Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Pub Neptun
AutorWiadomość
Pub Neptun [odnośnik]23.07.21 23:47

Pub Neptun

★★
Nad samym brzegiem morza, w Hythe znajduje się pub należący od wielu pokoleń do rodziny Brown. Drewniana podłoga skrzypi przy samym wejściu, informując właścicieli o przybyciu nowego gościa. Kilkanaście stolików ustawiono dość chaotycznie, a pracownicy tego miejsca nie zwracają już na to uwagi, ze względu na częstotliwość bijatyk, do których dochodzi między marynarzami. Klimat miejsca sprawia, że można poczuć się jak na morskiej łajbie. Okrągłe, drewniane okna ozdobiono ręcznie rzeźbionymi muszlami, wodorostami, kotwicami i rybami. Nad kominkiem wisi obraz statku przecinającego wzburzone morze. Barman każdemu oferuje najlepszej jakości trunki, w szczególności rum własnej produkcji państwa Brown.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Pub Neptun Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Pub Neptun
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach