Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Ściana Twarzy
AutorWiadomość
Ściana Twarzy [odnośnik]15.02.22 10:02

Ściana Twarzy

Niewiele wiadomo na temat powstania ściany stojącej pośrodku niczego, tego, kto ją zaprojektował, wzniósł i właściwie - po co. Z twardego kamienia wystają wyrzeźbione twarze jakby zaklęte w jego powierzchni, wodzące spojrzenie za każdym, kto znajdzie się w zasięgu ich wzroku, a jeśli odnajdzie się ich oczy, w ciele natychmiast osiedli się uczucie trudnego do opisania niepokoju. Być może ściana miała za zadanie odpędzać mugoli od miejsca, które według miejscowych legend pełne jest ukrytych gdzieś pod ziemią skarbów, lecz tych nigdy nie odnaleziono, a ci, którzy podjęli próbę rozkopania gleby prędko porzucili zadanie, skarżąc się później na długo nękające ich koszmary senne. Konstrukcja wydaje się jednak reagować przychylnie na znajomość czarnej magii zaszczepionej w ludzkim umyśle, jej znajomość zamiast dyskomfortu po napotkaniu spojrzenia kamiennych twarzy gwarantuje - satysfakcję, u niektórych wręcz euforię.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Ściana Twarzy Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Ściana Twarzy
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach