Wydarzenia


Ekipa forum
p a r a s i t e
AutorWiadomość
p a r a s i t e [odnośnik]24.08.21 23:45

the old gods are dead
but the new one aren't some much better


Najstarsza córka Jazona Valhakisa - przedstawiciela brytyjskiej ambasady na ziemiach greckich - oraz Maureen z domu Sallow. Dzieciństwo spędziła w Grecji - w Delfach, skąd jednak wygnano jej rodzinę w konsekwencji zamieszek wywołanych przez promugolskich rebeliantów. Wtedy też zamordowano jej ojca i zrównano z ziemią ich rodzinną posiadłość.
Po dwóch latach spędzonych w Aleksandrii Valhakisowie powracają do Wielkiej Brytanii gdzie zostają otoczeni opieką brata Jazona - przedstawiciela Departamentu Przestrzegania Prawa Czarodziejów.
W latach 1938-1945 wychowanka Domu Węża, a od piątej roku perfekt Slytherinu. Pasjonatka Starożytnych Run i Numerologii. Wzorowa uczennica.
Po ukończeniu Hogwartu zostaje zaręczona, a w oczekiwaniu na ślub odbywa staż w Ministerstwie, pełniąc rolę asystentki wuja. Po ceremonii zaślubin jej los nierozerwalnie wiążę się z tym męża - Erica. Towarzyszy mu w jego podróżach, w porywach dobroci męża - uczy się jego fachu i kształci się pod jego czujnym okiem. Zazwyczaj jednak pełni rolę jego najdroższej osoby. Wyrwani z konserwatywnego serca Wielkiej Brytanii wiodą dekadencki, rozrzutny tryb życia dyktowany rytmem zleceń Erica.
Po tragicznej śmierci męża wraca do Londynu po to, aby doprowadzić jego sprawy do końca. Po czym znika, kontynuując jego dotychczasową pracę oraz korzystając z jego licznych kontaktów.

w budowie


Bez skrępowania można uderzać do mnie na PW lub discorda!the chains are broken
but are you truly free?
Lyssa Valhakis
Zawód : runistka, badaczka, zaklinaczka
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
not yet corpses.
still, we rot.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Jasnowidz

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9437-lyssa-valhakis-budowa#286941 https://www.morsmordre.net/t10509-atlanta#318453 https://www.morsmordre.net/t10503-p-a-r-a-s-i-t-e#318274 https://www.morsmordre.net/t10511-skrytka-bankowa-nr-2169#318466 https://www.morsmordre.net/t10510-lyssa-valhakis#318461
p a r a s i t e
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach