WydarzeniaLogin:

Hasło:

Londyn


Londyn

City of Westminster
T: 160 / P: 11282
To właśnie w tej dzielnicy Londynu znajduje się nadzwyczaj dobrze znany Szpital Świętego Munga. Łatwo znaleźć tu znaczną większość najważniejszych instytucji rządowych, jak sławetne Ministerstwo Magii. Most Westminister będzie doskonałym punktem widokowym, z którego podziwiać można lewitującą wieżę Big Ben.
Today at 12:00
Astoria Lestrange Zobacz ostatni post
City of London
T: 176 / P: 17973
Nazwać go można tętniącym życiem sercem stolicy, gdzie zawsze coś się dzieje. Gwarna część Londynu, gdzie spotkać można szczególnie wiekowe budynki o zniszczonych lub też odnowionych fasadach. To tutaj znajduje się ulica Pokątna, pełna sklepów z magicznymi tradycjami, a także przejście na Śmiertelny Nokturn, wyjątkowo niebezpieczną część miasta.
23.10.21 23:24
Silke Multon Zobacz ostatni post
Dalsze dzielnice
T: 185 / P: 12624
Znajdziesz tu tereny różnego gatunku, począwszy od tych zadbanych i poukładanych, na niebezpiecznych i obskurnie wyglądających zakończywszy. Są mniej lub bardziej oddalone od ścisłego centrum, rozciągają się aż na obrzeża. Wybierz się na popołudniowy spacer i zwiedź ogród magizoologiczny, a potem wydaj dziesiątki galeonów w najbardziej luksusowych sklepach.
Yesterday at 20:07
Demelza Fancourt Zobacz ostatni post
Dzielnica portowa
T: 93 / P: 7813
Jeden z większych portów rzecznych; Tamiza - najważniejsza droga wodna Wielkiej Brytanii - jest w tej części miasta dość szeroka i dość głęboka, by cumowały tutaj również większe morskie okręty. Uchodzi wprost do Morza Północnego, skąd otworem stoi cały świat. To stąd można wypłynąć w rejs po mieście. W dokach lepiej uważać na kieszenie!
Yesterday at 14:32
Astoria Lestrange Zobacz ostatni post
Okolice
T: 402 / P: 42237

Yesterday at 18:05
Morsmordre Zobacz ostatni post