Wydarzenia


Ekipa forum
Spokojnie jak na wojnie
AutorWiadomość
Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]23.07.21 11:33
Spokojnie jak na wojnie

Wojna rozpierzchła się na cały kraj; walka nie była już ukryta, Anglia została podzielona na dwa obozy, każde pod zwierzchnictwem innego Ministra Magii. Cronus Malfoy, będący w rzeczywistości zaufanym człowiekiem Lorda Voldemorta, wraz z Rycerzami Walpurgii przeprowadzili krwawe czystki mające na celu zepchnięcie mugoli na margines. Zakon Feniksa z Haroldem Longbottomem na czele stawia czynny opór i chroni ludzi przed terrorem. Tereny osiągają różny stopień stabilizacji, ale wydaje się, że najbardziej chronionym miejscem w tym momencie jest stolica - Londyn.Wpływy w kraju zależne są od działań podejmowanych przez oba ugrupowania. Takie działania, włączając w to podbite lokacje, inicjatywy własne i ukończone misje poboczne, należy zgłaszać w niniejszym temacie. W temacie nie można jednak złożyć więcej niż trzech wybranych zdarzeń (jednak taki wpis może obejmować większą ilość graczy lub wątków, limit obejmuje zgłoszenia dokonane przez konkretnego gracza i z jego konta).

Bitwa o Anglię
Ogarnięty wojenną zawieruchą kraj praktycznie stanął w ogniu. Władza dąży do zaanektowania najważniejszych punktów kraju - pomimo oporu rozprzestrzeniających się buntowników.

Istotność lokacji oznaczona jest poziomami I-III, poziom jest związany ze strategicznym znaczeniem, możliwościami wykorzystania lokacji i ich wpływem na sytuację na danym obszarze. Istotność ta znajduje swoje odzwierciedlenie w rozpisanych na mapie wpływach. I stopień oznacza lokację mało istotną, II lokację istotną, a III lokację strategiczną.

Po ulicach miast mogą poruszać się swobodnie wyłącznie osoby, których pochodzenie jest oczywiste lub którzy swoje pochodzenie udowodnili i posiadają zarejestrowane różdżki. Wszyscy zobowiązani są w każdym wątku rozpoczętym na otwartej przestrzeni poza Londynem, w miastach i poza nimi, rzucić kością Zdarzenia i dostosować się do efektu. Kością rzuca jedna osoba z pary (grupy) rozpoczynającej wątek. Kością rzuca zawsze ostatnia postać, która wchodzi do wątku.

Stan Anglii
Lokacje opanowane przez Rycerzy Walpurgii: Antykwariat, Marina, Wyrwa w murze, Odległa stacja metra, Targowisko na dworcu, Most miłości, Serpentine Lake, Connaught Square, Cmentarz z kapliczką, Wieża astrologów, Bezimienna Wyspa, Zagroda hipogryfów, Zatopieni chłopcy, Most na rzece Wensum, Laboratorium w lesie, Wyjście z kanałów, Bedford Square, Brama zdrajców,

Lokacje opanowane przez Zakon Feniksa: Archiwa, Droga na skróty, Dziurawy Kocioł, Podziemny korytarz, Apteka Sluga i Jiggersa, Zapomniany tor, Salon wróżbity, Szkoła baletowa, Dom Petriego, Dotyk Midasa, Rezerwat Hipogryfów, Morska grota, Tartak pod Coxwold, Tajny bunkier, Targ w Cromer, Leśne ostępy, Niebieski las, Rzeka Severn

Lokacje nieopanowane: ukryte przejście

Strażnicy
Każda grupa dysponuje pulą postaci, istot, stworzeń, które zgodziły się pomóc organizacji w walce. Grupy mogą rozłożyć strażników pomiędzy posiadane lokacje. Poniżej znajduje się spis wolnych (możliwych do rozdysponowania) postaci należących do każdej z organizacji. W jednej lokacji może znajdować się jedynie dwóch strażników.

Strażnicy
Rycerze Walpurgii
Dementor (0/5)Należy go przegonić udanym zaklęciem Expecto Patronum w przeciągu jednej tury, inaczej odbiera przytomność.
Olbrzym (3/5)Olbrzym dołącza do walki, atakuje rozpisanymi atakami.
Zakon Feniksa
Wilkołak (4/5)Wilkołak dołącza do walki, atakuje rozpisanymi atakami.


Zasady walk o lokacje
Zasady:

Incydenty wojenne
Wojna nie zwalniała tempa, pozostając żywiołem, nad którym nikt nie miał kontroli. Im intensywniejsze działania podejmowały obie z frakcji, tym mocniejszym echem odbijały się one po coraz dalszych zakątkach Anglii. Dziesiątki nieprzewidzianych wydarzeń dynamicznie zmieniały oblicze wojny w poszczególnych regionach kraju, co zmuszało ścierające się organizacje do nieustannych mobilizacji.

Incydenty bezpośrednio wpływają na sytuację w poszczególnych hrabstwach. Losowane są przez Mistrza Gry podczas trwania okresu fabularnego, bez wcześniejszych zapowiedzi. Rzut na incydenty wykonują także gracze w sytuacji wskazanej przez mistrza gry. Rzut taki wykonuje się w tym temacie, składa się on z jednego rzutu k100 określającego hrabstwo (tabela poniżej) oraz jednego rzutu kością Incydenty, określającego rodzaj zdarzenia.

Lista hrabstw:

Demaskacja
Im mocniej zaostrzał się wojenny konflikt, z tym większym ryzykiem wiązało się prowadzenie działań na opanowanych przez wroga terenach; zarówno Zakon Feniksa, jak i Rycerze Walpurgii, zaczęli baczniej przyglądać się sytuacji w hrabstwach pozostających pod kontrolą organizacji, zwracając szczególną uwagę na podejrzaną aktywność podejmowaną przez przeciwników. Swoich ziem uważniej strzegli również panujący nad nimi lordowie. Dochodziło do starć, w czasie których akcje i starannie zaplanowane misje były przerywane, a ich inicjatorzy - zmuszani do ucieczki lub podjęcia walki.

Demaskacja:

Kod zgłoszeń
Kod:
[b]Rodzaj działania[/b]: sojusznicza / kość zdarzeń / inicjatywa / podbita lokacja
[b]Tereny[/b]: nazwa hrabstwa
[b]Postaci biorące udział[/b]:
[b]Odnośnik[/b]: link do tematu, w którym miało miejsce zdarzenie
[b]Opis[/b]: opcjonalny przy kostce, konieczny przy misji pobocznej i inicjatywie własnej
[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 25.03.22 21:10, w całości zmieniany 3 razy
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]23.07.21 11:33
Trzecie podsumowanie

Postępująca wojna i rozprzestrzeniający się na cały kraj konflikt zbierał krwawe żniwo. W całej Anglii dochodziło do starć pomiędzy bojówkami Harolda Longbottoma a sympatykami obecnego rządu i Lorda Voldemorta. Mugole coraz częściej byli wypędzani z miast i miasteczek, torturowani i zabijani w imię idei — w ich obronie stawali pragnący sprawiedliwości czarodzieje, ze wszystkich sił próbując zapewnić potrzebującym bezpieczeństwo na terenach należących do rodów z promugolskim nastawieniem.

Sojusz na półwyspie kornwalijskim umacniał się z każdym kolejnym tygodniem, a wiara w walczący w imieniu niewinnych i bezbronnych Zakon Feniksa rosła pomimo przetrząsających te tereny pojedynczych grup szmalcowników. Wydania wciąż nielegalnego Proroka Codziennego docierały do najdalszych zakątków kraju. Nie tylko do mieszkańców miast ale i wsi docierały informacje z pola walki — o masakrach dzieci, walczących kobietach, centaurach, które poświęciły swoje życie w Zakazanym Lesie. Niosły także ważne informacje — o zamkniętych lokalach i kryjówkach, w których można było szukać pomocy. W połowie listopada Dolinę Godryka obdarowano życzliwością, sympatią i ciepłymi potrawami. Pomimo niewielkich ilości, wszyscy najedzeni mieszkańcy jeszcze tygodniami opowiadali o grupie (głównie) młodych ludzi, którzy dzielili się jedzeniem. Informacje zarówno o magicznej lecznicy, jak i wsparciu członków Zakonu Feniksa niosły się w pełnych wiary w dobroć i nadziei na lepsze jutro wspomnieniach. Zmuszeni do rezygnacji z walki o Londyn czarodzieje przejęli rezerwat hipogryfów, z sukcesem zjednując sobie honorowe i potężne istoty. W bogatym w roślinne ingrediencje Niebieskim Lesie w Derbyshire pojawiły się zabezpieczenia przeciwko wrogom. Zakon Feniksa pomimo prób przejęcia ochronił także leśne ostępy na ziemiach Prewettów. Także odwiedzany przez licznych, uzdolnionych czarodziejów targ w Cromer znalazł się pod kontrolą rebeliantów.

Siły Lorda Voldemorta wydawały się równie silne i zjednoczone, jak ich wrogowie. Powzięte w Kencie działania szybko odbiły się nie tylko w całym hrabstwie, ale także okalających tereny wodach. Przejęcie niepozornej, bezimiennej wyspy znajdującej się nieopodal brzegu przez lordów Kentu dało Rosierom szansę na kontrolę okrętów dobijających do Anglii z Francji, transportów wzdłuż wybrzeża i szlaku przemytniczego, którym najczęściej uciekano z Wielkiej Brytanii. Doszło do ustanowienia porządku i poprawy nastrojów niszczonych przez zdrajców hrabstwa, których po przesłuchaniu ścięto w warowni w Dover. W działaniach na rzecz swych rodzin sumiennie i przykładnie wzięły się także szlachetnie urodzone damy. W zamian za utrzymywanie porządku i patroli wyszukujących buntowników Burkowie wsparli osierocone w wojnie dzieci w Durham. Dbałość zarówno o wiarę w panów ziemskich, jak i sojuszników Czarnego Pana przełożyła się na wzrost lojalności w danych hrabstwach. Rycerze Walpurgii, przejmując Most na Wensum zablokowali możliwość swobodnego przemieszczania się wszystkim wrogom rządu.

W Londynie dawne, zabezpieczone przez Zakon Feniksa strategiczne lokacje upadały, jak podbite fortyfikacje. Dzięki informacjom wydobytym od pojmanej zakonniczki największa w mieście kryjówka mugoli i sympatyzujących z nimi czarodziejów została odkryta, a wszyscy przebywający w niej ludzie wymordowani. Wieść o tym rozniosła się szybko po stolicy — mimo to, pojedyncze, niczego nieświadome jednostki jeszcze przez kilka dni pojawiały się w lokacji w poszukiwaniu ratunku. Rycerze Walpurgii przejęli i zabezpieczyli londyńską zagrodę hipogryfów, gwarantując sobie wsparcie potężnych istot. Bitwa o stolicę dawno przesądziła los jej mieszkańców.

Konflikt zaostrzał się z dnia na dzień, szerząc kataklizmy i chaos.

Do poniższego wzięte pod uwagę zostały zarówno przejęte lokacje, inicjatywy własne, misje poboczne jak i sojusznicze. Nie zostały wzięte aktywne i w toku wydarzenia z udziałem Mistrzem Gry (Akcja charytatywna z rozdawaniem jedzenia, a także Dziurawy Kocioł)

4 PB
Mathieu Rosier 176PD
Stevie Beckett 156PD
Tristan Rosier 152PD
William Moore 151PD
Marcelius Sallow 150 PD
Steffen Cattermole 148PD

3 PB
Justine Tonks 139PD
Rita Runcorn  134PD
Xavier Burke 127PD
Elvira Multon 126PD
Maghnus Bulstrode 124PD
Reggie Weasley 119PD
Sigrun Rokwood 116PD
Michael Tonks 111PD
Maeve Clearwater 109PD
Drew Macnair 108PD
Vincent Rineheart 103PD
Cillian Macnair 96PD

2PB
Craig Burke 95PD
Anthony Skamander 85PD
Primrose Burke 84PD
Cedric Dearborn 81PD
Anthony Macmillan 79PD
Edgar Burke 78PD
Trixie Beckett 76PD
Friedrich Schmidt 76PD
Hannibal Rookwood 75PD
Alexander Farley 69PD
Cornelius Sallow 69PD
Deirdre Mericourt 66PD
Hannah Wright 64PD
Irina Macnair 62PD
Evandra Rosier 60PD
Finley Jones 60PD

1PB
Samuel Skamander: 54PD
Lucinda Hensley 54PD
Frederick Fox 54PD
Zlata Raskolnikova 52PD
Romulus Abbott 50PD
Keat Burroughs 49PD
Marcella Figg 49PD
Aquila Black 47PD
James Doe 47PD
Neala Weasley 47PD
Ramsey Mulciber 47PD
Thomas Doe 47PD
Kieran Rineheart 45PD
Roselyn Wright 44PD
Zachary Shafiq 43PD
Augustus Rookwood 42PD
Julien de Lapin 41PD
Ronja Fancourt 40PD
Wren Chang 39PD
Cygnus Black 35PD
Halbert Grey 35PD
Tatiana Dolohov 35PD
Florean Fortescue 34PD
Cressida Fawley 32PD
Percival Blake 32PD
Sheila Doe 32PD
Artur Longbottom 32PD
Cillian Moore 30PD
Castor Sprout 30PD
Perseus Black 29PD
Calder Borgin 22PD
Susanne Lovegood 22PD
Vance Villan 22PD
Herbert Grey 20PD
Gabriel Tonks 20PD
Kostya Kalashnikov 20PD
Vivienne Bulstrode 20PD
Thalia Wellers 20PD
Belvina Blythe 20PD

Bez PB
Louis Bott 14PD
Rigel Black  14PD
Tangwystl Hagrid 12PD
Amelia Moore  7PD
Anne Beadow  7PD
Charlene Leighton   7PD
Elizabeth Dearborn  7PD
Isabella Presley  7PD
Kerstin Tonks  7PD
Ria Macmillan  7PD
Rubeus Hagrid  7PD
Florence Fortescue  7PD
Edward Parkinson  7PD
Calypso Carrow  7PD
Eurydyce Nott  7PD
Octavia Lestrange  7PD
Volans Moore  5PD
Celine Lovegood 5PD
Prudence Macmillan 5PD
Aurora Sprout 5PD

Punkty biegłości organizacji przyznane postaciom z rangą neutralną nie przepadają - zostaną dopisane do kart po otrzymaniu przez daną postać rangi sojusznika.

Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]20.08.21 1:46
Rodzaj działania: inicjatywa
Tereny: Somerset
Postaci biorące udział: Trixie Beckett, Stevie Beckett
Odnośnik: Weston-super-Mare
Opis: Trixie otrzymuje list od dawnej znajomej, czarownicy mogolskiego pochodzenia, która wraz z niemagiczną rodziną i przyjaciółmi uciekła z Londynu, skrywając się w lasach Somerset. Przez wzgląd na drastyczny głód i zimno panujące w prowizorycznym szałasie mieszącym na metrażu zbyt wiele osób, decydują się poprosić Beckettów o pomoc. Zostają przez nich wyposażeni w koce i zimowe płaszcze, a gdy początkowa nieufność mugoli przestraszonych magią ustępuje, czarodzieje mogą zaprowadzić ich do wcześniej wspartego schroniska dla uchodźców w Weston-super-Mare. Trixie uczy także kobiety z tej grupy ekonomicznego gotowania.

+1% dla Zakonu Somerset

Rodzaj działania: misja sojusznicza (Trixie Beckett)
Tereny: Yorkshire
Postaci biorące udział: Trixie Beckett, Samuel Skamander
Odnośnik: list otwierający, wątek, raport
Opis: Minister Longbottom powierza Trixie zadanie związane z wybraniem się na ziemie Yorkshire, gdzie przy opuszczonej mugolskiej wiosce znajdują się porzucone zakłady tkackie. Czarownica ma zabrać z nich dwa profesjonalne krosna do wybranego przez siebie miejsca i upewnić się o ich funkcjonalności. Wraz z Samuelem udaje jej się tego dokonać; maszyny lądują w nieużywanej szopie w Dolinie Godryka, na którą Skamander nakłada magiczne zabezpieczenia; Trixie naprawia małą usterkę w jednym z agregatów, przekonuje się o tym, że działają poprawnie i po wszystkim składa raport Ministrowi.

+1% dla Zakonu w Somerset

Trixie 2/3 do incydentu
Samuel 1/3 do incydentu
Stevie 1/3 do incydentu


and the lust for life
keeps us alive, 'cause we're the masters of our own fate, we're the captains of our own souls, there's no way for us to come away, 'cause boy we're gold, boy we're gold.
Trixie Beckett
Trixie Beckett
Zawód : krawcowa, gospodyni w Warsztacie
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
I'll ignite the sun just like the spring has come.
flames come alive.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9401-trixie-beckett#285649 https://www.morsmordre.net/t9405-stevie#285909 https://www.morsmordre.net/t9408-ta-normalna-beckett#285922 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9407-skrytka-bankowa-nr-2175#285917 https://www.morsmordre.net/t9406-trixie-beckett#285911
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]03.09.21 9:46
Rodzaj działania: inicjatywa
Tereny: Dorset
Postaci biorące udział: Trixie Beckett, Volans Moore
Odnośnik: link do tematu, w którym miało miejsce zdarzenie
Opis: Trixie i Volans spotykają się w wiosce przy rozlewisku, gdzie pewien młodzieniec prosi ich o pomoc. Przez surowy zimowy klimat powóz z jedzeniem uległ zniszczeniu, na dodatek jest oblegany przez stado głodnych psidwaków, które musiały uciec z czyjejś czarodziejskiej posiadłości z wioski obok. Czarodzieje naprawiają powóz i eskortują go do miejscowości, gdzie pomagają rozdać jedzenie mieszkańcom; na dodatek Trixie ceruje czapki i kurtki bawiących się dzieci i podbija wełną płaszcz wspomnianego wcześniej nastolatka. Volans z kolei zajmuje się sprawą psidwaków, dociera do źródła problemu i upewnia się, że stworzenia więcej nie będą nękać dostaw żywności, a zamiast tego - znajdą się pod nową opieką.

+, bez zmiany wpływów

Trixie 2/3 do incydentu
Volans 1/3 do incydentu


and the lust for life
keeps us alive, 'cause we're the masters of our own fate, we're the captains of our own souls, there's no way for us to come away, 'cause boy we're gold, boy we're gold.
Trixie Beckett
Trixie Beckett
Zawód : krawcowa, gospodyni w Warsztacie
Wiek : 23
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
I'll ignite the sun just like the spring has come.
flames come alive.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9401-trixie-beckett#285649 https://www.morsmordre.net/t9405-stevie#285909 https://www.morsmordre.net/t9408-ta-normalna-beckett#285922 https://www.morsmordre.net/f318-dolina-godryka-warsztat https://www.morsmordre.net/t9407-skrytka-bankowa-nr-2175#285917 https://www.morsmordre.net/t9406-trixie-beckett#285911
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]23.09.21 19:33
Rodzaj działania: podbita lokacja
Tereny: Niebieski Las, Derbyshire
Postaci biorące udział: Drew Macnair, Mathieu Rosier, Rita Runcorn
Odnośnik: tutaj
Opis: nałożone zabezpieczenia:
- Zawierucha
- Cicho-sza
- Strach na gremliny
- przywołany Olbrzym

+2% w Derbyshire dla Rycerzy Walpurgii

Drew Macnair 1/3 do incydentu
Mathieu Rosier 1/3 do incydentu
Rita Runcorn 1/3 do incydentu


dobranoc panowie

Teacher says that I've been naughty, I must learn to concentrate. But the girls they pull my hair and with the boys, I can't relate. Daddy says I'm good for nothing, mama says that it's from him.
Rita Runcorn
Rita Runcorn
Zawód : wiedźmi strażnik, szpieg
Wiek : 28
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
different eyes see
different things
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9622-rita-runcorn https://www.morsmordre.net/t9822-raido#297856 https://www.morsmordre.net/t9821-run-rita-run https://www.morsmordre.net/f367-borough-of-enfield-chase-side-21 https://www.morsmordre.net/t9823-skrytka-bankowa-nr-2203 https://www.morsmordre.net/t9824-rita-runcorn#297859
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]29.09.21 1:15
Rodzaj działania: inicjatywa
Tereny: Staffrodshire
Postaci biorące udział: Tristan Rosier, Sigrun Rookwood, Maghnus Bulstrode, Deirdre Mericourt, Zachary Shafiq, Wren Chang, Elvira Multon, Evandra Rosier, Aquila Black, Ramsey Mulciber, Mathieu Rosier, Perseus Black, Rita Runcorn, Drew Macnair, Cillian Macnair, Xavier Burke, Craig Burke, Hannibal Rookwood, Lyall Lupin, Abraxas Malfoy, Rhysand Selwyn
Odnośnik: niżej;
Opis: niżej, pozwoliłam sobie to rozpisać inaczej, bo tak będzie prościej:

Skoordynowane wysiłki Rycerzy Walpurgii przeprowadziły atak na najsłabsze tereny wroga, Staffordshire, dnia 5 stycznia 1958, z impetem rozpoczynając Nowy Rok.

Od godzin popołudniowych miały miejsce pierwsze zwiady, potem Rycerze przeszli do ataków i tak:

- Sigrun Rookwood & Maghnus Bulstrode zniszczyli mugolskie trakcje kolejowe, utrudniając mugolom potencjalną ucieczkę i poróżowanie po kraju, a także stację benzynową - korzystając z wiadomości uzyskanych od Corneliusa - i wysadzili miejski ratusz, wykorzystując w tym celu miksturę buchorożca, po czym przeprowadzili atak na tych mugoli, którzy zdołali uciec przed wybuchem;
- Deirdre Mericourt, Wren Chang & Zachary Shafiq przeprowadzili bezlitosny atak na mugolską ludność;
- Ramsey Mulciber & Mathieu Rosier nieśli wśród mugoli popłoch przy życzliwości Ogmiosa, powstałe później inferiusy miały niszczyć mugoli;
- Rita Runcorn, Drew Macnair & Cillian Macnair wytropili osobistości buntu, które najlepiej nadawały się na pokazowe stracenia i je pojmali;
- Xavier Burke, Craig Burke, Hannibal Rookwood ruszyli w pościg za zbiegami w okolicznych lasach, wyciągając spośród nich czarodzieja odpowiedniego statusem, by został publicznie stracony za działalność rebeliancką, ku przestrodze;
- Rhysand Selwyn, Zachary Shafiq & Maghnus Bulstrode przeprowadzili atak na mugolską ludność.

W godzinach popołudniowych, po zakończonych walkach, Rycerze starali się ustabilizować zniszczone ziemie, nie pozostawiając po sobie szkód pośród tych, których skrzywdzić nie zamierzali, by następnie wczesnym wieczorem dobrymi uczynkami i gorliwym słowem - a może strachem zapewnić sobie lojalność i tak:

- Elvira Multon & Wren Chang obiecały i przyniosły pomoc rannym czarodziejom, dziewczyny opatrywały rany;
- Perseus Black & Zachary Shafiq zajmowali się rannymi niesłusznie poszkodowanymi, część z nich rozkazując przenieść do szpitala św. Munga w Londynie;
- Tristan Rosier & Abraxas Malfoy wygłosili płomienną mowę o idei na placu największego miasta hrabstwa, Stoke-on-Tent;
- Evandra Rosier & Aquila Black zadbały  o mieszkańców Stoke-on-Tent rozdając poszkodowanym koce i ciepłe ubrania (wydane zostało łącznie na ten cel 350 pm na pomoc mieszkańcom);

W godzinach późnowieczornych miała miejsce publiczna egzekucja, stracenie mugoli i czarodziejów, którzy stawili aktywny opór i odegrali w tej potyczce większą rolę, pokazowa śmierć miała powstrzymać miejscowych przed buntem. Została połączona z pokazem siły Ministerstwa Magii. Pojawił się sam Czarny Pan. Zapłonęły stosy mugolskich urządzeń. Wybrzmiała tradycyjna pieśń Greengrassów jako przestroga. W rolach czynnych Tristan Rosier & Abraxas Malfoy z gościnnym występem Lyalla Lupina, Cilliana Macnaira i Sigrun Rookwood (w rolach egzekwujących wyrok śmierci), jako goście: Evandra Rosier, Elvira Multon, Maghnus Bulstrode, Deirdre Mericourt, Wren Chang, Xavier Burke, Rhysand Selwyn, Aquila Black, Mathieu Rosier, Hannibal Rookwood, Ramsey Mulciber, Rita Runcorn, Drew Macnair.

Po przybyciu Czarnego Pana Śmierciożercy (Tristan Rosier, Ramsey Mulciber, Deirdre Mericourt, Sigrun Rookwood, Drew Macnair) poczuli się zainspirowani i uskrzydleni jego słowami. Udali się do drugiego największego miasteczka hrabstwa, Newcastle-under-Lyme, gdzie dali pokaz tego, co potrafili najpodlejszego, najstraszniejszego i najpotężniejszego. Przeprowadzili bezlitosną makabryczną brutalną masakrę miejscowej ludności, dając wcześniej czarodziejom czas na ucieczkę. Zginęli czarodziejscy obrońcy mugoli. Nim odeszli - zostawili miasteczko pod dwoma potężnymi szatańskimi pożogami. Jeden z naocznych świadków najbrutalniejszych fragmentów makabry został puszczony wolno po to, by mógł opowiedzieć innym, co wydarzyło się tego dnia w Staffordshire, bo strach jest potężnym narzędziem kontroli.

+18 dla Rycerzy Walpurgii w Staffordshire

Sigrun Rookwood 2/3 do incydentu
Maghnus Bulstrode 2/3 do incydentu
Deirdre Mericourt 2/3 do incydentu
Wren Chang 2/3 do incydentu
Zachary Shafiq 3/3 do incydentu
Ramsey Mulciber 2/3 do incydentu
Mathieu Rosier 2/3 do incydentu
Rita Runcorn 2/3 do incydentu
Drew Macnair 3/3 do incydentu
Cillian Macnair 1/3 do incydentu
Xavier Burke 1/3 do incydentu
Craig Burke 1/3 do incydentu
Hannibal Rookwood 1/3 do incydentu
Rhysand Selwyn 1/3 do incydentu
Elvira Multon 1/3 do incydentu
Perseus Black 1/3 do incydentu
Tristan Rosier 3/3 do incydentu
Abraxas Malfoy 2/3 do incydentu
Evandra Rosier 1/3 do incydentu
Aquila Black 1/3 do incydentuthe vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w n

Tristan Rosier
Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : 38 +2
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 60 +5
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15 +6
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t637-tristan-rosier#1838 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]02.10.21 1:26
The member 'Tristan Rosier' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 81

--------------------------------

#2 'Incydenty' :
Spokojnie jak na wojnie QDfSFoG

+
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]02.10.21 6:31
The member 'Zachary Shafiq' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 56

--------------------------------

#2 'Incydenty' :
Spokojnie jak na wojnie VALDRyh

+
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]02.10.21 13:29
The member 'Drew Macnair' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 34

--------------------------------

#2 'Incydenty' :
Spokojnie jak na wojnie Ewmo8fT

+
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]05.10.21 22:25
Rodzaj działania: podbita lokacja
Tereny: Shropshire
Postaci biorące udział: Tatiana Dolohov, Elvira Multon, Maghnus Bulstrode, Cornelius Sallow
Odnośnik: Rzeka Severn, Shropshire
Opis:
Nałożone zabezpieczenia:
Zawierucha
Błyskotek
Czaroszpieg (obraz powieszony na ścianie domku, który wg. mapki znajdował się przy rzece)
Bubonem
Oczobłysk
Ostatnie Tango
Tenuistis

+2% w Sropshire dla Rycerzy Walpurgii

Incydenty:

Maghnus Bulstrode 3/3 !!!

Elvira Multon 2/3
Tatiana Dolohov 1/3
Cornelius Sallow 1/3


Słowa palą,

więc pali się słowa. Nikt o treści popiołów nie pyta.

Cornelius Sallow
Cornelius Sallow
Zawód : Rzecznik Ministerstwa Magii, propagandzista
Wiek : 44
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda

OPCM : 5
UROKI : 35 +5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Tumblr_p5310i9EoI1v05izqo1_500
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8992-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/t9022-gaius https://www.morsmordre.net/t9023-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/f146-chelsea-mallord-street-31 https://www.morsmordre.net/t9021-skrytka-bankowa-nr-2119#271390 https://www.morsmordre.net/t9123-cornelius-sallow#275155
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]05.10.21 22:29
The member 'Maghnus Bulstrode' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 43

--------------------------------

#2 'Incydenty' :
Spokojnie jak na wojnie UvIXpns

+5% dla Zakonu Feniksa w Warwickshire
Morsmordre
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]15.10.21 12:39
Rodzaj działania: demaskacja
Tereny: Las Beeston, Cheshire
Postaci biorące udział: Sebastian Bartius, David Hargrave, Albert Rowle, Sigrun Rookwood
Odnośnik: tutaj
Opis: Sigrun znajdująca się ze swoim ojcem na polowaniu w okolicy, błądzi w lasach Beeston. Sir Rowle zabiera ją konno i próbują odnaleźć trop pozostawiony przez mężczyzn (David napisał: Po prostu czyhał pod jego domem skoro świt i spokojnie podążał, zostawiając po sobie swoiste wskazówki obecności).

+


Dziady, duchy, rody nasze prosimy, prosimy
Do wieczerzy, miejsca, ognie palimy, palimy
I zwierzynie dzisiaj ładnie ścielimy, ścielimy
Żeby słowa nam od przodków mówiły, mówiły
Albert Rowle
Albert Rowle
Zawód : zarządca terenów łowieckich Delamere
Wiek : 38
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
The more a thing is perfect, the more it feels pleasure and pain.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Zwierzęcousty

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10483-albert-rowle https://www.morsmordre.net/t10668-vegvisir https://www.morsmordre.net/t10667-sir-albert-rowle https://www.morsmordre.net/f361-cheshire-beeston-castle https://www.morsmordre.net/t10669-skrytka-bankowa-nr-2262 https://www.morsmordre.net/t10677-albert-rowle
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]21.10.21 20:53
Rodzaj działania: inicjatywa
Tereny: Shropshire
Postaci biorące udział: Rita Runcorn, Revna Bagman
Odnośnik: Wenlock Edge
Opis: W trakcie poszukiwania ingrediencji Revna natknęła się na rodzinę mugoli (parę z dzieckiem) i pragnąc pobrać z nich szczątki niezbędne do warzenia baz pod klątwy, poprosiła Ritę o pomoc. W dwójkę zagoniły mugoli nad potok i otoczyły, odcinając im drogę ucieczki. Pan mugol użył broni palnej, lecz nie przyniosło to większych efektów - on i jego syn zostali zabici i rozkrojeni przez Bagman, Runcorn z kolei oślepiła kobietę i pozostawiła ją przy życiu, by wszystkim napotkanym mówiła, co tam zaszło i w imię kogo ją tak zraniono, by stała się żywym świadectwem tego, że w Shropshire mugole nie są mile widziani i nie mają co liczyć na litość.

+1% dla Rycerzy Walpurgii w Shropshire

Revna Bagman 1/3 do incydentu
Rita Runcorn 3/3 do incydentu
Revna Bagman
Revna Bagman
Zawód : alchemik, łowca ingrediencji
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
let it hurt
until it can't hurt anymore
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10569-revna-bagman#320253 https://www.morsmordre.net/t10660-rangvaldr#323147 https://www.morsmordre.net/t10658-written-in-the-stars#323141 https://www.morsmordre.net/f401-cheshire-delamere-forest-lesniczowka https://www.morsmordre.net/t10659-skrytka-bankowa-nr-2333#323142 https://www.morsmordre.net/t10661-revna-bagman#323148
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]28.10.21 2:46
Działania są reakcją na event Ciemno Wszędzie Głucho wszędzie (list do Michaela), rozpoczęcie i zakończenie wątków zostało też zgłoszone do prowadzącego MG.

Rodzaj działania: reakcja na "Ciemno Wszędzie Głucho Wszędzie"
Tereny: Northumberland
Postaci biorące udział: Michael Tonks, Thalia Wellers
Odnośnik: tutaj
Opis: Po otrzymaniu listu o niepokojących i niesprawdzonych doniesieniach z lasu niedaleko granicy Northumberland i Durham, Michael Tonks i Thalia Wellers udają się na zwiad. Chcą zweryfikować doniesienia o obozowisku mugoli (uciekinierów z Durham), którzy pragną przedostać się do Northumberland i o polujących na nich szmalcownikach. W trakcie zwiadu, są świadkami pościgu szmalcownika za mugolskim nastolatkiem. Michael ukrywa mugola pod Muscipulią, która chroni go od wrogiej magii. Wraz z Thalią obezwładniają oraz rozbrajają szmalcownika (pojedynek). Thalia, z drobną pomocą mugolskich powiedzonek Michaela, wzbudza zaufanie nastolatka i dowiaduje się od niego o krzywdach, które wyrządzili mugolom szmalcownicy oraz o lokalizacji ich obozowiska. Tonks zastrasza i przesłuchuje szmalcownika, aby wyciągnąć z niego informacje o liczebności wrogów i lokalizacji ich obozu. Używając metamorfomagii, Thalia przemienia się w pojmanego szmalcownika, aby uśpić czujność reszty (pozoruje też ranę od mugolskiego noża, by usprawiedliwć swoje mrukliwo-nietypowe zachowanie). Udaje się do ich obozu w miejsce mężczyzny, a Michael dobija i grzebie pojmanego, zabiera mugola na miotle do stolicy hrabstwa i ma resztę dnia oraz nocy na dokonanie przygotowań do dalszej części akcji.


Rodzaj działania: reakcja na "Ciemno Wszędzie Głucho Wszędzie"
Tereny: Northumberland
Postaci biorące udział: Michael Tonks, Thalia Wellers, Stevie Beckett
Odnośnik: tutaj
Opis: Poznawszy informacje o obozowisku i liczebności mugolskich uciekinierów, Michael poprosił Steviego Becketta o przygotowanie świstoklików (niemechaniczne za pozwoleniem MG) i pomoc w walce ze szmalcownikami. Podczas zwiadu poprzedniego dnia, Tonks upatrzył sobie bezpieczną polanę. Wraz ze Steviem pojawili się na miejscu wcześniej i nałożyli pułapki, aby zapewnić sobie przewagę w walce z grupą pięciu szmalcowników: Zawieruchę i Dunę. Następnie Tonks ruszył na miotle do obozowiska szmalcowników, aby upozorować, że jest w pojedynkę, wywabić ich stamtąd i użyć nagrody za własną głowę (list gończy) jako przynęty. Thalia, wciąż pod metamorfomagiczną postacią poległego szmalcownika, wsparła go w tym oszustwie. Michael i Thalia zwabili szmalcowników na polanę, na której czekał skryty pod Kameleonem Stevie. Odbył się długi pojedynek, wszyscy wrogowie zostali zabici i pochowani, a ślady zatarte. Pozbywszy się szmalcowników, Michael, Stevie i Thalia ruszyli do mugolskiego obozowiska. Tam przekonali uciekinierów do ewakuacji, opowiadając o uratowanym dzień wcześniej chłopaku, losie szmalcowników i działaniu świstoklików. Mugole, pragnący przedostać się wgłąb Northumberland, zaufali grupie i z czarodziejami przenieśli się świstoklikami do Blyth (stolica hrabstwa), gdzie mogą uzyskać niezbędną pomoc.

Wskutek powyższych działań, informacje zostały potwierdzone, szóstka szmalcowników (1+5) została wyeliminowana, a mugole ewakuowani w bezpieczne miejsce.

+2% dla Zakonu Feniksa w Northumberland

Michael Tonks 2/3 do incydentu
Thalia Wellers 2/3 do incydentu
Stevie Beckett 2/3 do incydentu


Can I not save one
from the pitiless wave?

Michael Tonks
Michael Tonks
Zawód : Auror, rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Zaręczony
You want it darker
We kill the flame
OPCM : 43 +4
UROKI : 34 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Wilkołak
Spokojnie jak na wojnie 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t7129-wilkolak-mugolak https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]07.11.21 1:30
Rodzaj działania: inicjatywa + kość zdarzeń
Tereny: Gloucestershire
Postaci biorące udział: Vance Villan, Thomas Doe, Thalia Wellers, Volans Moore
Odnośnik: Elkstone
Opis: Vance, Thomas, Thalia i Volans udali się do położonego w hrabstwie Gloucestershire Elkstone z zamiarem oczyszczenia tego miejsca z ewentualnych zagrożeń oraz znalezienia jakiegokolwiek zaopatrzenia pozostawionego przez poprzednich mieszkańców opuszczonej wsi. Co prawda, nie udało się im znaleźć nic z zaopatrzenia, jednak Vance zdołał odkryć założoną Zawieruchę, Klątwę Stosu oraz obecność istot. Thomas za pomocą magicznego wytrychu rozbroił pułapkę, a Vance wykorzystując zaklęcie Finite Incantatem uwolnił to miejsce od klątwy.
W pewnym momencie Volans został zaczepiony przez pytającego go o drogę chłopca, co miało odwrócić uwagę od próby przeszukania zewnętrznych, choć pustych kieszeni jego zimowego płaszcza. Zaalarmowany smokolog odwrócił się w stronę małego złodziejaszka, który wraz z bratem zaczął uciekać. Thalia oraz Moore pobiegli za dzieciakami, docierając do jednego z zrujnowanych domów. W środku leżała chora matka chłopców. Nie mogli pozostawić ich samych sobie, dlatego podjęli decyzję o zabraniu ich w lepsze miejsce. Thalia wyprowadziła chłopców z budynku, Volans za pomocą zaklęcia Mobilicorpus przeniósł chorą kobietę. Wspólnymi siłami ułożyli ją na łodzi i odpłynęli zabierając ze sobą dzieciaki.

Rodzaj działania: Kontynuacja kości zdarzeń z Elkstone I
Tereny: Somerset
Postaci biorące udział: Aurora Sprout, Volans Moore
Odnośnik: Sypialnia gościnna + Piwniczka
Opis: Po wylądowaniu w Dolinie Godryka, Volans przetransportował chorą kobietę i jej synów na Wrzosowisko po to, by Aurora mogła udzielić im pomocy magomedycznej. Zdiagnozowała u kobiety kąsający świerzb, który wyleczyła podając kobiecie uwarzony przez Volansa eliksir (świerzbanka), oraz odmrożenia stóp, którym zaradziła odpowiednim zaklęciem. Aurora również zapobiegła dalszemu rozprzestrzenianiu się choroby, wykorzystując w tym celu zaklęcie odkażające. Volans przez większość czasu zajmował się chłopcami oraz pomagał Aurorze podczas leczenia kobiety.

+1% dla Zakonu Feniksa w Gloucestershire

Volans Moore 2/3 do incydentu
Volans Moore
Volans Moore
Zawód : Smokolog
Wiek : 32
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Oh I still can remember a time when it wasn't like this
Before the world became enslaved
Can we all go back to the time when we were not like this
Can we even be saved?
OPCM : 19 +3
UROKI : 15 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie Tumblr_myrxsem7AC1s8tqb9o1_500
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9775-volans-moore-w-budowie#296523 https://www.morsmordre.net/t9914-sol#299801 https://www.morsmordre.net/t9919-ksiega-smokow#299856 https://www.morsmordre.net/f371-derbyshire-borrowash-pollards-oaks-11-8 https://www.morsmordre.net/t9921-szuflada-volansa#299859 https://www.morsmordre.net/t9913-volans-moore#299792

Strona 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Spokojnie jak na wojnie
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach