Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Przed domem
AutorWiadomość
Przed domem [odnośnik]15.11.21 12:57

Przed domem

Choć względnie urodziwy i dumny, Hillside View ma wśród miejscowych nieprzyjemną sławę dziwnego, nawiedzonego miejsca - pozostawionego przez większość rodziny w rękach jednego z synów. Podobno reszta umarła albo uciekła.
Sylwetka domu rysuje się we mgle, na samym szczycie wzgórza i nieopodal przedsionka tutejszego lasu. Sprawia wrażenie raczej nieprzystępnego i ponurego - dwupiętrowy, zbudowany z jasnego kamienia, o neogotyckich zdobieniach, szarym dachu i wąskich oknach, od południowej strony obrośnięty gęstą roślinnością. Można dostać się do niego ścieżką zaczynającą się za miejscowym kościołem i przechodzącą przez kilka pomniejszych zagajników, aż do dużego, zarośniętego ogrodu zwieńczonego rodzinnym cmentarzem.


it's classic horror! if the monster learns appropriate restraint, it becomes an angel.

Ulysses Vale
Zawód : łowca wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
when i call myself a shell
i mean–a used up bullet casing.
as in, the aftermath of something lethal.
as in, an echo of inflicted evil
OPCM : 8
UROKI : 8
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 20
SPRAWNOŚĆ : 18
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10724-ulysses-vale#326292 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t10754-vale#326472 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t10785-u-vale
Przed domem
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach