Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Drżypłoszka
AutorWiadomość
Drżypłoszka [odnośnik]24.06.21 8:25Drżypłoszka
Niegdyś nosiła imię Maria, ale odkąd wystraszyła się jabłka, Silke nazywa ją Drżypłoszką. Jest to mała i młodziutka sówka pocztowa, którą można wystraszyć kichnięciem.

Kod listu:
Silke Multon
Zawód : Asystentka Sallowa, badaczka, numerolożka
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
The truth may be out there, but the lies are inside your head.
OPCM : 8
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9917-silke-multon https://www.morsmordre.net/t10081-drzyploszka#305178 https://www.morsmordre.net/t10082-sliska#305180 https://www.morsmordre.net/f379-pokatna-13-4 https://www.morsmordre.net/t10080-silke-multon#305177
Re: Drżypłoszka [odnośnik]27.06.21 18:12

Do każdego, komu życie miłe

-->Connaught Square jest miejscem, w którym każdy z nas może stracić życie - i miejscem, w którym wielu z nas straciło bliskich.

Aquila Black drwi z naszych żyć, przychodząc w najbardziej uciążliwy miesiąc roku i dla własnej uciechy rozdawać jedzenie nam, którzy nie mamy go pod dostatkiem. Rozdaje jedzenie w miejscu, w którym morduje nas i z uciechą chce patrzeć jak zniżamy się i upadlamy tylko po to, aby dostać kawałek chleba - coś, czego osoby pozbawione życia nie doświadczą, a do których możemy dołączyć.

Szlachta nie ma szlachetnych serc - szuka sposobu, aby wyplenić i zabawić się kosztem tych pod nimi. Musimy zadbać o swoje bezpieczeństwo i nie pozwolić, aby drwiono w taki sposób z miejsca, w którym każdy z nas może stracić życie za niewinność.

Fałszywa dobroczynność może być zasadzką do masowej egzekucji i rzeźni. Ostrzeżcie rodziny i przyjaciół - nie ufajcie zupie z trupa.
I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Drżypłoszka 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Drżypłoszka [odnośnik]12.07.21 19:05
Przeczytaj List niesie ci Yue
S., Nie spodziewałam się tego, że tak szybko duchy przeszłości wsuną w Ciebie swoje ostre szpony. Zatęskniłaś - dlaczego akurat teraz? Wspomnienie czerwienieje gorącem gdy czegoś nam brak. To przeszłość, czy faktycznie tylko ja?
Wiesz gdzie mieszkam. Zapukaj do drzwi, dowiesz się, czy znajdę czas, czy tęsknić będziesz już wiecznie. Zagraj z przeznaczeniem.
Co Ty na to?
Wren

it was a desert on the moon when we arrived. gathering all of my tears, heartbreak and sighs, jade made a potion ignite and turned the night into a radiant city of light.
Wren Chang
Zawód : handlarz krwią
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
tell her i wasn't scared.
OPCM : 11
UROKI : 21
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 3
CZARNA MAGIA : 6
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8598-wren-chang#252999 https://www.morsmordre.net/t8601-yue#253113 https://www.morsmordre.net/t8604-punkt-pobran-krwi#253124 https://www.morsmordre.net/f252-pokatna-56-2 https://www.morsmordre.net/t8602-skrytka-bankowa-nr-2037#253118 https://www.morsmordre.net/t8603-wren-chang#253121
Re: Drżypłoszka [odnośnik]22.07.21 23:21
Przeczytaj Szef Komisji Rejestracji Różdżek
Szanowna Pani Multon, w imieniu swoim oraz pozostałych członków Komisji, chciałbym pogratulować rejestracji różdżki i tym samym podziękować za powierzone Ministerstwu Magii zaufanie. Równocześnie informuję, że zgodnie z dekretem Ministra Magii z dnia 10 kwietnia 1957 roku, każdy czarodziej lub czarownica przebywający na terenie Londynu, ma obowiązek noszenia przy sobie dokumentu poświadczającego dokonaną rejestrację oraz okazania go odpowiednim służbom w razie kontroli. Dokument staje się ważny z chwilą podpisania go przez posiadacza, i od tego momentu stanowi zarówno dowód jego tożsamości, jak i pełni rolę oficjalnego zezwolenia na noszenie różdżki na terenie stolicy.

Jeżeli na dokumencie zaistniały jakiekolwiek nieprawidłowości, należy zgłosić się do siedziby Komisji w terminie nieprzekraczającym 7 dni od daty otrzymania niniejszego listu wraz z kompletem dokumentów potwierdzających poprawne dane.

Z poważaniem,
Tiberius Bellchant
Szef Komisji Rejestracji Różdżek
Dep. Przestrzegania Prawa Czarodziejów
Brytyjskie Ministerstwo Magii
Londyn, dn. 01.10.1957


Do listu dołączony został dokument:

Drżypłoszka Y16kIOp

Pomyłki, poprawki, uwagi (zwłaszcza w przypadku błędnie założonej daty urodzenia lub statusu cywilnego postaci wymyślonych) można zgłaszać bezpośrednio do Williama. Jeżeli macie dla waszych postaci wybrany charakter pisma, możecie mi również podesłać odpowiednią czcionkę (najlepiej w postaci linku do strony, z której mogłabym ją pobrać).
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Drżypłoszka Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Drżypłoszka [odnośnik]16.08.21 23:29
Przeczytaj Lord Selwyn
Szanowna Pani Multon Wobec poleceń Pani dobrego współpracownika, pana Sallowa, oraz wspomnień mojej udanej współpracy z Pani mężem, zwracam się z uprzejmym pytaniem o wykonanie świstoklika na moje zamówienie.
Proponuję spotkanie w celu omówienia transakcji, 4 stycznia Szmaragdowa Strzyża około południa? Przybędę już z potencjalnym przedmiotem przeznaczonym do procesu wytworzenia. Czekam z niecierpliwością na Pani odpowiedź.
Cordialement,
Lord Rhysand Selwyn

Lord Essex


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Drżypłoszka 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Drżypłoszka [odnośnik]20.08.21 18:10
Przeczytaj 21.01
Silke, nie widziałam Cię tak dawno, że już prawie nie pamiętam, jaki masz kolor oczu. Wojna nie sprzyja spotkaniom towarzyskim, wiem, ale to nie znaczy, że rodzina nie może od czasu do czasu wypić wspólnie kawy. Herbaty? Czegoś mocniejszego?

Daleko do Ciebie nie mam, przyjdę, tylko podaj datę.

Elvira[bylobrzydkobedzieladnie]


i am the wound and the blade. both the torturer and the one
who is flayed
Elvira Multon
Zawód : Anatom, uzdrowiciel, pracownik kostnicy
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka,
za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!
OPCM : 10
UROKI : 0
ALCHEMIA : 1
UZDRAWIANIE : 30
TRANSMUTACJA : 15
CZARNA MAGIA : 15
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
hunger
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t6546-elvira-multon https://www.morsmordre.net/t6581-kim https://www.morsmordre.net/t6579-don-t-do-that-to-yourself#167665 https://www.morsmordre.net/f212-pokatna-20-4 https://www.morsmordre.net/t6632-skrytka-bankowa-nr-1656 https://www.morsmordre.net/t6583-elvira-multon
Re: Drżypłoszka [odnośnik]25.08.21 17:27
Przeczytaj C.S.
Moja droga Silke, Zajmij się, proszę, tą sprawą. Wedle któregoś ustępu regulaminu, to w ich obowiązkach powinno leżeć zadbanie o odpowiedni poziom światła w moim gabinecie, Zaklęcie Lekkości i takie tam, nie rozumiem dlaczego nas tym fatygują. Jestem zapracowany, poinformowałem ich, żeby kontaktowali się z Tobą, ale daj mi znać o wszystkim.

Z przykrością stwierdzam, że przez ich niekompetencję będzie trzeba znowu posegregować moje archiwa Walczącego Maga. Zanim się tym zajmiesz, nałóż proszę Czaroszpiega w moim gabinecie, obraz dostarczę Ci z domu. Przestałem ufać w profesjonalizm niektórych pracowników i szczerze zmartwiło mnie to Confringo.

Za nasze nieprzyjemności odpowiedzialny jest Clemens Sykes, którego rodzina drwi z mojej od lat. W Ministerstwie nie ma miejsca na tak czcze, personalne wendetty. Dowiedz się proszę - nie pod swoją twarzą - gdzie jest jego gabinet, a potem przekonaj dyskretnie jednego z woźnych do stosownej niespodzianki dla pana Sykes. Przesyłam paczkę z narzędziami perswazji - quintin albo pitny miód powinien wystarczyć, resztę zachowaj dla siebie i synka jako premię za fatygę.

Spal ten list.
C. S.  


Do listu są dołączone kopie listów (od najnowszego, 1, 2, 3), , 100g herbaty czarnej, 100g przypraw ziołowych, 100 g szynki, 100 g wątróbki


I watched with glee

While your kings and queens
Fought for ten decades
For the gods they madeOstatnio zmieniony przez Cornelius Sallow dnia 10.03.22 20:57, w całości zmieniany 1 raz
Cornelius Sallow
Zawód : Rzecznik Ministerstwa Magii, propagandzista
Wiek : 44
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zaręczony
I'm a man of wealth and taste
And I lay traps for troubadours
OPCM : 5
UROKI : 35
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Drżypłoszka Tumblr_p5310i9EoI1v05izqo1_500
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8992-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/t9022-gaius https://www.morsmordre.net/t9023-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/f146-chelsea-mallord-street-31 https://www.morsmordre.net/t9021-skrytka-bankowa-nr-2119#271390 https://www.morsmordre.net/t9123-cornelius-sallow#275155
Re: Drżypłoszka [odnośnik]25.08.21 17:35
Przeczytaj styczeń 1958
Droga Silke, Ufam, że list ten zastaje Cię w dobrym zdrowiu, a początek Nowego Roku przyniósł Ci same dobre wieści. U mnie wszystko w porządku; powoli wracam do rytmu sprzed świąt.

Zwracam się do Ciebie z ogromną prośbą. Wspominałaś kiedyś, że umiesz zakładać pułapki; czy mogłabyś założyć je także w moich prywatnych komnatach na Grimmauld Place? Nie chcę, aby były szczególnie uciążliwe dla nieproszonych gości, mają jednak skutecznie ich zniechęcić do dalszych wizyt. Czy byłabyś w stanie zaradzić moim potrzebom?

Oferuję oczywiście adekwatne wynagrodzenie.

Czekam na wieści,
Perseus


{.............................}

Ce qu'on appelle une raison de vivre, est en
même temps une excellente raison de mourir.

Perseus Black
Zawód : Magipsychiatra
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
sztandarem będę ci, tarczą,
twym srebrnym mieczem
OPCM : 0
UROKI : 7
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 18
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 10
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9827-perseus-black https://www.morsmordre.net/t9907-andromeda#299725 https://www.morsmordre.net/t9906-cold-in-my-kingdom-size#299689 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t10144-skrytka-bankowa-nr-2244#307565 https://www.morsmordre.net/t9908-perseus-black#299726
Drżypłoszka
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach