Wydarzenia


Ekipa forum
Ansgar
AutorWiadomość
Ansgar [odnośnik]04.08.21 15:32
Doświadczona sowa jarzębowata, którą Jackie ma od dawna. Mało co potrafi przestraszyć tego ptaka, który według właścicielki przyjął zdrowe podejście, w którym nie przejmuje się kompletnie niczym. Także swoją pracą, dlatego czasem ciężko zmusić go do dostarczenia poczty, jeśli nie ma się dla niego odpowiedniej zachęty.


I survivedbecause fire inside me burned brighter than the fire around me


Jackie Rineheart
Jackie Rineheart
Zawód : Wiedźmia Strażniczka i najemniczka
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
And suddenly life wasn't about living. It was about surviving.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10316-jackie-n-rineheart https://www.morsmordre.net/t10385-ansgar https://www.morsmordre.net/t10386-one-woman-army https://www.morsmordre.net/f388-lancashire-fleetwood-kent-st-12 https://www.morsmordre.net/t10384-skrytka-bankowa-nr-2299 https://www.morsmordre.net/t10383-jackie-rineheart
Re: Ansgar [odnośnik]06.08.21 19:53
Przeczytaj
Nesso,
Pomyślałam, że może zechciałabyś mi z czymś pomóc. Zaryzykuję stwierdzenie, że leży to w zakresie naszych obowiązków. Wybacz mi tę lakoniczność, nie chcę jednak zawierzać szczegółów papierowi - czy możemy spotkać się piętnastego, najlepiej o świcie, na obrzeżach Lancaster? Obok mostu przy parku Ryelands? Poznasz mnie po czerwonym berecie.

Uważaj na siebie
M.All the fear there, everywhere
Burning inside of me
Maeve Clearwater
Maeve Clearwater
Zawód : Rebeliant, wywiadowca
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zaręczona

A woman in my place has two faces; one for the world, and one which she wears in private.

OPCM : 22+1
UROKI : 32+4
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Metamorfomag

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t6468-maeve-clearwater https://www.morsmordre.net/t6481-artemizja#165435 https://www.morsmordre.net/t6475-maeve#165296 https://www.morsmordre.net/t10356-sypialnia-maeve#312817 https://www.morsmordre.net/t6969-skrytka-bankowa-nr-1629#183139 https://www.morsmordre.net/t6512-maeve-clearwater
Re: Ansgar [odnośnik]13.08.21 23:15
Przeczytaj Tully
Jackie! Czy czegoś Ci potrzeba? Jedzeniowo, niejedzeniowo? Nie mówię o innych tylko o Tobie Tobie. Ruszam na łowy, zawsze łatwiej wiedzieć na co się poluje. Tylko bez żadnych uników i wymówek! Na innych już działam, ale o przyjaciół też muszę zadbać. T.


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
Ansgar 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Ansgar [odnośnik]14.08.21 11:48
Przeczytaj Harold Longbottom
Rineheart, dotarły do mnie wieści, że doszłaś już do siebie i wróciłaś na służbę - dobrze to słyszeć, potrzebujemy po swojej stronie zaufanych ludzi. Nasz wróg nie śpi - zrobi za to wszystko, żeby rozbić nas od środka.

Mam dla Ciebie zadanie, które będzie wymagało szeroko otwartych oczu i sporej dyskrecji, wierzę jednak, że nie brakuje Ci ani jednego ani drugiego. Potrzebuję, żebyś zgłosiła się do naszej bazy pod Blackpool - nasi ludzie przeprowadzają tam w tej chwili operację, która ma na celu stworzenie siatki bezpiecznych punktów na terenie miasta, działających jako kryjówki dla grup uderzeniowych. Dwa tygodnie temu rozpoczęliśmy próby przetransportowania do punktów zaopatrzenia - głównie eliksirów bojowych - ale wszystkie trzy transporty zostały zaatakowane przez ludzi Malfoya. I o ile pierwszy atak mógł być dziełem przypadku, o tyle dwa kolejne wyglądały na zbyt dobrze zaplanowane i skoordynowane, by można było je nazwać zbiegiem okoliczności. Wróg wiedział dokładnie, kiedy i gdzie będziemy przerzucać eliksiry, podejrzewam, że znał też liczebność naszego oddziału, bo przybył przygotowany na wszystko - a to oznacza, że mamy w szeregach zdrajcę.

To Twoja misja, Rineheart. Dobierz sobie ludzi, którym ufasz - jeśli nie działają w naszych strukturach, mogą udawać świeżych rekrutów - i dołączcie do operacji, a później rozpracujcie, co naprawdę się tam dzieje. Nie wiem, czy problemem jest jedna osoba, czy zepsucie sięgnęło głębiej w organizację, dlatego musisz być ostrożna - nie daj się przyłapać. Zdrajcy wiedzą, co im za to grozi - posuną się do wszystkiego, żeby zatrzeć po sobie ślady. To tchórze i jak tchórze będą działać - nie spodziewaj się po nich honorowego zachowania.

Sprawa jest nagląca, nie zwlekaj więc - a gdy tylko się czegoś dowiesz, chcę zobaczyć raport z akcji na swoim biurku. Powodzenia, H. Longbottom


Datę otrzymania listu możesz wybrać wedle uznania, a do rozegrania misji sojuszniczej możesz zaangażować dowolnie wybraną postać lub postacie.
Harold Longbottom
Harold Longbottom
Zawód : Prawowity minister i przywódca rebelii
Wiek : 58
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Konta specjalne
Konta specjalne
https://www.morsmordre.net/t86-wzor-karty-postaci https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/
Re: Ansgar [odnośnik]01.09.21 22:10
K.R. 3 I 1958
Cór Jackie Jacq
Jackie,
Długo się głowiłem nad tym listem i w sumie nie wiem, co sensownego mógłbym napisać. Nigdy nie byłem za dobry w dobieraniu słów, ponoć da się przelać emocje na papier, ale to po prostu dziwne. Dla mnie dziwne. Po prostu chciałem spytać co u Ciebie. Kolejny rok się zaczął, zima sroga, czasy nieciekawe.

Gdybyś zechciała się ze mną spotkać w najbliższym czasie, to wiedz, że zawsze możesz wpaść do Opoki. Cóż, nazwa na wyrost, bo wciąż wypada lepiej ją zabezpieczyć, ale tylko zaufane osoby wiedzą o dokładnym położeniu tego domu, więc nie ma tragedii. Mogę nałożyć parę pułapek również u Ciebie. Daj tylko znać czy chcesz i czy wpadniesz. A może wolisz neutralny grunt?

Pewnie masz lepszy kontakt z Vincentem z bratem z Vincentem. Spotkaliśmy się na wigilii u wujka Steviego, ale nie było za bardzo jak pogadać, więc możesz mi powiedzieć co tylko zechcesz. O ile zechcesz.

Schody Głuchych. Tam się spotkajmy, na ich początku. Dużo śniegu nawaliło, więc ubierz się ciepło, bo jak nic będzie mroźno. Za dwa dni w południe. Samo południe to dobry czas operacyjny, bo słońce jest już wysoko na niebie, dobra widoczność. Gdybyś jednak nie mogła się zjawić, możemy ustalić inny czas spotkania. Napisz. TataThere’s a storm inside of us. A burning. A river. A drive. An unrelenting desire to push yourself harder and further than anyone could think possible. Pushing ourselves into those cold, dark corners where the bad things live, where the bad things fight. We wanted that fight at the highest volume. A loud fight. The loudest, coldest, hottest, most unpleasant of the unpleasant fights.
Kieran Rineheart
Kieran Rineheart
Zawód : Rebeliant
Wiek : 53
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowiec
I have a very particular set of skills, skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
when we all fall asleep where do we go
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5879-kieran-rineheart https://www.morsmordre.net/t5890-aedus#139383 https://www.morsmordre.net/t5891-aurorskie-sprawki#139384 https://www.morsmordre.net/f205-opoka-przy-rzece-wye-walia https://www.morsmordre.net/t5895-skrytka-bankowa-nr-1467 https://www.morsmordre.net/t5907-k-rineheart#139780
Re: Ansgar [odnośnik]02.10.21 23:22
Przeczytaj Bartholomew Rooks
Panno Rineheart, prawdopodobnie mnie panna nie pamięta - spotkaliśmy się jedynie raz, pobieżnie, na obrzeżach Lancashire; uścisnęliśmy sobie dłoń, gdy wraz z moimi ludźmi i eskortowanymi przez nimi mugolami dotarła panna do naszego tymczasowego schronienia. Choć minęło już trochę czasu i większość z uratowanych kumbryjskich uchodźców (co z radością i ulgą mogę przekazać) znalazła nieco trwalszy dach nad głową, to wciąż trudno jest mi wyrazić słowami, jak wiele znaczy pomoc, którą tamtego dnia otrzymaliśmy; dla mnie - i dla rodzin tych, którzy o mały włos nie stracili swoich ojców, synów i braci.

Dzisiaj piszę jednak nie tylko po to, by wyrazić wdzięczność, ale głównie by przekazać informacje, które - jak sądzę - mogą zainteresować nie tylko pannę, ale i panny przyjaciół.

Po tym, jak opatrzyliśmy najbardziej rannych oraz zwróciliśmy ciało naszego posłańca rodzinie, wróciliśmy do statku, żeby zabrać z niego zapasy - okazało się jednak, że ktoś dotarł do niego przed nami, zamieniając go w pułapkę. Gdy tylko znaleźliśmy się pod pokładem, cały stanął w ogniu - ledwie zbiegliśmy z życiem, a żywności ani ubrań w ogóle nie zdołaliśmy odzyskać. W drodze powrotnej znów napadli na nas szmalcownicy, jestem niemal całkowicie pewien, że ci sami, którzy atakowali nas, gdy tkwiliśmy na łajbie; z tego, co udało mi się dowiedzieć od okolicznych mieszkańców, zadomowili się na tym terenie już na dobre, oprócz napadania na podróżujących traktem i rzeką, terroryzując też czarodziejów w ich domach, i zmuszając ich do płacenia absurdalnych haraczy za tak zwaną "ochronę" - która polega po prostu na tym, że na jakiś czas zostawiają ich w spokoju. Próbowaliśmy ich wytropić i wypędzić już kilka razy, ale nie udało nam się odnaleźć ich kryjówki, a zdają się znać okolicę tak dobrze, że zapędzanie nas w kozi róg nie sprawiało im kłopotu; są też bardzo dobrze wyposażeni - chodzą słuchy, że współpracują z kimś wysoko postawionym w magicznej policji i w zamian za wsparcie odwalają za nich brudną robotę. Jeśli chodzi o ich siedzibę, to wiemy jedynie tyle, że musi znajdować się stosunkowo niedaleko miejsca, w którym nas znaleźliście - za każdym razem, gdy próbowaliśmy zejść ze statku, szmalcownicy pojawiali się w mgnieniu oka, co oznacza, że musieli mieć możliwość stałej obserwacji rzeki. Nie jesteśmy w stanie się ich pozbyć, ale domyślam się, że ma panna kontakt z ludźmi, którzy by temu podołali - i dla których posiadane przez szmalcowników dojścia mogłyby okazać się użyteczne. Nie jest ich wielu, ale są doskonale zorganizowani - cokolwiek postanowicie, nie lekceważcie ich.

Raz jeszcze ślę najszczersze wyrazy wdzięczności,
Bartholomew Rooks


List dotarł do ciebie po wydarzeniach z wątku nad rzeką Lune, fabularną datę jego otrzymania możesz wybrać dowolnie. Jest jednym z dwóch listów związanych z dalszą częścią rozgrywki, drugi z nich otrzymała Prudence.

Informacje z listów możecie przekazać dowolnie wybranym postaciom, w rozgrywkę będącą kontynuacją wątku może się ich jednak zaangażować maksymalnie sześć (akcja ma na celu wytropienie grupy wspominanych w listach (oraz w pierwotnym opisie incydentu) szmalcowników, Jackie i Prudence oczywiście również mogą wziąć w niej udział, ale nie mają takiego obowiązku). Informacje z listów mogą być sprawdzone w dowolnej kolejności (lub jednocześnie, jeśli grupa zdecyduje się podzielić). Aby wziąć udział w rozgrywce, każda z postaci musi napisać post w tym temacie maksymalnie do 9 października do godz. 20:00, a później zaczekać na post mistrza gry. Rozgrywka ma status zagrażającej życiu i zdrowiu postaci, jej datę fabularną możecie wybrać dowolnie, przy założeniu, że będzie to ostatni z aktualnie prowadzonych przez was wątków. W trakcie rozgrywki czas na napisanie postów w poszczególnych turach będzie ograniczony do 48 godzin. Przed napisaniem pierwszych postów, proszę wszystkich o aktualizację tabeli żywotności i ekwipunków, a także wrzucenie planowanego rozwoju postaci - po rozpoczęciu wątku nie będzie takiej możliwości aż do jego zakończenia.

Mistrzem gry w rozgrywce będzie William, w razie pytań i wątpliwości - zapraszam. <3
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Ansgar Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Ansgar [odnośnik]04.10.21 21:22
Przeczytaj 05.02.1958
Jackie!

Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku i zastałam Cię w zdrowiu. Nie powinno się zbyt wiele zmienić od naszego ostatniego spotkania.

Piszę właśnie w tej sprawie. Dostałam list. Napisał do mnie Phillip, jeden z rozbitków, których uratowałyśmy. Podziękował za pomoc i był wdzięczny za to, że zabrałyśmy ze sobą Edmonda, tak bowiem miał na imię ten nieszczęśnik, którego znalazłyśmy nieżywego. Przesłał mi w liście klucz, do skrzyni, której strzegł nasz trup. Znajduje się ona w szopie, gdzieś w okolicach miejsca, gdzie ich znaleźliśmy. Ponoć Edmond chciał dorwać szmalcowników.

Co Ty na to, aby sprawdzić tą szopę? Chętnie się wybiorę na wyprawę, uważam jednak, że nie możemy iść same i będzie potrzebna nasza pomoc. Wezmę ze sobą mojego asystenta, nie chwaliłam Ci się jeszcze, ale ostatnio jednego zatrudniłam! Myślę, że może być pomocny. Myślałam również o towarzystwie Ronji, medycy zawsze wydają się być przydatni. Co o tym sądzisz?


--> Prue


I am the storm and I am the wonder
And the flashlights nightmares
And sudden explosions
Prudence Macmillan
Prudence Macmillan
Zawód : Specjalista ds. morskich organizmów
Wiek : 26/27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
With wild eyes, she welcomes you to the adventure.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Ansgar D36cb059e33df5c9cc27b3102f0bf437286d1298
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9686-prudence-macmillan https://www.morsmordre.net/t9710-limbo https://www.morsmordre.net/t9701-syrenka https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t10646-skarpeta-pru https://www.morsmordre.net/t9860-prudence-macmillan#298534
Re: Ansgar [odnośnik]05.10.21 14:29
><S.
J,nie powiem, żebym zdziwił się twoją wiadomością. Ostatnimi czasy, coraz więcej dawnych znajomości odżywa.

Z przedstawionego lakonicznie opisu potrafiłbym wyczuć brzydką woń szmalcowników. Jesteś pewna, że wystarczy ich złapać? Oczywiście po odpowiednim przesłuchaniu i zebraniu informacji - winni otrzymać stosowną karę. Na utrzymywanie takiego ścierwa nas nie stać. Oczywiście to czysto praktyczna uwaga.

Dziękuję za wiarę w moje umiejętności i mam nadzieję, że ich wykorzystanie nie będzie nikomu stratne.

Pamiętam cię bardzo dobrze. Kiedyś przecież mieliśmy być małżeństwem.
K. nie musisz pozdrawiać. Prawdopodobnie widuję go częściej niż ty.

Do zobaczenia na miejscu.
 
S.
Darkness brings evil things
the reckoning begins
Samuel Skamander
Samuel Skamander
Zawód : Rebeliant, auror
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
I've come too far, to go back now
I'll never close my eyes
OPCM : 51 +3
UROKI : 29 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 18
Genetyka : Czarodziej
Ansgar 9l89Y7Y
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1272-samuel-skamander https://www.morsmordre.net/t1372-filozof#10888 https://www.morsmordre.net/t1374p9-auror-na-motorze#11334 https://www.morsmordre.net/f186-harley-street-5-3 https://www.morsmordre.net/t3509-skrytka-bankowa-nr-358#61242 https://www.morsmordre.net/t1597-samuel-skamander#280340
Re: Ansgar [odnośnik]05.10.21 19:45
><S.
J,...albo odwrotnie. Ale nie wnikajmy. Dzięki za pamięć.
W takich przypadkach warto mieć bardziej bezprecedensowe środki wyciągania odpowiedzi, ale myślę, że poradzimy i w warunkach polowych. Zakładam, że i ty masz w tym wprawę.
Bez urazy, ale takie pomysły chyba już ma za sobą, ale jeśli tak - to adoptował całe nasze biuro. A pokój przydałby mi się każdy. Ostatnio często nocuję w terenie, pod gołym niebem. Chcesz się zamienić?
ps. oprócz siebie samego, wezmę ze sobą nieco alchemicznego wsparcia.
 
S.
Darkness brings evil things
the reckoning begins
Samuel Skamander
Samuel Skamander
Zawód : Rebeliant, auror
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
I've come too far, to go back now
I'll never close my eyes
OPCM : 51 +3
UROKI : 29 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 18
Genetyka : Czarodziej
Ansgar 9l89Y7Y
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1272-samuel-skamander https://www.morsmordre.net/t1372-filozof#10888 https://www.morsmordre.net/t1374p9-auror-na-motorze#11334 https://www.morsmordre.net/f186-harley-street-5-3 https://www.morsmordre.net/t3509-skrytka-bankowa-nr-358#61242 https://www.morsmordre.net/t1597-samuel-skamander#280340
Re: Ansgar [odnośnik]10.10.21 22:40
Przekazał Demimoz
Jackie
Ufam, że Demimoz zastał cię w zdrowiu. Z nadchodzącą zimą mam nadzieję, iż zdajesz sobie sprawę jak bardzo pogoda wymaga od nas dbania o nasze zdrowie. Pamiętaj proszę o codziennej dawce witamin, jeśli nie trudnodostępne owoce, to chociaż warzywa. Może to być wszystko co trafi się w szafce, bulion, sałatka, w zależności od nastroju. Jeśli masz problemy z gotowaniem nie wahaj się zapytać, nie jestem mistrzem, ale zawsze służę pomocą.
Wracając do codziennej profilaktyki, przygotowałam dla ciebie listę szybkich ćwiczeń, które możesz wykonać tuż po wyjściu z łóżka dla rozgrzania mięśni przed wymagającym dniem pracy fizycznej. Dorzucam wycinek z bardzo starego numeru Czarownicy (teraz niestety treść upadła na jakości), ale ćwiczenia są wciąż aktualne i zalecane przeze mnie jako Twojego uzdrowiciela.
Ronja


| Demimoz niesie ten wycinek w kopercie


quiet. composed. grateful. disciplined
do not underestimate my heart, it is a fortress, a stronghold that cannot be brought down, it has fought battles worth fighting, and saved loved ones worth defending, the day you think it a weakness, is the day
you will burn
Ronja Fancourt
Ronja Fancourt
Zawód : magipsychiatra, uzdrowiciel
Wiek : 30/31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
battles may be fought
from the outside in
but wars are won
from the inside out
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
玉兰花
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9639-ronja-fancourt https://www.morsmordre.net/t9640-demimoz https://www.morsmordre.net/t9644-zapraszam-na-kozetke#293088 https://www.morsmordre.net/f360-hornchurch-haynes-road-39 https://www.morsmordre.net/t9641-skrytka-bankowa-nr-2194#293080 https://www.morsmordre.net/t9643-ronja-fancourt#293083
Ansgar
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach