Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Szklarnie pani Chestner
AutorWiadomość

Szklarnie pani Chestner

Szklarnie prowadzone są przez czarownicę, pani Helen Chestner, ogromnie doświadczoną zielarkę i znawczynię magobotaniki. Nie są w pełni magiczne, ale niemagiczna flora hodowana za szklanymi ścianami służy do ekstrahowania z nich przeróżnych ingrediencji alchemicznych. Na terenie obiektu znajdują się trzy duże cieplarnie, które dla nieznającego panujących tu zasad nowicjusza mogą z zewnątrz wyglądać jak biblioteki - rośliny rosną w wyciąganych szufladkach, dokładnie opisanych i poukładanych według wewnętrznych standardów. Panują tu nieco egzotyczne warunki, roślinom codziennie zapewniane są właściwe warunki wilgotności powietrza, gleby oraz nasłonecznienia - zwłaszcza zimą.
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Szklarnie pani Chestner Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Szklarnie pani Chestner

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach