twarzy najbliższych mi osób były najgorszymi minutami w moim życiu. Ojciec nie czuł się najlepiej, Cyneric miał dużo pracy z trollami, w rezerwacie były problemy. Co jeszcze miało się wydarzyć? Co jeszcze miało nas dotknąć i sprawdzić naszą siłę? Yaxley’e byli silni, jak kilkusetletnie dęby, które zapuszczają mocne i silne korzenie i byle co nie przewróci ich jak zapałkę. Byliśmy twardzi, niezłomni, pamiętliwi i pewni siebie. Ale czy to wystarczyło by przetrwać? Morgoth, Cyneric, mój ojciec, nestor - oni byli w stanie. Ale ja? Jeśli napięta atmosfera, która pojawiła się na balkonie już mnie przerastała? Byłam zbyt łagodna, zbyt krucha, zbyt łatwo można było mnie zranić. Nie byłam kilkusetletnim dębem, ledwie małą sadzonką, którą można było zdeptać jeśli tylko się tego zapragnęło. Wyginałam się pod naporem innych, ich wielkość mnie przytłaczała. Chociaż stałam z uniesioną brodą i wypiętą piersią do przodu, to tylko pozory, tak naprawdę skuliłam się w sobie stłamszona przez złość Cynerica oraz jego i Morgoth’a silną osobowość. Zerknęłam niepewnie na narzeczonego, gdy zbliżył się do nas. Czułam wyraźnie jego poddenerwowanie, którego nie byłam w stanie zrozumieć. Nie wiedziałam, czy jego zły nastrój jest spowodowany moją winą? Nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałam go w takim stanie i przyznam się szczerze, że się wystraszyłam. Nie lubiłam stać na niepewnym gruncie, gdzie nie wiedziałam, czy nic mi nie grozi, czy zaraz spadnę w otchłań. Zerknęłam na Morgoth’a szukając w nim oparcia, ale i w jego kamiennej twarzy nie dostrzegłam niczego, co mogłoby mi pomóc. Spojrzałam więc przed siebie, jeszcze mocniej zaciskając dłonie na poręczach. Chwila ciszy jedynie spotęgowała nieprzyjemne odczucia, miałam wrażenie, że coś się gotuje i zaraz wybuchnie, atmosfera była bardzo napięta, a ja, na Merlina, nie wiedziałam czemu. Odwróciłam się delikatnie w stronę narzeczonego, z chęcią chwyciłabym go za dłoń, zacisnęła na niej swoją, ale bałam się odtrącenia. Nie wiedziałam czy ma on ochotę na to, abym w jakikolwiek sposób naruszała jego osobistą przestrzeń. W końcu nie chciałam go dodatkowo denerwować.
- Czy coś się stało? - zapytałam więc cicho.
Jeśli chciał, to mogłam milczeć, jeśli chciał, to mogłam wyjść i zostawić ich samych. Wystarczyło, że powie słowo, ale nie byłabym sobą gdybym nie spróbowała się dowiedzieć dlaczego jest w tak złym nastroju, nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała mu pomóc. Bardzo było mi źle widząc, jak się męczy i, że coś go trapi. Zapewne nie poznam przyczyny, ale jeśli mogłam zrobić coś, co sprawi, że jego złość odejdzie, to byłam w stanie sięgnąć gwiazd na niebie. Specjalnie dla niego.

Odnaleziona w życiu, zrodzona w królestwie marzeń – kobieta jest
jak ów kwiat mistyczny
lilia przeczystej bieli
Powrót do góry Go down
 

Balkon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Balkon księżycowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Mieszkania :: Pozostałe miejsca :: Fenland, Yaxley's Hall-
Styl: Evandra + CassandraForum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.Baner small nobg Redoran- gra tekstowa fantasy

Morsmordre 2015-17