Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Cynthia Vanity
AutorWiadomość
Cynthia Vanity [odnośnik]16.08.15 22:25
OsobisteNajbliższa rodzina
   
Fredrick Lewis Vanity
[*]
Nie miałam już rodziców, którzy powiedzieliby kategoryczne nie dla mojego małżeństwa ze starszym o lat dwadzieścia trzy Fredrickiem, nie miałam żadnych ciotek, które zachwycałyby się jego męskim wyglądem, ani które mogłyby mi bopowiadać, jakim łobuzem bywał w szkole, żadnej babci, która orzekłaby: Niech dziecinka bierze tego pracownika Ministerstwa. To ważna persona jest! Nikt z mojej rodziny nie przybył na nasz ślub, gdyż nikogo już nie miałam, co nie przeszkadzało mi w szczęśliwym obchodzeniu tego dnia. Ba!, nie sądziłam, że jakaś obca mi osoba mogłaby zapełnić lukę w moim życiu. Stało się jednak inaczej, za co dziękuję portretowi Fredricka, który towarzyszy mi każdego ranka podczas śniadania... Gdyż jego samego już nie ma.  chlip  


   Pamiątki

   
kosz piknikowy
Koszyk ten dostałam w prezencie od panienki Havisham. Jest piękny, duży i zapewne niesamowicie wytrzymały. Z pewnością przyda mi się nie tylko na wiosenne i letnie pikniki, ale również do noszenia smakołyków dla dzieci do Świętego Munga. Ten stary jest już wysłużony, bardzo zniszczony, jednakże szkoda mi się go pozbyć. Teraz może odpocząć, robiąc za pudełko do skarbów, zaś ten nowy będzie wszędzie ze mną biegał!

 
książka kucharska Mistrzyni Bernardy
Gdy otrzymałam w spadku książkę Mistrzyni Bernardy, znajdowały się w niej nie tylko jej własne przepisy, ale również jej matki oraz babki. Aktualnie uzupełniam je o cynkowe kulinarne odkrycia oraz o ciekawsze znaleziska wśród innych tomisk. Czytelnik znajdzie tu zarówno przepisy na przepyszne ciasta i ciasteczka, ale również na śniadania, obiady, kolacje... oraz nalewki.
Warto wspomnieć, że tchnęłam w księgę szczyptę magii, więc jest to mugolsko-czarodziejska książka kucharska.

   
kubek z feniksem
Prosty kubek w kolorze królewskiego błękitu. Wymalowane ręcznie jajo gdzieś po środku ceramicznej powierzchni. Jeśli przejedzie się po nim palcem czuć fakturę farby. Kiedy nalejesz do kubka wrzątku malowane jajko nagle zaczyna pękać i wykluwa się z niego mały feniks. Wraz z ubywaniem płynu starzeje się, aby wraz z ostatnim łykiem zamienić się w popiół. Później znów pojawi się jajko. Cały spektakl ożywają proste zaklęcia.

   
miotła bardzo dobrej jakości
Mam ją od dosyć dawna. Jest moja wierną towarzyszką niezależnie od tego, czy szykuje się nam daleka podróż w poszukiwaniu szczęścia, czy nagła interwencja medyczna.

   
obrączka ślubna
Raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć, do czego służy, co symbolizuje. Z pewnością przywołuje wspomnienia różne dla każdego z nas, bliskie naszym sercom, a może wręcz przeciwnie. W moim przypadku to nie był żaden zaaranżowany ślub, a jedna z najpiękniejszych przygód mojego życia, która zakończyła się z pewnością zbyt szybko.
Warto wspomnieć, że obrączka nadal spoczywa na mym palcu i dumnie lśni, czyniąc panią Vanity zajętą. O ile, oczywiście, ktoś nie jest wtajemniczony w moje życie prywatne. A ja po prostu kocham. Na wieki.  ♥

   
pierścień Zakonu Feniksa
Zanim stałam się członkiem Zakonu Feniksa, wpierw miałam sen o melodii, zaś nad ranem dostrzegłam na swej poduszce czerwone piórko feniksa. To właśnie ono zostało transmutowane w delikatny pierścień, który spoczął na jednym z moich palców. Posiada średniej wielkości obsydianowy (niemal biały) kamień  oraz grawer z moim nazwiskiem na swojej wewnętrznej stronie.

   
portret zmarłego męża
Spojrzenie bliskich mi błękitnych oczu towarzyszy mi każdego ranka podczas śniadania, gdy ich właściciel dzielnie potępia mnie za brak życia. Zapewne, gdyby tylko mógł, wyrzucałby mnie za drzwi jak nieposłusznego pieska, bym w końcu się grzecznie usłuchała i przestała tak bardzo czcić jego pamięć. A ja nie potrafię...

   
szczurza czaszka
Znalazłam ją w trakcie szukania kwiatków do wianka na Festiwalu Lata w roku 1955. Postanowiłam zatrzymać, skoro wpadła mi tak niespodziewanie w łapki.


   Zwierzęta i magiczne stworzenia
   
Gabryś
Gabryś to niezwykle dumny jastrząb, który lata u mego boku już od ponad pięciu lat. Rzadko komu pozwala się dotknąć, a już z pewnością nie tym, którzy na to nie zasługują. Ciągnie go głównie do dzieciaków i do mnie, oczywiście. Gdy wymaga od niego tego sytuacja, bywa strasznie agresywny, jednakże w normalnych okolicznościach jest najłagodniejszym stworzeniem, jakie spotkałam.


   Pozostałe
   
▲ Cukiernia Słodka Próżności [pinterest] [tumblr] [tumblr gif]
▲ Cynthia Vanity [pinterest] [tumblr]
cytaty z profilku:
przepisy kulinarne:

[bylobrzydkobedzieladnie]


» Ratujmy Ziemię! «
To jedyna planeta, na której występuje czekolada.


Ostatnio zmieniony przez Cynthia Vanity dnia 14.07.16 22:51, w całości zmieniany 34 razy
Cynthia Vanity
Zawód : uzdrowicielka na oddziale wypadków przedmiotowych, cukierniczka, właścicielka Słodkiej Próżności
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
Dziś rano cały świat kupiłeś,
za jedno serce cały świat,
nad gwiazdy szczęściem się wybiłeś,
nad czas i morskie głębie lat.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Cynthia Vanity Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t984-cynthia-vanity#5464 https://www.morsmordre.net/t1056-gabrys#6288 https://www.morsmordre.net/t1055-arcydobra-uzdrowicielka-wita#6280 https://www.morsmordre.net/f221-moonflower-avenue-24-7 https://www.morsmordre.net/t3459-skrytka-bankowa-nr-269#60055 https://www.morsmordre.net/t1057-cynthia-vanity
Re: Cynthia Vanity [odnośnik]16.08.15 22:26
RozgrywkaDawniej
   
1939 | Cynthia vs Deimos Carrow| Hogwart
Powstrzymanie mojego Ślizgona przed czynami haniebnymi, drobna pogadanka o naszych przysługach i namówienie go na kibicowanie mojej osobie na meczu Quidditcha Ravenclaw vs Gryffindor.

   Lipiec 1955
   
XX lipica | Cynthia vs Auriga Lovegood | Pub pod Roztańczonym Czartem
Taki oto sobie rozchichotany (przy procentach) babski wieczór w moim ulubionym pubie po ciężkim (i niemożliwie seksownym) przypadku w szpitalu.

   
XX lipca | Cynthia vs Deimos Carrow | Ogród Zimowy Niebieski salon myślodsiewnia
Tydzień w Maarset to inaczej tydzień z Deimosem w sposób inny niż zwykle... Może to tydzień śnienia na jawie Cynki...? Bo czy to wydarzyło się naprawdę? Może pozostało tylko snem?

XX lipca | Cynthia vs Allison Avery | Sala nr 1
Pod moje szpitalne skrzydła trafiła Allison z ranami otwartymi. Cierpi na Traumę Krwi, więc musiałam stoczyć dosyć wymęczającą grę ze Śmiercią o jej życie, ale, oczywiście, wygrałam.
Trochę zaniepokoiło mnie to, że nikt nie przesiadywał obok jej łózka, że leżała w sali taka porzucona, samotna. Każdy powinien mieć swojego Fredericka. Tęsknię za nim.

13 lipca | Cynthia vs Dorea Potter & Anthony Burke & Clarissa Rookwood | I II III
Postarałam się zdziałać jak największe cuda ze stanem zdrowia Dorei oraz potowarzyszyłam jej nieco w trakcie pobytu w szpitalu. Milutka z niej osóbka, choć niezwykle zraniona.
hug  

XX lipca | Cynthia vs Chris & Alice Bennet | Madame Malkin
U Madame Malkin spotkałam swojego kolegę z pracy. Będąc wraz z córką, kupował jej szatę wyjściową, ja zaś komplementowałam panienkę Bennet od stóp do głów. Słodkie z niej dziecko.

   

[bylobrzydkobedzieladnie]


» Ratujmy Ziemię! «
To jedyna planeta, na której występuje czekolada.


Ostatnio zmieniony przez Cynthia Vanity dnia 04.08.16 15:01, w całości zmieniany 9 razy
Cynthia Vanity
Zawód : uzdrowicielka na oddziale wypadków przedmiotowych, cukierniczka, właścicielka Słodkiej Próżności
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
Dziś rano cały świat kupiłeś,
za jedno serce cały świat,
nad gwiazdy szczęściem się wybiłeś,
nad czas i morskie głębie lat.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Cynthia Vanity Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t984-cynthia-vanity#5464 https://www.morsmordre.net/t1056-gabrys#6288 https://www.morsmordre.net/t1055-arcydobra-uzdrowicielka-wita#6280 https://www.morsmordre.net/f221-moonflower-avenue-24-7 https://www.morsmordre.net/t3459-skrytka-bankowa-nr-269#60055 https://www.morsmordre.net/t1057-cynthia-vanity
Re: Cynthia Vanity [odnośnik]02.11.15 16:09

Siepień 1955
4 sierpnia | Cynthia vs kamyk | Łąka przy plaży
Przybyłam zbierać kwiatki do własnego wianuszka, ale zraniłam się w nogę. Ostatecznie splotłam cosik z rosnących najbliżej koniczynek, dzięki czemu znalazłam jedną czterolistną oraz czaszkę szczura.

4 sierpnia | Cynthia vs wianek | Wybrzeże
Zajęta oglądaniem zranionej stopy (randomowego) młodzieńca dopiero po chwilce dostrzegłam, że komuś udało się złapać mój wianek. Okazało się, że to znajomy z pracy - Adrien Carrow.
Jako że wezwały nas obowiązki, musieliśmy się rozdzielić i, cóż, tak jakby jestem mu winna wspólny wieczór. : )  

7 sierpnia | Cynthia vs Quidditch| Na pełnym morzu
Wzięłam udział w meczu Quidditcha na dość nietypowym polu rozgrywki... Może to właśnie złe warunki sprawiły, że nie udało mi się złapać znicza, przez co moja drużyna przegrała? Z pewnością to była wina klimatu! I tego, że nie byłam pałkarzem! (uśmiecham się miło z diablikami w oczach) Porozstawiałabym ich wszystkich po kątach, choć nasi pałkarze i tak byli świetni! Wszyscy byli świetni! <3 

13 sierpnia | Cynthia vs poszkodowani| Punkt obserwacyjny
Miałam okazję udzielać pierwszej pomocy na pojedynkach czarodziejów. Zdarzyło się kilka ciekawych przypadków i pobyłam trochę z panną Havisham, myślę, że z moją przyszłą godną następczynią w szpitalu.

20 sierpnia | Cynthia vs Brandowie| Jadalnia
Przybyłam do ślicznego domku Brandów z propozycjami tortowymi na ślub młodych. Wszyscy niesamowicie się ucieszyli z mojej wizyty. Było bardzo miło.  


[bylobrzydkobedzieladnie]


» Ratujmy Ziemię! «
To jedyna planeta, na której występuje czekolada.


Ostatnio zmieniony przez Cynthia Vanity dnia 06.07.16 13:10, w całości zmieniany 7 razy
Cynthia Vanity
Zawód : uzdrowicielka na oddziale wypadków przedmiotowych, cukierniczka, właścicielka Słodkiej Próżności
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
Dziś rano cały świat kupiłeś,
za jedno serce cały świat,
nad gwiazdy szczęściem się wybiłeś,
nad czas i morskie głębie lat.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Cynthia Vanity Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t984-cynthia-vanity#5464 https://www.morsmordre.net/t1056-gabrys#6288 https://www.morsmordre.net/t1055-arcydobra-uzdrowicielka-wita#6280 https://www.morsmordre.net/f221-moonflower-avenue-24-7 https://www.morsmordre.net/t3459-skrytka-bankowa-nr-269#60055 https://www.morsmordre.net/t1057-cynthia-vanity
Re: Cynthia Vanity [odnośnik]04.12.15 20:07

Wrzesień/Październik 1955
13 września | Cynthia vs ślub Deimosa| namiot ślubny
Powiedział tak, a ja nie wiem, co o tym myśleć.Ach, i towarzyszył mi Hereward. <3

październikowy weekend | Cynthia vs Michael Tonks | Pub pod Roztańczonym Czartem
W swoim ulubionym barze spotkałam się tym razem z Michaelem Tonksem, dawanym kolegą z Hogwartu. Przy gorącej herbatce oraz cieście czekoladowym z bitą śmietaną i polewą porozmawialiśmy o swoich pracach, moim pomyśle otworzenia cukierni, o Meagan, córce Michaela, oraz innych słodkich tematach. Ostatecznie nie wiem, czy powinnam otwierać własną cukiernię. Mam ochotę tak.

październik | Cynthia vs Thomas Fawley | Wenus
Po raz pierwszy miałam okazję zobaczyć bogate wnętrze Wenus i zjeść kolację z Thomasem, kolegą z pracy.

październik | Cynthia vs Megara Carrow | Piekarnia z czekoladziarnią
Spotkałam się z Megarą, żoną Deimosa. Nie wiem, czy mnie ostatecznie polubiła, ale zamierzałam popracować nad naszą relacją i ją udoskonalić. Zrobię wszystko, by oboje byli szczęśliwi i zakochani.
[bylobrzydkobedzieladnie]


» Ratujmy Ziemię! «
To jedyna planeta, na której występuje czekolada.


Ostatnio zmieniony przez Cynthia Vanity dnia 06.07.16 13:27, w całości zmieniany 1 raz
Cynthia Vanity
Zawód : uzdrowicielka na oddziale wypadków przedmiotowych, cukierniczka, właścicielka Słodkiej Próżności
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
Dziś rano cały świat kupiłeś,
za jedno serce cały świat,
nad gwiazdy szczęściem się wybiłeś,
nad czas i morskie głębie lat.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Cynthia Vanity Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t984-cynthia-vanity#5464 https://www.morsmordre.net/t1056-gabrys#6288 https://www.morsmordre.net/t1055-arcydobra-uzdrowicielka-wita#6280 https://www.morsmordre.net/f221-moonflower-avenue-24-7 https://www.morsmordre.net/t3459-skrytka-bankowa-nr-269#60055 https://www.morsmordre.net/t1057-cynthia-vanity
Re: Cynthia Vanity [odnośnik]27.02.16 15:27

Listopad/Grudzień 1955
listopad | Cynthia vs Polly Havisham | kuchnia
♥

5 listopad, noc | Cynthia vs Zakon Feniksa | I II III
Po otrzymaniu w trakcie snu tajemniczego piórka, postanowiłam pójść na spotkanie, choć może po prostu zostałam do tego zmuszona, bo melodia ze snu nie dawała mi spokoju? Nie wiedziałam, ale miałam okazję się przekonać, że Anglia nie była już bezpiecznym miejscem, zaś normalnych, dobrych obywateli łapano jak najgorszych przestępców, zaś pewna grupa założyła Zakon Feniksa do walki z nadciągającą burzą. Zostałam Zakonnikiem.

listopad | Cynthia vs Pierwsza Misja | Tower Bridge
W związku z dołączeniem do Zakonu Feniksa, zobowiązałam się do dołączenia do grupy, która miała odbić z więzienia w Tower dwójki niczemu winnych więźniów. Misja okazała się być bardziej niebezpieczna niż przypuszczaliśmy. Wielu z nas poniosło obrażenia, jedna osoba została uznana za zmarłą, zaś więźniowie umarli. To był dla nas ciężki dzień.

30 listopad | Cynthia vs Garrett Weasley | korytarz Munga
Przybyłam do Świętego Munga tym razem w odwiedziny do jednego z Zakonników. Okazało się, że jedna z różdżek należała do rudowłosego Garretta, czym również niezwykle go uszczęśliwiłam. Poprawiłam mu nieco nastrój obecnością i ciastkami, po czym zniknęłam z okolicy, nim służby szpitala postanowiłyby zainterweniować.

15/16 grudzień | Cynthia vs Michael Tonks | targ uliczny
Poprosiłam Michaela Tonksa, by towarzyszył mi w trakcie takich (daleko)świątecznych zakupów. Miałam nadal problem z nogą, bo ciężko było mi na długie dystanse tak kuśtykać, zaś na terenie mugoli nie wypadało się teleportować z kwiatka na kwiatek, czyż nie? Kupiliśmy całkiem sporo rzeczy na pchlim targu, porozmawialiśmy o wszystkim i o niczym, po czym pomógł mi przetelportować się z tym wszystkim do mojego domu. Czyż to nie dżentelmen?

25 grudzień | Cynthia vs Zakonowe Święta | kuchnia salon sala obrad
Stało się. Spaliłam ciastka, pomogłam piec Florce babeczki i... upiłam się na zakonowej wigilii, przez co ostatecznie zasnęłam, zaś drobroduszny Michael Tonks odstawił mnie bezpiecznie do mego mieszkania. Mimo wszystko było bardzo miło spędzić święta w tak licznym towarzystwie.

31 grudzień | Cynthia vs spontaniczny ślub | kasztanowy park
Zostałam zaproszona na spontaniczny ślub, na który upiekłam spontaniczny śnieżny tort weselny. Frank Carter poślubił Teddy Purcell, która od Nowego Roku stała się Teddy Carter. Czyż nie słodko?


[bylobrzydkobedzieladnie]


» Ratujmy Ziemię! «
To jedyna planeta, na której występuje czekolada.


Ostatnio zmieniony przez Cynthia Vanity dnia 04.08.16 14:55, w całości zmieniany 6 razy
Cynthia Vanity
Zawód : uzdrowicielka na oddziale wypadków przedmiotowych, cukierniczka, właścicielka Słodkiej Próżności
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
Dziś rano cały świat kupiłeś,
za jedno serce cały świat,
nad gwiazdy szczęściem się wybiłeś,
nad czas i morskie głębie lat.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Cynthia Vanity Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t984-cynthia-vanity#5464 https://www.morsmordre.net/t1056-gabrys#6288 https://www.morsmordre.net/t1055-arcydobra-uzdrowicielka-wita#6280 https://www.morsmordre.net/f221-moonflower-avenue-24-7 https://www.morsmordre.net/t3459-skrytka-bankowa-nr-269#60055 https://www.morsmordre.net/t1057-cynthia-vanity
Re: Cynthia Vanity [odnośnik]06.07.16 14:13

Styczeń/Luty 1956
15 sty | Cynka vs Luna Spencer-Moon | Arena #18
Jednym z moich pierwszych pojedynków w nowym roku w ramach należenia do Klubu Pojedynków była potyczka z Luną Spencer-Moon. Ten emocjonujący i dosyć wyrównany sparing zakończył się niestety moją przegraną, ale warto było przegrać na rzecz tak przyjaznej, młodej przeciwniczki.

14 lut | Cynka vs Luna Spencer-Moon | Arena #19
Mwohohohohoho! Sukces! Cynka zwycięzcom! Stałam oto właśnie sobie tu, przyklejona pajęczyną do podłogi, śmiałam się… milcząco, bo mnie uciszono czarem, i trzymałam dumnie w lewej dłoni odebraną różdżkę Luny. Tyle wygrać… Albo się naśmiać. Milcząco!

14 lut | Cynka vs Bertie Bott | kuchnia SP
 ♥

dzień lut | Cynka vs Deimos Carrow| Sypialnia Deimosa
  chlip

dzień lut | Cynka vs osoba | miejsce
 opis  

dzień lut | Cynka vs osoba | miejsce
 opis  [bylobrzydkobedzieladnie]


» Ratujmy Ziemię! «
To jedyna planeta, na której występuje czekolada.
Cynthia Vanity
Zawód : uzdrowicielka na oddziale wypadków przedmiotowych, cukierniczka, właścicielka Słodkiej Próżności
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
Dziś rano cały świat kupiłeś,
za jedno serce cały świat,
nad gwiazdy szczęściem się wybiłeś,
nad czas i morskie głębie lat.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Cynthia Vanity Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t984-cynthia-vanity#5464 https://www.morsmordre.net/t1056-gabrys#6288 https://www.morsmordre.net/t1055-arcydobra-uzdrowicielka-wita#6280 https://www.morsmordre.net/f221-moonflower-avenue-24-7 https://www.morsmordre.net/t3459-skrytka-bankowa-nr-269#60055 https://www.morsmordre.net/t1057-cynthia-vanity
Re: Cynthia Vanity [odnośnik]02.10.16 0:45
MARZEC
3 III 1956 | Michael & Cynthia | Lada
trwające

X III 1956 | X & Cynthia | GDZIE?
OPIS

X III 1956 | X & Cynthia | GDZIE?
OPIS

X III 1956 | X & Cynthia | GDZIE?
OPIS

X III 1956 | X & Cynthia | GDZIE?
OPIS

X III 1956 | X & Cynthia | GDZIE?
OPIS


[bylobrzydkobedzieladnie]


» Ratujmy Ziemię! «
To jedyna planeta, na której występuje czekolada.
Cynthia Vanity
Zawód : uzdrowicielka na oddziale wypadków przedmiotowych, cukierniczka, właścicielka Słodkiej Próżności
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
Dziś rano cały świat kupiłeś,
za jedno serce cały świat,
nad gwiazdy szczęściem się wybiłeś,
nad czas i morskie głębie lat.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Cynthia Vanity Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t984-cynthia-vanity#5464 https://www.morsmordre.net/t1056-gabrys#6288 https://www.morsmordre.net/t1055-arcydobra-uzdrowicielka-wita#6280 https://www.morsmordre.net/f221-moonflower-avenue-24-7 https://www.morsmordre.net/t3459-skrytka-bankowa-nr-269#60055 https://www.morsmordre.net/t1057-cynthia-vanity
Cynthia Vanity
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach