Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Pustelnia Lachlana
AutorWiadomość
Pustelnia Lachlana [odnośnik]02.09.21 12:11

Pustelnia Lachlana

Skryta pomiędzy gęstą roślinnością ptasiej wyspy niewielka chatka to pustelnia starego alchemika, znanego okolicznym mieszkańcom jako Lachlan. Niewiele wiadomo o historii czarodzieja, zamieszkuje teren odkąd pamiętają najstarsi ludzie, lecz z żadnym z nich nie zamienił nigdy więcej niż kilku słów. Wyspę opuszcza tylko i wyłącznie w trakcie pełni, by zbierać wyjątkowe ingrediencje do swych eliksirów, które słyną z wyjątkowej skuteczności. Dzieli się nimi niechętnie, nie znajdując zastosowania dla oferowanego mu w zamian złota - tylko nieliczni wiedzą, że kapryśny alchemik zamiast zapłaty preferuje pradawny ceremoniał handlu wymiennego. By odnaleźć pomost prowadzący do chatki, zamaskowany znanymi tylko pustelnikowi zaklęciami, należy wykonać wykazać się niemałą spostrzegawczością (st 70, do rzutu dolicza się bonus należny z tytułu biegłości postaci).
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Pustelnia Lachlana Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Pustelnia Lachlana
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach