Wydarzenia


Ekipa forum
Polypodiopsida
AutorWiadomość
Polypodiopsida [odnośnik]21.02.22 8:32Polypodiopsida
Lub po prostu Poly, to wdzięczna sówka o brązoworudym upierzeniu, z którą Rory współpracuje dopiero od niedawna. Sam się śmieje, że wymyślenie jej imienia było jednym z najmądrzejszych pomysłów na jakie wpadł, ponieważ jest to łaciński termin oznaczający paprotkę. Zdaje się, że Poly poziomem energii dorównuje swojemu właścicielowi.Spoiler:
Roratio J. Prewett
Zawód : dumny przedstawiciel swego rodu, utrapienie lorda nestora
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
owijam wokół palca wolny czas
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10993-roratio-j-prewett https://www.morsmordre.net/t11046-polypodiopsida https://www.morsmordre.net/t11047-my-zyjemy-kazda-chwila https://www.morsmordre.net/f77-dorset-weymouth-palace https://www.morsmordre.net/t11053-roratio-j-prewett
Re: Polypodiopsida [odnośnik]21.02.22 17:39
Przeczytaj 3 III 1958
Najdroższy Rory!
Ostatnimi czasy Archibald coraz rzadziej wspomina w listach o Twoich najnowszych pomysłach. W związku z tym pragnę zasięgnąć języka u źródła i uzyskać szczerą odpowiedź — naprawdę wydoroślałeś i stałeś się dumą naszej rodziny? Czy to tylko cisza przed m ż a w k ą?

Proszę, byś udzielając odpowiedzi, wziął pod uwagę stan swojej kochanej siostry i nie wystawiał moich nerwów na próbę. Wiedz bowiem, mój drogi braciszku, że po raz kolejny zostaniesz wujkiem. Mam nadzieję, że Miriam, Edwin i Saoirse nie wymęczyli cię jeszcze zanadto, bowiem Twój przyszły (mam nadzieję) siostrzeniec skłonny jest odziedziczyć temperament po ojcu, a sam dobrze wiesz, jaki potrafi być Elroy. Może tym razem to Ty będziesz kogoś uczył szermierki? Jestem pewna, że odnajdziesz się w tym znakomicie i że wieść ta przyniesie Ci tyle radości, co mi przynosi kreślenie tego listu.

Bardzo za Tobą tęsknię, Rory. Zjawimy się z Elroyem w Weymouth pod koniec miesiąca, z okazji urodzin Molly. Po tym czasie będę przebywać w Derby aż do rozwiązania, nie wypada, by ciężarna pokazywała się publicznie, a już tym bardziej podróżowała! Jeżeli również podzielasz tęsknoty mego serca, pamiętaj, że jesteś u nas zawsze mile widziany.

Dbaj, proszę, również w moim imieniu, o Weymouth i wszystkich jego mieszkańców. Archie wspominał, że mama jest ostatnimi czasy niespokojna, że martwią ją sprawy Essex — wierzę, że będziesz umiał ją rozweselić, a swym zachowaniem nie przysporzysz jej kolejnych smutków. Jeżeli już mówimy o Archibaldzie, on Ci tego nigdy nie powie, ale jesteś dla niego ogromnym wsparciem w tych ciężkich czasach. Ogromnie się cieszę, widząc, że stajesz się odpowiedzialnym, młodym mężczyzną. Nie zbaczaj z tej drogi i pamiętaj, żeby na siebie uważać.

Ściskam Cię mocno i wyczekuję Twej sowy!
Twoja kochająca siostra
Mare
who will the goddess of victory smile for?
is the goddess of victory fair to everyone?
Mare Greengrass
Zawód : Arystokratka, mecenas nauki
Wiek : 26/27 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
it takes grace
to remain kind
in cruel situations
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
 Ab imo pectore
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10169-mare-catherine-greengrass#308845 https://www.morsmordre.net/t10364-unda#313340 https://www.morsmordre.net/t10371-przyplywy-i-odplywy#313497 https://www.morsmordre.net/f105-derby-grove-street-12-siedziba-greengrassow https://www.morsmordre.net/t10850-szuflada-m-greengrass#330582 https://www.morsmordre.net/t10365-m-greengrass#313341
Re: Polypodiopsida [odnośnik]27.03.22 18:08
Przeczytaj 1 kwietnia
Rorek! Co tam u ciebie? Średnio z tą całą wojną, nie? Dawno się nie odzywałem, ale wiesz jak to jest - tabory, podróże, wozy i te inne. No... od niedawna dopiero do kraju też wróciłem, ponad dwa lata temu w Szkocji siedziałem i podróżowałem. Ale ostatnie kilka miesięcy było szalonych, absolutnie! Anglia to jakiś żart, kompletny i zupełny - gdzie nie poleziesz tam niebezpiecznie. Ale co powiesz, żeby wyskoczyć na jakiś piwo? Chociaż co prawda nie mam za bardzo złamanego knuta w kieszeni... ale coś można wymyślić, prawda?
Stanowczo potrzebuję jakiegoś piwa. No i jak lepiej świętować to, że zima odchodzi? Nie możesz mi odmówić - w końcu dawno się nie widzieliśmy i mamy sporo do nadrobienia! Wiesz, że mam kota? Nazwałem go Dynia, a właściwie to moja znajoma nazwała, ale to mniejsza o to, kto - ważne, że się tak wabi. A o tym, co się w Londynie dzieje słyszałeś? Koszmar, prawdziwy koszmar! Ludzie trupami karmią!!

Co u ciebie? Jak twoja rodzina? Miałeś braci i siostry? Albo jedną siostrę, jednego brata? Ah, pamięć już nie ta najwyraźniej! Co z nimi, wszystko w porządku? Mój brat jest uparty jak zawsze, pamiętasz tego gnojka na pewno, przedstawiałem ci go! Zresztą, był też w Gryffindorze. Cały czas wszystko bez zmian u niego, no wiesz - bije na oślep we wszystko i w każdego. Sprouta, tego upierdliwca prefekta pamiętasz? Podczas sylwestra prawie go zabił!
Znaczy, nic się Castorowi nie stało, ale było blisko!
Pamiętasz moją młodszą siostrę, Sissy? Jak już o niej to... No głupio mi prosić, bo i głupio przyznać, że wojna tak nas uderzyła, ale brak nam wszystkiego i może mógłbyś pożyczyć mi trochę kasy? Sissy jest chora, martwimy się o nią z bratem, że może być tylko gorzej. Zima nie była najłatwiejsza, a i coraz ciężej o pracę było.

Może chcesz wpaść do Doliny? Albo ja mogę wpaść gdzieś do Dorset? Tom


Polypodiopsida EbVqBwL
Thomas Doe
Zawód : Złodziej, grajek
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Things didn't go exactly as planned
but I'm not dead so it's a win
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 12 +5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 20
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej
Polypodiopsida AGJxEk6
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9764-thomas-doe?nid=5#297075 https://www.morsmordre.net/t9998-buleczka?highlight=Bu%C5%82eczka https://www.morsmordre.net/t9805-fircyk https://www.morsmordre.net/f358-doki-pont-street-13-7 https://www.morsmordre.net/t9797-skrytka-bankowa-nr-2234 https://www.morsmordre.net/t9798-thomas-doe#297380
Re: Polypodiopsida [odnośnik]17.08.22 13:24
Przeczytaj Kwiecień 1958
Roartio, W pierwszych słowach chcę podziękować za Twoją pomoc w misji ale również to, że wyciągnąłeś mnie z lasu i przetransportowałeś w bezpieczne miejsce. Wiele to dla mnie znaczy, prawdopodobnie gdyby nie to leżałbym teraz sztywny jak kłoda w lesie. Mam nadzieję, że udał się lot bez większych komplikacji, ponieważ sam nie wiele pamiętam z tego momentu.
Przyjmij proszę moją wdzięczność i gdybyś kiedykolwiek potrzebował pomocy możesz śmiało się po nią zwrócić do mnie. H.Grey
Zły pomysł?Nie ma czegoś takiego jak zły pomysł, tylko złe wykonanie go


Herbert Grey
Zawód : Botanik, podróżnik, awanturnik
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Podróżowanie to nie jest coś, do czego się nadajesz. To coś, co robisz. Jak oddychanie
OPCM : 15 +2
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 2 +1
TRANSMUTACJA : 15 +2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9088-herbert-grey https://www.morsmordre.net/t9097-awanturnik https://www.morsmordre.net/t9098-ten-drugi-grey#274432 https://www.morsmordre.net/f179-dorset-bockhampton-greengrove-farm https://www.morsmordre.net/t10001-skrytka-bankowa-nr-2134#302368 https://www.morsmordre.net/t9106-herbert-grey#274578
Polypodiopsida
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach