Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Tor wyścigów konnych
AutorWiadomość
Tor wyścigów konnych [odnośnik]23.07.21 13:10

Tor wyścigów konnych

Newmarket od wieków słynie z końskich sportów, od wyścigów konnych, przez polo aż do gonitw przełajowych po okolicznych lasach i polowań. Kilkadziesiąt razy w roku cała śmietanka towarzyska zjeżdża się do miasta, by podziwiać majestatyczne zwierzęta i dosiadających je jeźdźców. Co sobotę na torze odbywają się wyścigi konne. Obsługujący je bukmacherzy nierzadko wzbogacają się na nowych odkryciach.

Każdy posiadacz wierzchowca może wystawić konia na wyścigach po jego uprzednim zgłoszeniu (wymagana umiejętność jazdy konnej na co najmniej I poziomie) raz na kwartał. Wpisowe wynosi 20PM (należy je odpisać w skrytce). W pierwszym poście należy rzucić kością k3, odpowiadającą za formę wierzchowca w danym dniu, a po starcie w każdym kolejnym k100. Do każdego rzutu należy doliczyć bonus z biegłości: jazda konna. Wyścig trwa 3 tury. Wyniki rzutów kością k300 należy zsumować i ustosunkować się do poniższych wyników.

k1 - koń jest dziś w kiepskiej formie. Otrzymuje -10 do każdego rzutu k100.
k2 - zwierzę jest posłuszne, ale niczym cię nie zachwyci
33 - wierzchowiec da z siebie maksimum. Dolicz +10 do każdego rzutu k100.

Wynik z trzech tur:

660 - 600 - Twój koń zajął pierwsze miejsce. Otrzymujesz nagrodę w wysokości 100PM, bukiet kwiatów i pudełko czekoladek, a informacja o Twoim wyczynie pojawia się w krajowej gazecie. Twoje 5 minut sławy trwa.
599-530 - Zajmujesz drugie miejsce, zaraz za liderem. Otrzymujesz nagrodę pieniężną w wysokości 50 PM i bukiet kwiatów. O twoim wierzchowcu i tobie wspominają lokalne gazety.
529-450 - Zajmujesz ostatnie miejsce na podium. Otrzymujesz nagrodę pieniężną w wysokości 25PM i kwietną girlandę. Wzbudzasz zainteresowanie handlarzy koni i zaproszonych gości.
449-360 - Otrzymujesz wyróżnienie 15PM- kwietną girlandę i worek końskiej paszy.
359 i niżej - Zajmujesz dalsze pozycje, zupełnie bez znaczenia dla świata wyścigów konnych.

Lokacja zawiera kości.

Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Tor wyścigów konnych Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Tor wyścigów konnych
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach