Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Park National Trust
AutorWiadomość
Park National Trust [odnośnik]23.07.21 12:37

Park National Trust

Zachwycający krajobraz i piękno Parku inspiruje artystów, pisarzy i filozofów od setek lat. Kręte, żwirowe alejki prowadzą przez tereny National Trust, pozwalając odkryć nowe miejsca, odprężyć się w cieniu drzew lub odpocząć na polanie z widokiem na płynącą z wolna rzekę. Na terenach ogrodów znajdują się liczne obiekty architektoniczne, pomosty i rzeźby. Wielogodzinny spacer po terenie pozwala zaczerpnąć świeżego powietrza, zachwycić się widokami, natchnąć weną i odpocząć. Wielu mówi, że Park National Trust jest niedoceniony, a każdy, kto na zielone tereny ogrodów trafi raz - wraca z największą przyjemnością.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Park National Trust Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Park National Trust
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach