Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Miasteczko Olney
AutorWiadomość
Miasteczko Olney [odnośnik]23.07.21 12:42

Miasteczko Olney

Olney to leżące na północnym krańcu Bucknghamshire miasteczko handlowe. Przed wojną każdego dnia na centralnym placu miasteczka rozłożone były setki straganów, a mieszkańcy i przyjezdni tłumnie gromadzili się, aby zakupić świeże produkty od lokalnych rolników. Handel kwitł, a popularność tego miejsca sięgała daleko poza granic hrabstwa. Niestety, trudne czasy wojny zmusiły rolników do zaprzestania handlu, straganów na głównym placu targowym było coraz mniej, a ceny wywindowały znacząco w górę. Z tętniącego życiem miejsca Olney stało się smutną, podupadającą mieściną, do której przyjeżdżali tylko ci, których stać było na zakup dobrej jakości produktów, w znacząco wysokich cenach. Nie każdego jednak dnia, na placu targowym można spotkać choć jedną handlującą osobę.

Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Miasteczko Olney Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Miasteczko Olney
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach