Wydarzenia


Ekipa forum
Edgar
AutorWiadomość
Edgar [odnośnik]29.06.21 21:17Edgar
Mało spostrzegawcze stworzenie ale prezent od mamy, stąd Gaspard nie może się rozstać z puchaczem. Czasem tylko gubi listy, ale przecież to nic wielkiego!

Kod wiadomości
Kod:
<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('LINK DO OBRAZKA TWOJEJ SOWY');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--

--> NADAWCA <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> ADRESAT <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> TREŚĆ WIADOMOŚCI <!--

--><span class="podpis"><!--

--> PODPIS <!--

--></span></span></div></div></div></div>

Kod:
<div class="patro"><span class="pat1">Opis: powinien uwzględniać datę, porę dnia i opis głosu osoby, która go wysłała.</span><span class="pat2">treść przesyłanej wiadomości</span></div>

[b]Link do rzutu kością[/b]:
Gaspard Lestrange
Gaspard Lestrange
Zawód : Asystent Dyrektora kreatywnego Opery
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Hell is empty and all the devils are here.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10058-gaspard-lestrange https://www.morsmordre.net/t10117-edgar#306640 https://www.morsmordre.net/t10116-lamacz-niewiescich-serc#306639 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t10119-gaspard-lestrange
Re: Edgar [odnośnik]07.07.21 19:20
Ankieta Redakcja Czarownicy
Szanowny Lordzie Lestrange,  z racji przez ilość napływających do naszej redakcji sów z zapytaniem o ostatnie trendy lektur wśród szlachty - biegniemy z zapytaniem, aby dostarczyć te informacje naszym chętnie nas czytającym czarownicą!

Czym jest odpowiednia lektura dla duszy i umysłu w tych czasach? Wojna przebiega korzystnie dla czarodziejów i powinniśmy skupić się, aby nie mieszać naszej kultury z tą mugolską. Czym w wolnych chwilach raczą się czarodzieje szlachetnej krwi dla uraczenia swojej duszy i umysłu? Powieści fabularne, artykuły naukowe? Co jest klasyką ponad klasykami, bez których domowa biblioteczka czarodzieja nie powinna się obyć!

Wszelkie odpowiedzi zachęcamy do wysyłania z powrotem do naszej redakcji Czarownicy! Cały Londyn, ale i Wyspy Brytyjskie pragną usłyszeć o tym z pierwszej ręki!

Z wyrazami szacunku Redakcja "Czarownicy"


Odpowiedź można przesłać do Redakcji “Czarownicy”
Czarownica
Czarownica
Zawód : Jestem gazetą
Wiek : 0
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Jam jest Myśląca Tiara,Los wam wyznaczę na starcie!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Konta specjalne
Konta specjalne
https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/
Re: Edgar [odnośnik]11.07.21 22:51
Przeczytaj Adalaide Nott
Lordzie Lestrange,ufam, że ten list zastaje Cię w dobrym zdrowiu, a sprawy na Twych ziemiach mają się jak najlepiej i idą tylko ku świetności, w myśl przyświecającej nam wszystkim idei czystej krwi.

Kiedy nadchodzi koniec roku, zawsze wracam do własnej młodości i częstych wizyt w Waszej rodowej Operze, Gaspardzie. Od tak dawna nie miałam okazji zapoznać się z aktualnym repertuarem i jedynie plotki mi donoszą, że tegoroczny sezon zimowy ma być doskonały. Gdybyś tylko mógł mi wyjawić, w sekrecie naturalnie, jakież to sławy znajdą się na deskach i umilą wieczór spragnionym wysokiej sztuki. Obiecuję nie pisnąć nawet pół słowa! No, może dwóch, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze, byś na najbliższym Sabacie znalazł pierwszą taneczną parę szybciej od innych. Za zasłoną maski ktoś taki jak Ty z całą pewnością zyska jeszcze więcej animuszu. Kto wie, może kilka minut przed północą znajdziesz wybrankę swego serca?

Jak co roku, z najwyższą przyjemnością zapraszam na bal zimowy z okazji Nowego Roku. Sabat, jak w zeszłym roku, będzie balem maskowym. Niech zagra muzyka.

Z życzliwością,
lady Adalaide Nott

Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Edgar Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Edgar [odnośnik]17.07.21 17:32
Edgar 0hqlGnP

| Nie przewidujemy wspólnego, grupowego wątku świątecznego. Mniejsze, prywatne rozmowy można prowadzić w tym, jak i w innych tematach pałacu.Why do I like thunderstorms? Because it shows that even nature needs to scream sometimes.
Evandra Rosier
Evandra Rosier
Zawód : Arystokratka
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
I am blooming from the wound where I once bled.
OPCM : 0
UROKI : 4 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 11 +4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Półwila

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8762-evandra-rosier https://www.morsmordre.net/t8771-dzwoneczek#260729 https://www.morsmordre.net/t8766-wanda#260651 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t9233-skrytka-bankowa-nr-2076#280737 https://www.morsmordre.net/t8767-evandra-rosier#260654
Re: Edgar [odnośnik]30.07.21 22:30
Przeczytaj Grudzień 1957
Drogi Gaspardzie,
Czy nadal poświęcasz każdą chwilę na graniu? Czy żaden utwór nie jest ci trudny i obcy? Twoja pasja ku muzyce pcha i mnie cały czas do skrzypiec. Udało mi się zagrać utwór dla brata i obyło się bez wpadek i niespodziewanych tonów. Liczę, że odpoczywasz w ten świąteczny czas i pozwalasz sobie choć na chwilę słodkiego lenistwa. Wykorzystaj ten moment aby zebrać siły i energię do dalszego działania.
Niedługo już sabat, spodziewam się, że i ciebie tam zastanę, choć zapewne maski uniemożliwiają od razu odszukanie się w tłumie. Gdybyśmy się nie spotkali pozwolę sobie już teraz złożyć ci życzenia noworoczne. Zdaje się, że kolejny rok będzie obfitował w serię wydarzeń wszelkiej maści, które będą wystawiać na próbę naszą odwagę oraz siłę, naszą lojalność oraz oddanie. Życzę ci aby żarliwość, która w tobie płonie nigdy nie zgasła, abyś swoją pasją porywał innych do działania, ale przede wszystkim baw się szampańsko na sabacie i czerp z niego pełnymi garściami.

Pozdrawiam,
Primrose Burke
May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, B&B
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 29 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Edgar 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8879-primrose-burke https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Edgar
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach