Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Sosenka
AutorWiadomość
Sosenka [odnośnik]18.09.21 13:22Sosenka
Najzwyklejsza na świecie, dobrze wytresowana sowa, której Havelock używa do wysyłania listów. Jest w jego posiadaniu od dwóch lat.


Skrzynka nadawcza:
Sosenka:
[bylobrzydkobedzieladnie]


I believe you find life such a problem because you think there are good people and bad people. You're wrong, of course. There are, always and only, the bad people, but some of them are on opposite sides.


Ostatnio zmieniony przez Havelock Ollivander dnia 21.11.21 19:01, w całości zmieniany 4 razy
Havelock Ollivander
Zawód : różdżkarz, hodowca roślin, lord i opiekun lasów Lancashire
Wiek : 34
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Meet me at the edge
I ain't afraid
I've already fallen
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 15
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 9
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10514-havelock-ollivander https://www.morsmordre.net/t10623-sosenka#321582 https://www.morsmordre.net/t10624-howl#321583 https://www.morsmordre.net/f240-lancashire-lancaster-castle https://www.morsmordre.net/t10626-szuflada-howla#321586 https://www.morsmordre.net/t10625-havelock-ollivander#321584
Re: Sosenka [odnośnik]18.09.21 16:03
Przekazał Demimoz
Szanowny Lordzie Ollivander
Proponuję 20 stycznia w godzinę 18, dopełnię wtedy swoje obowiązki w Derbyshire,
Peak District i będę gotowa skupić całą swoją uwagę na pomocy.
Doceniam zaufanie Lorda, gwarantuję całkowitą dyskrecję.

Z wyrazami szacunku
Ronja Fancourtquiet. composed. grateful. disciplined
do not underestimate my heart, it is a fortress, a stronghold that cannot be brought down, it has fought battles worth fighting, and saved loved ones worth defending, the day you think it a weakness, is the day
you will burn
Ronja Fancourt
Zawód : magipsychiatra, uzdrowiciel
Wiek : 30/31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
battles may be fought
from the outside in
but wars are won
from the inside out
OPCM : 10
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 25
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
玉兰花
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9639-ronja-fancourt https://www.morsmordre.net/t9640-demimoz https://www.morsmordre.net/t9644-zapraszam-na-kozetke#293088 https://www.morsmordre.net/f360-hornchurch-haynes-road-39 https://www.morsmordre.net/t9641-skrytka-bankowa-nr-2194#293080 https://www.morsmordre.net/t9643-ronja-fancourt#293083
Re: Sosenka [odnośnik]28.09.21 21:09
Przeczytaj 25.01.1958
Drogi Kuzynie!
Mam nadzieję, że zastałam Cię w zdrowiu. Czasy w jakich przyszło nam żyć nie należą do zbyt przyjemnych.. Dawno się z Tobą nie widziałam, postanowiłam napisać, żeby dowiedzieć się, jak sobie radzicie. Tęsknię za czasem, kiedy wszystko było normalne. Ogromnie brakuje mi rodzinnych spotkań.

Znalazłam się na rozdrożu Havelock. Ostatnia jesień była dla mnie zupełnie nietypowa. Pomimo tego, że trwa wojna udało mi się kogoś poznać. Kogoś, kto wzbudził moje zainteresowanie. Nie byłam gotowa na uczucie, które pojawiło się w moim sercu. Pochłonęło mnie. Byłam gotowa zostawić rodzinę.. nie sądziłam, że cokolwiek jest mnie zmusić do podjęcia takich decyzji. Z czasem jednak zaczęłam coraz więcej myśleć, dotarło do mnie, że nie jestem gotowa na takie poświęcenia.

Serce mi pękło. Zostałam sama, nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić. Mam wrażenie, że jestem niczym dziecko, które błądzi we mgle. Właściwie nie wiem, dlaczego do Ciebie o tym piszę, chyba przez gorycz, która zaczęła mnie wypełniać. Mam wrażenie, że w moim domu nikt mnie nie rozumie, sama zaś przestałam sobie z tym wszystkim radzić. Przepraszam, że w ogóle zawracam Ci głowę takimi głupotami. Zapomnij o tym, co napisałam..

--> Prudence


I am the storm and I am the wonder
And the flashlights nightmares
And sudden explosions
Prudence Macmillan
Zawód : Specjalista ds. morskich organizmów
Wiek : 26/27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
With wild eyes, she welcomes you to the adventure.
OPCM : 14
UROKI : 11
ALCHEMIA : 2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 11
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
Sosenka D36cb059e33df5c9cc27b3102f0bf437286d1298
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9686-prudence-macmillan https://www.morsmordre.net/t9710-limbo https://www.morsmordre.net/t9701-syrenka https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t10646-skarpeta-pru https://www.morsmordre.net/t9860-prudence-macmillan#298534
Re: Sosenka [odnośnik]02.10.21 19:11
Lordzie Ollivander,
choć jeszcze nas sobie nie przedstawiono, wiele już o Panu słyszałem. Potrzebuję Pańskiej pomocy - konkretniej, jestem w posiadaniu pewnej różdżki i bardzo zależy mi na tym, żeby poznać tożsamość czarownicy, która się nią posługiwała.
Ważne jest to dla sprawy, której, jak mi mówiono, również Pan sprzyja.
Jeśli znajdzie Pan dla mnie chwilę, proszę wyznaczyć termin, który najbardziej Panu pasuje, dostosuję się do niego.
Więcej o sobie, jak i o szczegółach prośby, mógłbym powiedzieć już twarzą w twarz, by nie powierzać zbyt wielu słów sowie.
Keaton Burroughs


from underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : 25
UROKI : 16
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 13
SPRAWNOŚĆ : 23
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t7786-casting-shadows#217131 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189
Re: Sosenka [odnośnik]08.10.21 12:30
Przeczytaj Cressida Fawley
Drogi Havelocku, Również żałuję, że nieubłagana rzeczywistość komplikuje tak wiele spraw. Kiedyś to wszystko było dużo prostsze. Nad wieloma rzeczami wcale nie trzeba było się zastanawiać, a i zmartwień było o wiele mniej. Jeszcze parę lat temu moim największym zmartwieniem był koniec szkoły i zbliżający się debiut, chyba wolałabym znowu przeżywać to samo, nawet jeśli sen z powiek spędzał mi wówczas lęk, że żaden kawaler nie zechce ze mną zatańczyć i spędzę pierwszy sabat podpierając ścianę. To były takie cudowne, proste problemy!
Żałuję, że już nie mogę tak po prostu Was odwiedzić, tak jak kiedyś, gdy byłam dzieckiem, a potem nastolatką i w letnie wakacje zawsze znajdował się taki czas, kiedy mogłam spędzić go trochę z Wami. Jednak wiesz, jak ważne jest dla mnie słowo mego umiłowanego pana ojca, nie mogę go zawieść. Pozostaje się cieszyć, że wciąż pozostają chociaż listy i przynajmniej w takiej formie mogę dowiadywać się, co u Was słychać. I ja nie potrafię kłamać, dlatego trudno byłoby mi udawać, że zupełnie mnie to nie obchodzi. Często się o Was martwię, zastanawiam nad tym, co się dzieje, czy jesteście bezpieczni i czy niczego nie brakuje. Jestem kobietą, kompletnie nie znam się na polityce i szczerze przyznam, że o wiele rzeczy wolę nie pytać, ale… martwię się, tak po prostu. I w głębi duszy żywię nadzieję na to, że jeszcze kiedyś będzie możliwe abyśmy znowu byli normalną rodziną. Moje dzieci są jeszcze małe, ale za parę lat wejdą w wiek, kiedy zaczną się zastanawiać nad tym, dlaczego w ich życiu brakuje części rodziny. Ale jestem szczęśliwa w roli żony i matki. William dba o moje bezpieczeństwo, a dzieci w marcu skończą dwa lata. Mam nadzieję, że zarówno Ty, jak i Twoja rodzina, trwacie w zdrowiu. Cressida


Wszyscy chcą rozumieć malarstwoDlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków?

Cressida Fawley
Zawód : Arystokratka, malarka
Wiek : 21/22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
To właśnie jest wspaniałe w malarstwie:
można przywołać coś, co się utraciło i zachować to na zawsze.
OPCM : 10
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 16
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Zwierzęcousty

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t5557-cressida-fawley-flint https://www.morsmordre.net/t5573-piorko https://www.morsmordre.net/t5571-ptak-w-zlotej-klatce#130038 https://www.morsmordre.net/f117-cumberland-ambleside-dwor-fawleyow https://www.morsmordre.net/t5581-skrytka-bankowa-nr-1374 https://www.morsmordre.net/t5580-cressida-fawley
Re: Sosenka [odnośnik]19.10.21 15:20
Przeczytaj 3 II
Lordzie Ollivander,
,
Pozwalam sobie skreślić tę wiadomość, by poinformować lorda o sytuacji, która miała miejsce ledwie dwa temu w okolicy wzgórz Bowland Fells. Mam nadzieję, że wybaczy mi lord tę śmiałość, lecz dobroć Ollivanderów na zawsze wpisała się w naszą pamięć; to lorda przodkom zawdzięczamy swe miejsce w Lancashire, i to u boku lordów chcemy dbać o dobro tych ziem.

Wojenna zawierucha dotyka nie tylko nas, ale i zamieszkujące ten region stworzenia. Są wśród nich garborogi, które głodują, a przez to zapuszczają się coraz bliżej siedzib ludzkich. Jeden z nich próbował włamać się do mojego domu, byle tylko znaleźć jakieś pożywienie. Niestety, poranił się przy tym kawałkami wybitego okna. Ponieważ opieka nad magicznymi stworzeniami nie jest mi obca, obecnie zajmuję się wspomnianym garborogiem, by wyleczyć odniesione rany nim wypuszczę go na wolność.
Problem polega na tym, że najpewniej nie jest to odosobniony przypadek. Obawiam się, że takich sytuacji będzie więcej, że cierpieć będą nie tylko zwierzęta, ale i ludzcy mieszkańcy Lancashire.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu, że lorda i lorda ród zajmuje teraz wiele innych problemów, a przynajmniej tak podejrzewam, byłbym jednak wdzięczny za poświęcenie choć chwili uwagi opisanemu problemowi. Wierzę, że moglibyśmy zrobić coś, by pomóc i sobie, i im - to tylko zwierzęta, takie same ofiary konfliktu jak my.

Pozostaję do lorda usług.

Z wyrazami szacunku
Everett Sykes


Everett Sykes
Zawód : wagabunda
Wiek : 32
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
You hate my bad behavior
You cut my loosened tongue

OPCM : 12
UROKI : 6
ALCHEMIA : 16
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9528-everett-sykes#289810 https://www.morsmordre.net/t9569-freya#291015 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/f356-lancashire-forest-of-bowland-gawra https://www.morsmordre.net/t9570-skrytka-bankowa-nr-2189#291016 https://www.morsmordre.net/t9530-jareth-everett-sykes#289896
Re: Sosenka [odnośnik]27.10.21 21:14
Przeczytaj 30.01.1958
Havelock!
Ogromnie miło mi, że o mnie nie zapominasz. Przepraszam za mój ostatni list, jednak wezbrały się we mnie negatywne emocje, coś mnie podkusiło, aby się Tobą z tym podzielić. Nie powinnam tego robić, szczególnie, że sam masz wiele problemów.
Och tak, zaginął. Nie mam szczęścia w miłości, jak widać. Może powinnam podążać przez życie inną ścieżką, a bycie żoną nie jest mi pisane, może los właśnie to chce mi przekazać? Sama nie wiem, co o tym wszystkim myśleć.
Zmartwiło mnie to, co napisałeś o swojej wspaniałej Lynette. Mam nadzieję, że nie dopadła jej żadna poważna choroba, oczywiście zatrzymam te informacje dla siebie. Jedna z moich przyjaciółek mogłaby pomóc, jest magimedykiem, oczywiście o ile tylko byś zechciał jej pomoc, mogę się do niej odezwać, na pewno nie odmówi wsparcia mojej rodzinie.
Dziękuję Ci ogromnie za zaproszenie na Imbolc, myślę, że może to być bardzo dobra okazja na spędzenie wspólnie czasu, miałbyś coś przeciwko gdybym zaprosiła przyjaciela z rodzin jak nasze, które postawiły się panującym? Spotkałam go niedawno i myślę, że przydałoby mu się nieco rozrywki.

--> Lady Prudence Macmillan, Twoja najwspanialsza kuzynka


I am the storm and I am the wonder
And the flashlights nightmares
And sudden explosions
Prudence Macmillan
Zawód : Specjalista ds. morskich organizmów
Wiek : 26/27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
With wild eyes, she welcomes you to the adventure.
OPCM : 14
UROKI : 11
ALCHEMIA : 2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 11
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
Sosenka D36cb059e33df5c9cc27b3102f0bf437286d1298
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9686-prudence-macmillan https://www.morsmordre.net/t9710-limbo https://www.morsmordre.net/t9701-syrenka https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t10646-skarpeta-pru https://www.morsmordre.net/t9860-prudence-macmillan#298534
Re: Sosenka [odnośnik]03.11.21 17:15
Frederick Fox1958
Lordzie Ollivander,Mam nadzieję, że mimo trudnych czasów pozostaje Lord wraz z rodziną w dobrym zdrowiu. Zapewne słyszał Lord o makabrycznych wydarzeniach, które miały miejsce w Somerset. Wraz z grupą sojuszników Zakonu Feniksa udało nam się dopaść sprawców i wymierzyć sprawiedliwość za dokonane zbrodnie. Chciałbym spróbować ustalić tożsamość złoczyńców i właśnie w tej sprawie zwracam się do Lorda. W załączeniu do listu znajdzie Lord pięć różdżek - dwie, co prawda, w szczątkach, liczę jednak, że dla mistrza sztuki różdżkarstwa nie będzie to przeszkodą w identyfikacji właściciela - o ile wszystkie cztery różdżki wyszły spod rąk Ollivanderów, czego niestety nie mogę być pewnym.
Będę zobowiązany do wdzięczności. Gdyby Silverdale potrzebowało wsparcia, proszę nie wahać się z prośbą o pomoc.
Proszę przekazać moje szczere pozdrowienia Lady Lynette.

Z wyrazami szacunku
Frederick FoxKundle, odmieńcy, śmieci, wariaci,
obywatele degeneraci,
ej, duszy podpalacze,
Róbmy dym
Frederick Fox
Zawód : Rebeliant
Wiek : 33 (36)
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler
fire is catching
and if we burn
you burn with us
OPCM : 51
UROKI : 35
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 13
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Metamorfomag
Sosenka Giphy
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t2155-frederick-fox#32552 https://www.morsmordre.net/t2178-poczta-fryderyka#33148 https://www.morsmordre.net/t2176-fantastic-mr-fox#33126 https://www.morsmordre.net/f413-devon-lisia-nora https://www.morsmordre.net/t3769-skrytka-bankowa-nr-605#69393 https://www.morsmordre.net/t2332-freddie-fox#35856
Re: Sosenka [odnośnik]14.11.21 13:19
Przeczytaj 17.02.1958
Drogi Kuzynie!
Mam nadzieję, że zastałam Cię i całą Twoją rodzinę w zdrowiu.
Chciałam Ci przekazać kilka informacji związanych z Twoim hrabstwem. Kilka dni temu wybrałam się na spacer z przyjaciółką w okolicach Lancaster, znaleźliśmy trupa, a później statek z rozbitkami. Przeprowadziłyśmy ich na brzeg, dostałyśmy również listy z kolejnymi informacjami, może wszystko opowiem Ci osobiście, nie chciałabym, żeby ktoś przechwycił list z takimi informacjami.
Właściwie głównie dlatego piszę, mogłabym się u Was pojawić i zabrać Cyzię do Puddlemere? Dobrze by jej zrobiła taka wycieczka, nie ukrywam, że również się za nią stęskniłam i bardzo chciałabym spędzić z nią trochę czasu. Czy masz coś przeciwko?


--> Prudence


I am the storm and I am the wonder
And the flashlights nightmares
And sudden explosions
Prudence Macmillan
Zawód : Specjalista ds. morskich organizmów
Wiek : 26/27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
With wild eyes, she welcomes you to the adventure.
OPCM : 14
UROKI : 11
ALCHEMIA : 2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 11
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
Sosenka D36cb059e33df5c9cc27b3102f0bf437286d1298
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9686-prudence-macmillan https://www.morsmordre.net/t9710-limbo https://www.morsmordre.net/t9701-syrenka https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t10646-skarpeta-pru https://www.morsmordre.net/t9860-prudence-macmillan#298534
Re: Sosenka [odnośnik]19.11.21 10:21
Szanowny Lordzie
Ollivander,
pojawiłem się w Pańskim zamku, by przekazać różdżkę, którą odebraliśmy naszemu wrogowi. Została złamana, zadbałem jednak o to, by drewno i rdzeń przechować w taki sposób, aby się już bardziej nie niszczyły.
To sprawa Zakonu. Zależy nam na tym, by poznać tożsamość kobiety, którą wybrała sobie ta różdżka. Zwracam się więc z prośbą o Pańską pomoc i mam nadzieję, że pomimo stanu, w jakim znajduje się drewno, będzie mógł Pan zidentyfikować właścicielkę.
Keaton Burroughs
list przekazany tufrom underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : 25
UROKI : 16
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 13
SPRAWNOŚĆ : 23
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t7786-casting-shadows#217131 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189
Re: Sosenka [odnośnik]20.11.21 15:41
Przeczytaj 02.1958
Havelock!
Ogromnie cieszy mnie to, że nie masz nic przeciwko naszemu spotkaniu. Porozmawiam Narcissą na ten temat, jak już będzie u nas. Jest teraz w trudnym wieku, zapewne szaleją w niej hormony, sama pamiętam jak to było ze mną. Myślę, że to nie tak, że nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia, chce Ci po prostu zaleźć za skórę, jesteś w końcu jej ojcem. Wiadomo, jakie się ma podejście do rad rodziców w takim wieku.
Nie musisz mnie prosić o zachowanie rozsądku, Cyzia jest mi naprawdę bliska, nie pozwoliłabym, aby stała się jej krzywda. Biorę na siebie odpowiedzialność za jej osobę podczas obecności w Puddlemere. Możesz mi zaufać w tej kwestii.

--> Prudence


I am the storm and I am the wonder
And the flashlights nightmares
And sudden explosions
Prudence Macmillan
Zawód : Specjalista ds. morskich organizmów
Wiek : 26/27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
With wild eyes, she welcomes you to the adventure.
OPCM : 14
UROKI : 11
ALCHEMIA : 2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 11
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
Sosenka D36cb059e33df5c9cc27b3102f0bf437286d1298
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9686-prudence-macmillan https://www.morsmordre.net/t9710-limbo https://www.morsmordre.net/t9701-syrenka https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t10646-skarpeta-pru https://www.morsmordre.net/t9860-prudence-macmillan#298534
Re: Sosenka [odnośnik]21.11.21 20:08
Przeczytaj Lady Mare C. Greengrass
Havelock, spodziewałam się, że zima okaże się trudna także dla zwierząt. Nie jestem co prawda zaznajomiona w tajniki tego, jak mróz znoszą smoki z Peak District — jeżeli byłbyś kiedyś ciekaw, poproszę Elroya by skreślił do Ciebie kilka słów. Z tonu Twego listu wnoszę jednak, że sprawa jest faktycznie bardzo poważna, ironicznie wręcz na ostrzu noża.
Jednakże Twój list trafił w odpowiednie ręce. Moja rodzina ma to szczęście, że wielu czarodziejów pracujących dla nas w ten, czy inny sposób to osoby o rozległej wiedzy na temat magicznych stworzeń. Analizując jednak treść Twego listu, polecę Ci konkretnego czarodzieja. Volans Moore dał mi się poznać jako człowiek ceniący sobie życie magicznych stworzeń ponad wszystko inne. Moim zdaniem daje rękojmię odpowiedniego załatwienia sprawy, przy uniknięciu nieporozumień lub niesnasek z osobami dotychczas zaangażowanymi w problem.
Na marginesie pozwolę sobie zaznaczyć, że Twój wiek daleki jest od starości, toteż nie zasłaniaj się nim w obronie — zakładam — męskiej dumy. Nie ma nic złego czy ujmującego w oszczędzeniu cierpienia choć jednej żywej istocie. Przy najbliższej okazji opowiem Ci pewną historię, która powinna na przyszłość pomóc Ci podejmować decyzje o oszczędzaniu lub likwidacji stworzeń niebezpiecznych.

Przekaż, proszę moje pozdrowienia Lynette i Cassiusowi, wyściskaj dzieci.


Mare


But I got my fingers laced together
and I made a little prison
And I'm locking up everyone
who ever laid a finger on me
Mare Greengrass
Zawód : Arystokratka, mecenas nauki
Wiek : 26/27 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
it takes grace
to remain kind
in cruel situations
OPCM : 8
UROKI : 7
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 15
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarownica
 Ab imo pectore
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10169-mare-catherine-greengrass#308845 https://www.morsmordre.net/t10364-unda#313340 https://www.morsmordre.net/t10371-przyplywy-i-odplywy#313497 https://www.morsmordre.net/f105-derby-grove-street-12-siedziba-greengrassow https://www.morsmordre.net/t10850-szuflada-m-greengrass#330582 https://www.morsmordre.net/t10365-m-greengrass#313341
Re: Sosenka [odnośnik]22.11.21 19:40
Przeczytaj Volans Moore
Szanowny Panie Ollivander,na wstępie pragnę wyrazić swoje zaskoczenie poleceniem mnie przez lady Greengrass.
W istocie cenię ponad wszystko życie magicznych istot i zawsze będę starał je ratować.
Chętnie pomogę schwytać te stworzenia, jak również w zapewnieniu im odpowiednich warunków do przetrwania zimy. Volans Moore
Volans Moore
Zawód : Smokolog
Wiek : 32
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Oh I still can remember a time when it wasn't like this
Before the world became enslaved
Can we all go back to the time when we were not like this
Can we even be saved?
OPCM : 21
UROKI : 17
ALCHEMIA : 1
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
Sosenka Tumblr_myrxsem7AC1s8tqb9o1_500
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9775-volans-moore-w-budowie#296523 https://www.morsmordre.net/t9914-sol#299801 https://www.morsmordre.net/t9919-ksiega-smokow#299856 https://www.morsmordre.net/f371-derbyshire-borrowash-pollards-oaks-11-8 https://www.morsmordre.net/t9921-szuflada-volansa#299859 https://www.morsmordre.net/t9913-volans-moore#299792
Re: Sosenka [odnośnik]23.11.21 1:44
Przeczytaj Sebastian Bartius
Panie Ollivander, Dotarliśmy bezpiecznie do domu. Pamiętamy o tym. Podejmę się tego zadania. Może okazać się przydatne. Sebastian Bartius
Sebastian Bartius
Zawód : Myśliwy, taksydermista
Wiek : 50
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Don’t shake me
Don’t make me bear my teeth
You really don’t wanna meet that guy

OPCM : 16
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 8
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 13
Genetyka : Wilkołak

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t10002-sebastian-bartius#302437 https://www.morsmordre.net/t10691-beowulf#324295 https://www.morsmordre.net/t10694-big-bad-wolf#324324 https://www.morsmordre.net/f402-lancashire-lancaster-zajazd-pod-grusza https://www.morsmordre.net/t10693-szuflada-sebastiana#324304 https://www.morsmordre.net/t10692-sebastian-bartius#324298
Re: Sosenka [odnośnik]21.12.21 14:30
Przekazał Pumpernikiel
Wielki Lordzie
Dosłownie Wielki, bo Lord Szanowny musiał pić chyba dużo mleka jako dziecko! Słyszałam wspaniałe opowieści o Lancashire z ust równie szanownej Cioci Cynthii Skamander, wielkiej kobietki, ale bardziej sercem niż wzrostem, rozumie Lord. Me imię Jenny Moore z rodu Moore z Irlandii i chciałam się Lorda zapytać o jedną sprawę. Czasy jak Lord doskonale wie, nie sprzyjają spokojnej edukacji, a ta z kolei jest dla mnie niezwykle ważna, słowo honoru!
W związku z tym ja, oraz mój szanowny, młodszy, mniej rozgarnięty, ale godny zaufania brat Aidan Moore z rodu Moore z Irlandii składamy błagalną prośbę o użycie Lorda wspaniałej biblioteki w celu przeczytania paru książek.
Niestety nasze rodzinne księgozbiory ograniczają się do dwóch podręczników kulinarnych i jednej starej książki do numerologii, której brakuje dziesięciu stron, co z kolei utrudnia czytanie rozdziału osiemnastego. Rozumie Lord, braki są. Braki, które chcemy za zgodą Lorda uzupełnić! W sensie takim, że przeczytać parę książek, nie wyrwać im strony, tego nie zrobimy.
Gdyby Lord się zgodził na naszą obecność, obiecuję iż nie wydamy z siebie żadnego dźwięku i cichutko jak myszki posiedzimy w bibliotece rodowej. Broń Merlina, nie mówię, że u Lorda są myszy, chociaż to całkiem przyjemne stworzenia. A przynajmniej szczury.
Wyczekuję odpowiedzi.
Z ogromnymi wyrazami szacunku
Panna (do wzięcia) Jenny Moore
she smiled, and her face was like the sun

Jenny Moore
Zawód : łączniczka
Wiek : 25
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna

niektóre drogi
trzeba pokonywać samotnie

OPCM : 13
UROKI : 11
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Sosenka N1ZCbBv
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10670-jenny-moore https://www.morsmordre.net/t10789-pumpernikiel https://www.morsmordre.net/t10793-mam-na-imie-jenny https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t10786-szuflada-jenny https://www.morsmordre.net/t10808-jenny-moore#328777

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Sosenka
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach