Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Pracownia jubilerska
AutorWiadomość
Pracownia jubilerska [odnośnik]03.12.21 13:06
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pracownia jubilerska

Pracownia jubilerska to pomieszczenie, w którym każdy członek rodu może odnaleźć nie tylko spokój, ale i odpowiednie narzędzia do wytwarzania rozmaitej biżuterii, od niemagicznych kolczyków rozpoczynając, a kończąc na niezwykle skomplikowanych talizmanach. Przy stanowiskach znajdują się odpowiednie narzędzia, buteleczki do przechowywania substancji, szufladki z eleganckim podziałem na rozmaite kamienie szlachetne, a także odpowiednio umiejscowione świeciorki, pozwalające na nakierowanie światła w jeden punkt. Samo pomieszczenie jest utrzymane w kremowej tonacji, nie odbiegając od wystroju reszty Broadway.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Pracownia jubilerska Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Pracownia jubilerska
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach