Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Chata rybacka
AutorWiadomość
Chata rybacka [odnośnik]23.07.21 23:46

Chata rybacka

Na południe od New Romney, na samym końcu przylądka Dungeness, na kamienistej plaży charakterystycznej dla tego terenu stoi chata rybacka. Otoczona gęstymi drzewami rezerwatu, ukryta jest przed wścibskimi oczami innych. Właściciele tego miejsca mają duże znaczenie wśród ludności zamieszkującej New Romney, jednak przez wielopokoleniowy brak zaufania do innych, wybrali to niepozorne miejsce na swój dom. Odrestaurowany, drewniany budynek zachwyca swoim urokiem. Z zewnątrz wydaje się być niepozorny, jednak w środku jest sporo miejsca. Mieszkańcy niezbyt często zapraszają gości do środka, oferując jedynie rozmowę przy plaży, gdzie pod cynowym kociołkiem płonie ogień, a pani domu zajmuje się oporządzeniem złowionych ryb.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Chata rybacka Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Chata rybacka
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach