Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Sypialnia Maeve
AutorWiadomość
Sypialnia Maeve [odnośnik]30.07.21 8:04

Sypialnia Maeve

Jest to przestronny, jasny pokój o wysokich, uszczelnionych magią oknach wychodzących na wschód. W niektórych miejscach ze ścian wciąż sypie się tynk czy odchodzi farba, wszak pomieszczenie zostało przygotowane na przybycie nowego gościa w ostatniej chwili, dla Maeve nie stanowi to jednak najmniejszego problemu – cieszą ją wysokie sklepienia, przestronna szafa i ustawiony pod oknem sekretarzyk. Z kolei nisko zawieszony żyrandol, kryształowy, w którym lubią tańczyć promienie słońca, a na który musi uważać, gdy kieruje się do niewielkiego stoliczka na środku sypialni, przypomina o dawnej, powoli odzyskiwanej świetności wielowiekowego domostwa. Nieopodal łóżka, przyjemnie dużego, w zupełności wystarczającego dla niej i jej kociego towarzysza, ustawiła zabrany z poprzedniego lokum kufer, w którym zmieściła większość swego dobytku.
he's the hero world deserves, but not the one it needs right now. they'll hunt him. he can take it. he's a silent guardian, a watchful protector. A DARK KNIGHT.
Jayden Vane
Zawód : astronom, profesor, publicysta, badacz, erudyta, ojciec
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their f a i t h rewarded.
OPCM : 43
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 12
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-theach-fael https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane
Sypialnia Maeve
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach