Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Wzgórza
AutorWiadomość
Wzgórza [odnośnik]23.07.21 12:38

Wzgórza

Pasmo wzgórz w południowej Anglii, gęsto porozcinane poprzecznie dolinami przez dopływ Tamizy. Częściowo gęsto zalesione bukowym lasem, przerzedzanym z uwagi na dobrej jakości drewno pozyskiwane z rosnących tam drzew. Rozległe tereny zielone wykorzystywane są przez okolicznych farmerów do wypasu bydła i owiec, a także pod uprawę zbóż. Teren kryjący wiele tajemnic, w zakątkach bukowego lasu można natknąć się na kamienne tablice nieznanego pochodzenia. Okoliczni mieszkańcy mówią o rzymskich artefaktach, które zostały znalezione na najwyższym wzniesieniu Coombe Hill. Miejsce niezwykle urocze, bez względu na porę roku. Szczególnie piękne są widoki o wschodzie i zachodzie słońca, które stawały się inspiracją dla malarzy i artystów.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Wzgórza Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Wzgórza
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach