Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Sypialnia Billa
AutorWiadomość
Sypialnia Billa [odnośnik]02.07.21 23:41

Sypialnia Billa

Niewielki pokoik na piętrze wciśnięty jest w sam róg domu, czego minusem jest częściowo spadzisty sufit - a niekwestionowanym plusem zlokalizowane w owym suficie okno, w które spoglądać można wprost z dosuniętego do ściany łóżka; na materacu zawsze leżą dwie poduszki - na wypadek, gdyby Amelia obudziła się w środku nocy z koszmarnego snu. Z tego samego powodu drewniane drzwi do pokoju są niemal nieustannie uchylone, przyparte oparciem stojącego przy biurku krzesła, którego blat (oraz kawałek ściany ponad nim) od góry do dołu założony jest pergaminami ze schematami, planami i mapami. Oprócz tego w pomieszczeniu zmieściła się jeszcze komoda, na której Billy rozłożył kilka fotografii i bliskich sercu pamiątek; z prostych ramek uśmiechają się postacie rodziny i najbliższych przyjaciół, znalazło się też miejsce dla wyblakłego już proporczyka Jastrzębi z Falmouth i niepozornego lusterka.


I've polished this anger and now it's a knife
William Moore
Zawód : lotnik w oddziale łączności, szkoleniowiec
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył
OPCM : 30
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 26
SPRAWNOŚĆ : 22
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t5433-b-b-b-billy https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore
Sypialnia Billa
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach