Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Stary wiatrak
AutorWiadomość
Stary wiatrak [odnośnik]23.07.21 23:46

Stary wiatrak

Stary, drewniany wiatrak, czarny z białymi żaglami jest jednym z najstarszych w całym hrabstwie Kent. Mieści się na wzgórzu, z którego rozciąga się widok na zabytkowe miasteczko mugolskie, ukryte nieco niżej w dolinie. Stary wiatrak był częścią młyna, w którym okoliczni rolnicy produkowali z otaczających go zbóż mąkę najwyższej jakości. Część młyna została zniszczona w trakcie wojny, jednak drewniana konstrukcja wiatraka wciąż pozostaje niewzruszona, jakby był strażnikiem tych ziem. Na drzwiach służących za wejście wisi rozcięty łańcuch z kłódką, która miała chronić jego wnętrze, brudne, pełne pajęczyn, zaniedbane i zapomniane.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Stary wiatrak Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Stary wiatrak
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach