Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Biblioteka
AutorWiadomość
Biblioteka [odnośnik]03.12.21 13:03
[You must be registered and logged in to see this image.]

Biblioteka

Biblioteka to najspokojniejsze miejsce w całym Broadway, pozwalające na znalezienie ciszy i spokoju. Można tu nacieszyć oko, obserwując sufit wymalowany rozmaitymi scenami historycznymi, dotyczącymi nie tylko Eimher albo momentu utworzenia lustra Ain Eingarp, ale również najpiękniejszych legend romantycznych. W mniejszych zakamarkach pomiędzy półkami można odnaleźć komfortowe fotele i kanapy do czytania, gdzieniegdzie zaś stoją stoły, przy których następne pokolenia Parkinsonów odbierają nauki etykiety. Nad wszystkimi księgami oraz archiwami i zapiskami czuwa wyznaczony bibliotekarz.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Biblioteka Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Biblioteka
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach