Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Łazienka
AutorWiadomość
Łazienka [odnośnik]30.08.21 23:38

Łazienka

Choć wewnątrz bywa raczej chłodno, drewniane ściany i podłogi ocieplają niezbyt duże wnętrze wciśniętej w kąt chatki łazienki. W powietrzu unosi się zapach wilgotnego drzewa, a przez małe okno próbują przedostać się do środka ciekawskie gałęzie. Najwięcej miejsca zajmuje prysznic odgrodzony prostą zasłonką, dość spory jak na ciasnotę tego pomieszczenia. Porozstawiane gdzieniegdzie świeczniki dostarczają nastrojowych płomieni wieczorną porą, a unosząca się para osadza się chętnie na niewielkim lustrze. Jest tu wszystko, czego mogłaby potrzebować skromna dusza. Zupełnie zwyczajna łazienka, sprężona z naturą i pozbawiona nowoczesnych wygód.
Philippa Moss
Zawód : barmanka w "Parszywym Pasażerze", matka niuchaczy
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Czego pragniesz?
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7532-philippa-moss https://www.morsmordre.net/t7541-listy-do-philippy https://www.morsmordre.net/t7540-filipa https://www.morsmordre.net/f26-doki-pont-street-13-5 https://www.morsmordre.net/t7539-skrytka-nr-1834 https://www.morsmordre.net/t7542-phillipa-moss
Łazienka
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach