Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Jaskinie Hellfire
AutorWiadomość
Jaskinie Hellfire [odnośnik]23.07.21 12:36

Jaskinie Hellfire

Zardzewiały łańcuch przewieszony luźno przez bramę wydaje się być zaproszeniem do Jaskini skrywających liczne tajemnice, a pierwszy krok postawiony na tej ziemi napawa strachem. Nieliczone korytarze i sali wykute w kredowych i krzemiennych skałach odkryto z początkiem XIX wieku, a pierwsi śmiałkowie, którzy odważyli się wejść do ich wnętrza i ponieśli śmierć z powodu klątw nań nałożonych. Jaskinie Hellfire okryte były złą sławą, określane jako miejsce bezgranicznie przesiąknięte Czarną Magią. W Sali Bankietowej można spotkać ducha czarodzieja, który nieświadom nałożonych klątw został związany z tym miejscem, uwielbiającego oprowadzać przybyłych po licznych korytarzach i Salach, z nadzieję na ich zgubę i wieloletnie towarzystwo.

Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Jaskinie Hellfire Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Jaskinie Hellfire
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach