Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Ruiny Fotheringhay Castle
AutorWiadomość
Ruiny Fotheringhay Castle [odnośnik]22.07.21 7:52

Ruiny Fotheringhay Castle

Fotheringhay Castle został zbudowany jako rezydencja rycerska typu motte wraz z podgrodziem w okresie późnego średniowiecza na zachodnim brzegu rzeki Nene w północnej części Northamptonshire na zlecenie Wilhelma Zdobywcy. Zamek znajdował się w rękach królewskich aż do czasów panowania Edwarda II, który przekazał zamek książętom Yorku - to tu urodził się król Ryszard III. W czasach elżbietańskich posiadłość popadła w ruinę, lecz mówi się, że jego podziemia przesiąknięte są magią zrodzoną z rozpaczy Marii Stuart, Królowej Szkotów, która była tu więziona w ostatnich miesiącach przed swoją egzekucją. Śmiałkowie żądni przygód odwiedzają ruiny, a runiści i zaklinacze szukają źródeł tajemniczej mocy, którą mogliby wykorzystać do swych mrocznych rytuałów.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Ruiny Fotheringhay Castle Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Ruiny Fotheringhay Castle
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach