Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Vaesen
AutorWiadomość
Vaesen [odnośnik]22.07.21 17:48Vaesen
Inteligentna sowa pocztowa o śnieżnobiałym zabarwieniu. Stanowi potomstwo pierwszej sowy Abraxasa i służy rodzinie Malfoyów od wielu lat, szczególnie dobry kontakt utrzymując z małżonką posiadacza.
Abraxas Malfoy
Zawód : polityk propagandysta
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Złotą, nie żółtą koroną się rządzi, inaczej Kingdoms Divided
OPCM : 10
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 15
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10189-abraxas-malfoy https://www.morsmordre.net/t10220-vaesen https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/f383-wiltshire-wilton-rezydencja-rodu-malfoy https://www.morsmordre.net/t10222-skrytka-bankowa-nr-2296 https://www.morsmordre.net/t10221-abraxas-malfoy
Re: Vaesen [odnośnik]30.07.21 22:25
Przeczytaj Adalaide Nott
Lordzie Malfoy,ufam, że ten list znajduje Cię w dobrym zdrowiu, a sprawy na Twych ziemiach mają się jak najlepiej i idą tylko ku świetności, w myśl przyświecającej nam wszystkim idei czystej krwi.

Pozostaję pod ogromnym wrażeniem działań nie tylko Twojego ojca, lecz i Twoich, Abraxasie. Polityka winna pozostać w rękach tych, którzy umieją ją prowadzić, a rodzie Malfoyów dar do przemawiania obłaskawił kolejne pokolenie. Jestem niezmiernie ciekawa, jakież to dobre zmiany przyniosą działania Ministerstwa w Nowym Roku. Wiem, że dawno nie mieliśmy okazji zamienić kilku słów, ale jestem przekonana, że znajdziesz dla mnie moment, by odsłonić rąbka tajemnicy w trakcie nadchodzącego Sabatu. Nie wyobrażam sobie, by Twoja obecność, choć skryta pod maską, nie uświetniła tego wieczoru.

Jak co roku, z najwyższą przyjemnością zapraszam na bal zimowy z okazji Nowego Roku. Sabat, jak w zeszłym roku, będzie balem maskowym. Niech zagra muzyka.
Z życzliwością,
lady Adalaide Nott

Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Vaesen Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Vaesen [odnośnik]08.08.21 12:27
Ankieta Redakcja Czarownicy
Szanowny Lordzie Malfoy,  z racji przez ilość napływających do naszej redakcji sów z zapytaniem o ostatnie trendy lektur wśród szlachty - biegniemy z zapytaniem, aby dostarczyć te informacje naszym chętnie nas czytającym czarownicą!

Czym jest odpowiednia lektura dla duszy i umysłu w tych czasach? Wojna przebiega korzystnie dla czarodziejów i powinniśmy skupić się, aby nie mieszać naszej kultury z tą mugolską. Czym w wolnych chwilach raczą się czarodzieje szlachetnej krwi dla uraczenia swojej duszy i umysłu? Powieści fabularne, artykuły naukowe? Co jest klasyką ponad klasykami, bez których domowa biblioteczka czarodzieja nie powinna się obyć!

Wszelkie odpowiedzi zachęcamy do wysyłania z powrotem do naszej redakcji Czarownicy! Cały Londyn, ale i Wyspy Brytyjskie pragną usłyszeć o tym z pierwszej ręki!

Z wyrazami szacunku Redakcja "Czarownicy"


Odpowiedź można przesłać do Redakcji “Czarownicy”
Czarownica
Zawód : Jestem gazetą
Wiek : 0
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Jam jest Myśląca Tiara,Los wam wyznaczę na starcie!
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Czarodziej

Konta specjalne
Konta specjalne
https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/
Re: Vaesen [odnośnik]29.08.21 13:21
7 stycznia 1958 Isaiah Greengrass
Lordzie Malfoy, miał rację pewien mądry człowiek mówiąc, że powodzenie nie trwa wiecznie, a porażka - mimo że z ubolewaniem obserwujemy Wasze poczynania, z bólem pochylając się nad wszystkimi ofiarami Waszych nikczemnych działań - nie jest katastrofą. Wiedzcie, że siejąc terror, wzbudzając strach i zmuszając ludzi do posłuszeństwa niczego nie zdziałacie. Tak zdobyci poplecznicy nigdy nie okażą Wam autentycznej lojalności. My natomiast nie zamierzamy pozostawić naszych ludzi bez wsparcia, a zdrajców, którzy otwarli dla Was furtkę do naszych terenów odpowiednio osądzimy.
Krew, która zalała Staffordshire jest o wiele czystsza od tej należącej do ich oprawców. Przynosicie wstyd i hańbę całej czarodziejskiej społeczności, pokazaliście, że błękitna krew niewiele dla Was znaczy, bo naszą rolą, osób szlachetnie urodzonych, od zawsze było wspólne sprawowanie pieczy nad wszystkimi ziemiami Anglii i Walii oraz ich mieszkańcami, bez względu na pochodzenie ludności i tkwiący w nich pierwiastek magii. Nie dziwi mnie, że potomek Nicholasa Malfoya, który w XIV w. wymordował swoich mugolskich chłopów, pozorując swoje czyny na przejście szalejącej wówczas epidemii czarnej śmierci, czynnie wziął udział w podobnej, krwawszej jeszcze masakrze, wciąż pozostając tchórzem i przyłączając się do zgrai niewątpliwych szaleńców pozbawionych poczucia przyzwoitości i moralności. Tym razem jednak nie ukrywał Lord, wraz ze swoimi współzbrodniarzami, swoich czynów pod płaszczykiem mugolskich chorób, ale używając najmniej skutecznej broni: strachu, wykorzystując ludzką obawę o życie najbliższych, zmuszając niewinnych ludzi do posłuszeństwa, a osoby niezbędne do zapewnienia odpowiedniego prosperowania poszczególnych hrabstw, bez których działań i pracy egzystencja na tych terenach nie byłaby możliwa, pozbawiając życia.
Nie pragniemy i nie zamierzamy podejmować z Wami żadnych pertraktacji. Nie odwołujemy wsparcia jakie nasz ród okazał Zakonowi Feniksa, wszyscy członkowie rodziny wciąż pozostają sojusznikami wspomnianej organizacji, planując w dalszym ciągu działać w jedynej słusznej sprawie i stawić Wam czoła.
Z tego miejsca przyrzekam również, że zrobię wszystko, aby Pieśń Greengrassów była ostatnim, co usłyszycie w godzinie śmierci.

Żegnam Isaiah Greengrass
Isaiah Greengrass
Zawód : alchemik, lord, twórca malarskich barwników
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
Znam nuty przekleństw, na wylot prawdę
aż urwie świt nas, każda z gwiazd zgaśnie.
W dłoniach rwę świat nasz tak bez pamięci
za wszystko co ból wziął na zawsze.
OPCM : 10
UROKI : 0
ALCHEMIA : 21
UZDRAWIANIE : 2
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10152-isaiah-greengrass https://www.morsmordre.net/t10368-kaszmir https://www.morsmordre.net/t10369-isaiah https://www.morsmordre.net/f105-derby-grove-street-12-siedziba-greengrassow https://www.morsmordre.net/t10463-skrytka-nr-2204 https://www.morsmordre.net/t10370-i-greengrass
Re: Vaesen [odnośnik]30.08.21 11:34
Przeczytaj koniec stycznia
Szanowny Lordzie Malfoy, Twoje zaangażowanie w łączącą nas sprawę nie uszło niczyjej uwadze, a polityczne działania, jakich się podejmujesz na przestrzeni ostatnich tygodni, zasługują na uznanie. A także, na postawienie poprzeczki jeszcze wyżej. Jestem przekonana, że poradzisz sobie ze stojącym przed Tobą kolejnym wyzwaniem, udowodniłeś wszak nie tylko swą wierność ideałom, ale także bezwzględność wobec zdrajców i tych, którzy szkodzą pokojowi czarodziejskiego świata.
Czarny Pan oczekuje od Ciebie kolejnych działań. Powinieneś zająć się zgnilizną przejmującą Ministerstwo Magii od wewnątrz, krok po kroku, oczyszczając dogłębnie elity władzy. Tak, przyznaję to ze smutkiem, ale nawet w tak wspaniałej instytucji, pozostającej pod kontrolą Twego ojca, sir Cronusa Malfoya, zalągł się brud i słabości. Wiemy tylko, że w Departamencie Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów znajdują się dwie osoby, które są odpowiedzialne za pomoc ukrywającym się na przedmieściach Londynu mugolom, możliwe, że organizują także ich przerzut do innych europejskich krajów. Są to osoby czystej krwi, o pozornie nieposzlakowanej opinii. Powinieneś dyskretnie dowiedzieć się, kim są, tak, by ich nie spłoszyć, wykorzystując swoje koneksje oraz wpływy, a później zebrać informacje o ich szkodliwych działaniach. Obserwuj ich przez jakiś czas, być może uda się połączyć zerwane nici i dotrzeć do ich zewnętrznych sojuszników.
Wierzę, że wkrótce poznamy nazwiska zdrajców i rozbijemy tę szajkę, która niszczy od środka Ministerstwo Magii.
Powodzenia, lordzie Malfoy.
Deirdrethere was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Zawód : Kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
no way you'll see me crawl
like a shark I'll be ripping you apart and celebrate
with lots of champagne

OPCM : 40
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 61
ZWINNOŚĆ : 21
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
Vaesen
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach