Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Gillian Ross [budowa]
AutorWiadomość
Gillian Ross [budowa] [odnośnik]18.01.22 14:24

Gillian Ross

Data urodzenia: 15.04.1945
Nazwisko matki: Wilkes
Miejsce zamieszkania: Londyn, arena cyrkowa
Czystość krwi: Półkrwi
Wzrost: 148 cm
Waga: 35
Kolor włosów: Blond
Kolor oczu: Zielone
Znaki szczególne:


Rodzice Gillian nigdy nie byli zakochani - choć jej ojciec względem swojej żony odczuwał kiedyś zauroczenie. Był to jednak efekt manipulacji kobiety z rodziny Wilkes, która upatrzyła sobie mężczyznę z dobrego domu - i z dobrą posadą, jak i głęboką kieszenią.
Ona była niespełnioną baletnicą, której zdrowie odmawiało posłuszeństwa - a po przyjściu na świat Gillian, nawet magiczna medycyna nie była w stanie jej pomóc. Nogi kobiety były bezwładne, a ona została przykuta do wózka.
On był pracownikiem Ministerstwa Magii w departamencie kontroli nad magicznymi stworzeniami z odziedziczonym po pradziadkach pięknym domem pod Londynem i małym spadkiem. Człowiek, który lubował się w pięknie i sztuce - a swoją żonę poznał na deskach niewielkiego teatru, kiedy jeszcze była w stanie występować jako baletnica.
Młoda panna nie była upragnionym dzieckiem, choć nie mogło brakować jej żadnych materialnych rzeczy. Piękne sukienki, zabawki, guwernantki, bo w końcu jej matka nie mogła do końca sama radzić sobie ze wszystkimi obowiązkami domowymi - a również nie chciała zajmować się nią sama.
Kobieta, która była matką młodej czarownicy, stanowczo nie była kobietą czułą i opiekuńczą. Raczej była podstępną żmiją, która manipulowała swoim mężem, a bardzo prędko zaczęła planować również i ścieżkę życia dla niechcianej córki, dostrzegając jej zapał do tańców i fikołków. Jak każde aktywne dziecko, małą Gill rozpierała energia i początkowo nauki baletu i ćwiczenia traktowała jak przyjemność - bo lubiła to robić. Tańczyć i śpiewać, szczególnie w ogrodzie kiedy pogoda na to pozwalała. Była zawsze uśmiechniętym i radosnym dzieckiem, które nie było świadome złych zamiarów, które mogliby mieć jej najbliżsi.
Godziny tańca i praktyk, rozciągania się i lekcje śpiewu były czymś, co od najmłodszych lat wypełniało życie Gillian. Surowość matki i wymagania sprawiały nie raz, że dziewczynka szła spać i budziła się z obolałym ciałem po wszystkich ćwiczeniach, które na nią spadały. Z jednej strony wciąż kochała tańczyć, kiedy z kolejnej wizja matki oceniającej jej kolejne ruchy i ćwiczenia powodowała, że chciała płakać - ale musiała powstrzymywać podobne odczucia, bo pani Ross ich nie lubiła. Kiedy dziewczynka pokazywała w tak, w słowach matki dziecinny sposób, brak miłości i ambicji do trudnej sztuki baletu, kończyło się to uderzeniami czy zaklęciami lecącymi w stronę przerażonej kilkulatki. Balneo czy próby podtopienia podczas kąpieli do dzisiaj siedzą w jej pamięci, przez co nie zbliża się do jezior i innych oceanów, obawiając się nawet zwykłych przepraw mostami nad Tamizą.


Patronus: Nie potrafi wyczarować patronusa

Statystyki
StatystykaWartośćBonus
OPCM: 00
Uroki:00
Czarna magia:00
Magia lecznicza:00
Transmutacja:20
Eliksiry:20
Sprawność:6Brak
Zwinność:9Brak
Reszta: 12
Biegłości
JęzykWartośćWydane punkty
AngielskiII0
FrancuskiI1
Biegłości podstawoweWartośćWydane punkty
AnatomiaI2
KłamstwoI2
ONMSI2
SpostrzegawczośćI2
SkradanieII10
Zręczne ręceI2
Biegłości specjalneWartośćWydane punkty
Brak-0
Biegłości fabularneWartośćWydane punkty
Neutralny--
RozpoznawalnośćI-
Sztuka i rzemiosłoWartośćWydane punkty
Literatura (wiedza)I0.5
Malarstwo (wiedza)I0.5
Muzyka (śpiew)I0.5
Muzyka (wiedza)I0.5
WróżbiarstwoI0.5
AktywnośćWartośćWydane punkty
Latanie na miotleI0.5
Taniec klasycznyII7
Taniec współczesnyI0.5
akrobatyka cyrkowaI0.5
Akrobatyka powietrzna (trapez)I0.5
ŻonglerkaI0.5
Jazda na rowerzeI0.5
GenetykaWartośćWydane punkty
Jasnowidz- (+1)
Reszta: 10.5
Gillian Ross
Zawód : Tancerka na arenie Carringtona
Wiek : 13
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : -
SPRAWNOŚĆ : -
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t86-wzor-karty-postaci https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/
Gillian Ross [budowa]
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach