Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Tereny łowieckie Delamere
AutorWiadomość
Tereny łowieckie Delamere [odnośnik]08.10.21 11:32

Tereny łowieckie Delamere

Las Delamere wydzielony został na czarodziejskie tereny łowne utrzymane pod ręką lorda Rowle. Wielohektarowy teren tworzy mekkę dla spragnionych zwierzęcej krwi majętnych mężczyzn, oraz niecodziennej rozrywki dla ich kobiet. Las strzeżony jest zarówno przed obcymi, jak i przed ewentualnym przedostaniem się zwierząt poza jego obszar. Obok znajduje się leśna karczma, gdzie serwowana jest świeża dziczyzna i mocny alkohol, w którym panowie gustują po wysiłku. Las podzielony jest na kilka części, spośród których polowanie dostosowywane jest względem łowcy.

Ściółka - najbezpieczniejsza, a równocześnie najrzadsza część lasu znajdująca się przy jego brzegu. Pełno tam szarych gęsi, złotych siewek i kuropatw. To miejsce dedykowane początkującym myśliwym i kobietom.
Runo - głębszy teren, na którym nietrudno upolować jelenia sika, lub daniela. Panuje tu nieraz całkowita cisza, a poruszać należy się bezszelestnie, aby nie spłoszyć zwierzyny.
Podszyt - w miarę wchodzenia głębiej w las znaleźć można tam już nie tylko parzystokopytne niemagiczne zwierzęta, ale także magiczne i niebezpieczne bestie. Nie raz słychać jest ryk niedźwiedzia, a wprawne oko wypatrzy nawet garboroga.
Korona - teren znajdujący się w samym środku ciemnej gęstwiny, na co dzień ochraniany przez pracowników lasu. Przetrzymywana tam grupa mugoli dla najbogatszych gości wypuszczana jest w teren celem postrzelenia.

Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Tereny łowieckie Delamere Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Tereny łowieckie Delamere
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach