Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Lou
AutorWiadomość
Lou [odnośnik]07.08.21 21:23Lou
Pocztę lady Lestrange dostarcza młoda sowa płomykówka o jasnym upierzeniu, naznaczonym gdzieniegdzie płowo-brunatnymi śladami, o wdzięcznym mianie wywodzącym się z języka francuskiego.Spoiler:

Kod:

<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('https://i.imgur.com/rVmJwfq.jpg');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--

--> lady Astoria Lestrange <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> ADRESAT <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> TREŚĆ WIADOMOŚCI <!--

--><span class="podpis"><!--

--><div class="evandrar">Astoria</div><!--

--></span></span></div></div></div></div><style>@font-face {font-family:'adelia';src:url(https://dl.dropbox.com/s/wj4k8lc6yeb1qan/adelia.ttf?dl=0) format('truetype');} .evandrar {font-size: 20px; font-family: 'adelia';font-weight: light;} </style>

[bylobrzydkobedzieladnie]
Astoria Lestrange
Astoria Lestrange
Zawód : opiekunka syren, magioceanograf, arystokratka
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
plus loin que la nuit et le jour
OPCM : 6
UROKI : 13
ELIKSIRY : 6
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 12
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t10375-astoria-lestrange#313698 https://www.morsmordre.net/t10409-lou#314729 https://www.morsmordre.net/t10410-heart-of-a-siren#314731 https://www.morsmordre.net/f317-wyspa-wight-thorness-manor https://www.morsmordre.net/t10408-skrytka-bankowa-nr-2312#314723 https://www.morsmordre.net/t10486-a-lestrange#317953

Powrót do góry Go down

Re: Lou [odnośnik]08.08.21 12:23
Ankieta Redakcja Czarownicy
Szanowna Lady Lestrange,  z racji przez ilość napływających do naszej redakcji sów z zapytaniem o ostatnie trendy lektur wśród szlachty - biegniemy z zapytaniem, aby dostarczyć te informacje naszym chętnie nas czytającym czarownicą!

Czym jest odpowiednia lektura dla duszy i umysłu w tych czasach? Wojna przebiega korzystnie dla czarodziejów i powinniśmy skupić się, aby nie mieszać naszej kultury z tą mugolską. Czym w wolnych chwilach raczą się czarodzieje szlachetnej krwi dla uraczenia swojej duszy i umysłu? Powieści fabularne, artykuły naukowe? Co jest klasyką ponad klasykami, bez których domowa biblioteczka czarodzieja nie powinna się obyć!

Wszelkie odpowiedzi zachęcamy do wysyłania z powrotem do naszej redakcji Czarownicy! Cały Londyn, ale i Wyspy Brytyjskie pragną usłyszeć o tym z pierwszej ręki!

Z wyrazami szacunku Redakcja "Czarownicy"


Odpowiedź można przesłać do Redakcji “Czarownicy”
Czarownica
Czarownica
Zawód : Jestem gazetą
Wiek : 0
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Jam jest Myśląca Tiara,Los wam wyznaczę na starcie!
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Czarodziej

Konta specjalne
Konta specjalne
https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/

Powrót do góry Go down

Re: Lou [odnośnik]12.08.21 13:42
Przeczytaj Adalaide Nott
Lady Lestrange,ufam, że ten list znajduje Cię w dobrym zdrowiu.

Mam wrażenie, że minęły całe wieki od naszej ostatniej pogawędki. Na pewno byłaś bardzo zajęta ostatnimi czasy. Któż z resztą nie jest, kiedy wspólnie czynimy tak wiele, aby nasze społeczeństwo żyło w duchu świętych reguł i należycie hołdowało czystość krwi. Jestem pewna, że nie odmówisz najbliższej okazji do wspólnego świętowania wraz z resztą szlachetnej socjety. Tak wiele dzieje się w całej Anglii, a nawet poza nią. Z pewnością Twoi przyjaciele z Francji podzielili się godną uwagi nowiną, a ja pozostaję więcej niż chętna, by usłyszeć ją z Twoich ust.

Jak co roku, z najwyższą przyjemnością zapraszam na bal zimowy z okazji Nowego Roku. Sabat, jak w zeszłym roku, będzie balem maskowym. Niech zagra muzyka.

Z życzliwością,
lady Adalaide Nott

Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Lou Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Re: Lou [odnośnik]09.10.21 2:03
Przeczytaj List przyniósł Naudhiz
Astorio, Uczyń mi ten honor, zdradź jaką to maskę przywdziałaś podczas Sabatu. Wydaje mi się, że rozpoznałam Cię wśród bawiących się gości, choć przyznaję, że coś rozproszyło moją uwagę i nie zdążyłam skonfrontować tego podejrzenia, zanim sylwetka - być może właśnie Twoja - znikła z horyzontu. Jeśli się nie mylę, maska nie skrywała tak wiele, by zapewnić Ci pełną anonimowość, szczególnie w moich oczach.

Ufam, że bawiłaś się szampańsko, Astorio, a Nowy Rok będzie dla Ciebie łaskawy.
Dla nas obu.
Catriona
something borrowed
must be returned, flowers in bloom will wither, my dream began with your glance. for whom did i look beautiful then? for whom do i sigh today? i do not wish to waste what you have given me, so i will go all the way, all for fate.
Catriona Rowle
Catriona Rowle
Zawód : jejmość ziem Cheshire
Wiek : 28
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
her chest filled with diamonds and gold.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 17
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 10
ZWINNOŚĆ : 18
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t10485-catriona-rowle#317948 https://www.morsmordre.net/t10663-naudhiz#323255 https://www.morsmordre.net/t10666-lady-cheshire#323270 https://www.morsmordre.net/f361-cheshire-beeston-castle https://www.morsmordre.net/t10664-skrytka-nr-2320#323256 https://www.morsmordre.net/t10665-catriona-rowle#323257

Powrót do góry Go down

Lou

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach