Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Komnaty Astorii
AutorWiadomość
Komnaty Astorii [odnośnik]08.11.21 11:34

Komnaty Astorii

Na komnaty składa się pokój dzienny, witający przybyszów tuż przy przekroczeniu rozłożystych, dwuskrzydłowych drzwi, a także sypialnia. Pokoje utrzymane zostały w jasnej kolorystyce, przeplatane zewsząd srebrnymi i złotymi akcentami; umeblowanie nie szczędzi na ekstrawagancji; rozłożone gdzieniegdzie cieszące oko, ozdoby i dodatki, podkreślają bogactwo wnętrza, a zapach pachnideł unoszący się wokół delikatną mgiełką, przyjemnie drażni nozdrza.
Pokój dzienny zawiera w sobie nieduży, bowiem dostępny dla czterech osób stolik, rozłożystą leżankę, etażerkę ze szkłem wypełnionym wodą i trunkami oraz zestawem srebrnych kielichów, biblioteczkę umiejscowioną w jednym z kątów pomieszczenia. Na całej długości przeciwległej do drzwi ścianie rozciągają się okna z misternie powiewającymi, jasnymi zasłonami, a także wyjście na balkon z widokiem na morze.
Gdzieniegdzie stoją wazony ze świeżymi kwiatami.
Sypialnia naznaczona została pastelowymi barwami, niewątpliwie nadającymi przytulności chłodzie złota i srebra, które dominują pomieszczenie. Imponujące rozmiarami łoże otulane jasnymi kotarami stanowi punkt centralny pomieszczenia, uwagę skrada także misternie zdobiona toaletka z wysokim lustrem.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Komnaty Astorii Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Komnaty Astorii
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach