Wydarzenia


Ekipa forum
Nanook
AutorWiadomość
Nanook [odnośnik]08.09.21 9:13Nanook
Bardzo młoda sówka, którą Willa znalazła jeszcze jako niewyklute jajo w lesie nieopodal miasta Lancashire. Sama zajęła się opieką nad Nanookiem, co sprawiło że malec postrzega sowią postać dziewczyny praktycznie jako swoją matkę. Jego imię, oznacza w innuickim "niedźwiedzia polarnego".

Do dostarczania listów podchodzi bardzo entuzjastycznie, nie boi się dotyku ludzi, wręcz przeciwnie. Ociąga się z powrotem do domu, przymilając się do adresata, a w dodatku po każdym locie oczekuje przekąski i pochwały.

list:

[bylobrzydkobedzieladnie]
Gość
Anonymous
Gość
Re: Nanook [odnośnik]09.09.21 23:24
Przeczytaj! 01.02.1958
Willo! Mam nadzieję, że miewasz się dobrze, czasy są jakie są, jednak jestem pewna, że nawet teraz radzisz sobie wyśmienicie. W końcu znam Twoje umiejętności. Możesz być nieco zaskoczona obecnością Limbo, wszak dawno się nie widziałyśmy.

Piszę do Ciebie z prośbą. Dostałam kilka dni temu list. Nieco mnie zaniepokoił. Potrzebuję kogoś, kto udałby się ze mną sprawdzić co niepokoi tutejszych rybaków. Wydaje mi się, że jesteś odpowiednią osobą, wszak znasz się na magicznych stworzeniach równie dobrze, co ja. Myślę, że razem mogłybyśmy sobie poradzić z problemem. Jeśli znajdziesz chwilę i miałabyś ochotę mi towarzyszyć proszę napisz kiedy mogłabyś się ze mną tam udać.

Prue


I am the storm and I am the wonder
And the flashlights nightmares
And sudden explosions
Prudence Macmillan
Prudence Macmillan
Zawód : Specjalista ds. morskich organizmów
Wiek : 26/27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
With wild eyes, she welcomes you to the adventure.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Nanook D36cb059e33df5c9cc27b3102f0bf437286d1298
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9686-prudence-macmillan https://www.morsmordre.net/t9710-limbo https://www.morsmordre.net/t9701-syrenka https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t10646-skarpeta-pru https://www.morsmordre.net/t9860-prudence-macmillan#298534
Nanook
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach