Wydarzenia


Ekipa forum
Spokojnie jak na wojnie
AutorWiadomość
Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]25.03.22 21:11
First topic message reminder :

Spokojnie jak na wojnie

Wojna rozpierzchła się na cały kraj; walka nie była już ukryta, Anglia została podzielona na dwa obozy, każde pod zwierzchnictwem innego Ministra Magii. Cronus Malfoy, będący w rzeczywistości zaufanym człowiekiem Lorda Voldemorta, wraz z Rycerzami Walpurgii przeprowadzili krwawe czystki mające na celu zepchnięcie mugoli na margines. Zakon Feniksa z Haroldem Longbottomem na czele stawia czynny opór i chroni ludzi przed terrorem. Tereny osiągają różny stopień stabilizacji, ale wydaje się, że najbardziej chronionym miejscem w tym momencie jest stolica - Londyn.Wpływy w kraju zależne są od działań podejmowanych przez oba ugrupowania. Takie działania, włączając w to podbite lokacje, inicjatywy własne i ukończone misje poboczne, należy zgłaszać w niniejszym temacie. W temacie nie można jednak złożyć więcej niż trzech wybranych zdarzeń (jednak taki wpis może obejmować większą ilość graczy lub wątków, limit obejmuje zgłoszenia dokonane przez konkretnego gracza i z jego konta).

Bitwa o Anglię
Ogarnięty wojenną zawieruchą kraj praktycznie stanął w ogniu. Władza dąży do zaanektowania najważniejszych punktów kraju - pomimo oporu rozprzestrzeniających się buntowników.

Istotność lokacji oznaczona jest poziomami I-III, poziom jest związany ze strategicznym znaczeniem, możliwościami wykorzystania lokacji i ich wpływem na sytuację na danym obszarze. Istotność ta znajduje swoje odzwierciedlenie w rozpisanych na mapie wpływach. I stopień oznacza lokację mało istotną, II lokację istotną, a III lokację strategiczną.

Po ulicach miast mogą poruszać się swobodnie wyłącznie osoby, których pochodzenie jest oczywiste lub którzy swoje pochodzenie udowodnili i posiadają zarejestrowane różdżki. Wszyscy zobowiązani są w każdym wątku rozpoczętym na otwartej przestrzeni poza Londynem rzucić kością Zdarzenia i dostosować się do efektu. Kością rzuca jedna osoba z pary (grupy) rozpoczynającej wątek. Kością rzuca zawsze ostatnia postać, która wchodzi do wątku.

Stan Anglii
Lokacje opanowane przez Rycerzy Walpurgii: Antykwariat, Marina, Wyrwa w murze, Odległa stacja metra, Targowisko na dworcu, Most miłości, Serpentine Lake, Connaught Square, Cmentarz z kapliczką, Wieża astrologów, Bezimienna Wyspa, Zagroda hipogryfów, Zatopieni chłopcy, Most na rzece Wensum, Laboratorium w lesie, Wyjście z kanałów, Bedford Square, Brama zdrajców, Rzeka Severn, Dziurawy Kocioł, Niebieski las,

Lokacje opanowane przez Zakon Feniksa: Archiwa, Droga na skróty, Podziemny korytarz, Apteka Sluga i Jiggersa, Zapomniany tor, Salon wróżbity, Szkoła baletowa, Dom Petriego, Dotyk Midasa, Rezerwat Hipogryfów, Morska grota, Tartak pod Coxwold, Tajny bunkier, Targ w Cromer, Leśne ostępy,

Lokacje nieopanowane: ukryte przejście

Strażnicy
Strażnicy:

Zasady walk o lokacje
Zasady:

Incydenty wojenne
Wojna nie zwalniała tempa, pozostając żywiołem, nad którym nikt nie miał kontroli. Im intensywniejsze działania podejmowały obie z frakcji, tym mocniejszym echem odbijały się one po coraz dalszych zakątkach Anglii. Dziesiątki nieprzewidzianych wydarzeń dynamicznie zmieniały oblicze wojny w poszczególnych regionach kraju, co zmuszało ścierające się organizacje do nieustannych mobilizacji.

Incydenty bezpośrednio wpływają na sytuację w poszczególnych hrabstwach. Losowane są przez Mistrza Gry podczas trwania okresu fabularnego, bez wcześniejszych zapowiedzi. Rzut na incydenty wykonują także gracze w sytuacji wskazanej przez mistrza gry. Rzut taki wykonuje się w tym temacie, składa się on z jednego rzutu k100 określającego hrabstwo (tabela poniżej) oraz jednego rzutu kością Incydenty, określającego rodzaj zdarzenia.

Lista hrabstw:

Demaskacja
Im mocniej zaostrzał się wojenny konflikt, z tym większym ryzykiem wiązało się prowadzenie działań na opanowanych przez wroga terenach; zarówno Zakon Feniksa, jak i Rycerze Walpurgii, zaczęli baczniej przyglądać się sytuacji w hrabstwach pozostających pod kontrolą organizacji, zwracając szczególną uwagę na podejrzaną aktywność podejmowaną przez przeciwników. Swoich ziem uważniej strzegli również panujący nad nimi lordowie. Dochodziło do starć, w czasie których akcje i starannie zaplanowane misje były przerywane, a ich inicjatorzy - zmuszani do ucieczki lub podjęcia walki.

Demaskacja:

Kod zgłoszeń
Kod:
[b]Rodzaj działania[/b]: sojusznicza / kość zdarzeń / inicjatywa / podbita lokacja
[b]Tereny[/b]: nazwa hrabstwa
[b]Postaci biorące udział[/b]:
[b]Odnośnik[/b]: link do tematu, w którym miało miejsce zdarzenie
[b]Opis[/b]: opcjonalny przy kostce, konieczny przy misji pobocznej i inicjatywie własnej
[bylobrzydkobedzieladnie]
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]05.01.23 19:43
Rodzaj działania: inicjatywa
Tereny: Norfolk
Postaci biorące udział: Manannan Travers, Deirdre Mericourt
Odnośnik:
- list Manannana
- list Deirdre
- wątek
Opis: Do uszu Manannana docierają wieści na temat grupy współpracujących z rebeliantami przemytników, którzy jako kryjówki używają morskiej groty u wybrzeży Norfolku. On i Deirdre, po wymianie listów, decydują się z nimi rozprawić - w ramach praktyki, jak i uzyskania informacji na temat działalności wroga terenach Traversów. Wieczorem zjawiają się na miejscu, żeby w grocie - zgodnie z oczekiwaniami - zastać trójkę czekających na transport czarodziejów. Przyłapani na gorącym uczynku, atakują, nie są jednak przygotowani na walkę - po wymianie zaklęć ponoszą śmierć z rąk Manannana i Deirdre. Ze strzępków informacji uzyskanych od ostatniego z nich wynika, że są na miejscu sami, przeszukanie go niesie jednak ze sobą dalsze poszlaki. Rycerze, po sprawdzeniu terenu, decydują się na pozostawienie ciał ku przestrodze współpracujących z przemytnikami zdrajców; Manannan planuje natomiast dalszą obserwację groty w celu wyłapania pozostałych członków szajki.

+1 dla Rycerzy Walpurgii w Norfolk
+1 dla chaosu
Ramsey Mulciber


was it a knife in my back or a fork in the road? was it hell or high water that left us alone?
Manannan Travers
Zawód : korsarz, kapitan Szalonej Selmy
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
said goodbye to you my friend
as the fire spread
all that's left are your bones
that will soon sink like stones
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 24 +4
CZARNA MAGIA : 5 +1
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Czarodziej

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t10515-manann-travers-budowa https://www.morsmordre.net/t10605-zlota-rybka#321117 https://www.morsmordre.net/t10602-hoist-the-colours#321066 https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t10596-skrytka-bankowa-nr-2306#320992 https://www.morsmordre.net/t10621-manannan-travers
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]05.01.23 21:24
wszystkie wątki odnoszą się do tego projektu

Rodzaj działania: inicjatywa
Tereny: Kent
Postaci biorące udział: Tristan Rosier, Deirdre Mericourt
Odnośnik: Sandwich
Opis: Tristan i Deirdre stawili się w Sandwich, gdzie został ostatni z portów mający mieć swój udział w ochronie Cieśniny Dover. Przekonali kapitana do współpracy, korzystając z nowej pozycji Deirdre i możliwości, które ta pozycja za sobą niosła, rozmówili się także z kapitanem o jego obowiązkach i kwestiach, na które będzie musiał zwracać odtąd szczególną uwagę. Odtąd wszystkie miasta portowe Cinque Ports zjednoczyły się pod wspólną ideą.

+1 dla Rycerzy Walpurgii w Kent
Ramsey Mulciber


Rodzaj działania: inicjatywa
Tereny: Hampshire
Postaci biorące udział: Tristan Rosier (& Morrigan), Mathieu Rosier
Odnośnik: Kaplica
Opis: Siłowe wymuszenie posłuszeństwa nad wybrzeżem hrabstw zaangażowanych w ochronę Cieśniny wymagało szczególnych środków, tym razem z pomocą przyszła Morrigan. Odnalazłszy miejsce spotkań mugolskiej społeczności Tristan i Mathieu zamierzali uczynić z nich przykład dla pozostałych, co dzięki nieskończonej mrocznej mocy Morrigan okazało się wielkim sukcesem. Mugole i ich obrońcy zostali zamordowani w sposób brutalny i w sposób, w jaki niewielu czarodziejów byłoby w stanie tego dokonać. Na zgliszczach i trupach pozostawili przestrogi dla tych, którzy przyjdą ich odnaleźć, w tym inferiusa. Tristan - po przeszukaniu jednego z ciał - zdobył rozkazy, które naprowadziły go na trop posłańca wiozącego wieści o rebeliantach na wybrzeżu.

+2 dla Rycerzy Walpurgii w Hampshire
+1 dla chaosu
Ramsey Mulciber


Rodzaj działania: inicjatywa (troszkę też kostka)
Tereny: Hampshire
Postaci biorące udział: Tristan Rosier, Timothee Lestrange
Odnośnik: nad rzeką Itchen
Opis: Dzięki zdobytym w kaplicy informacjom Tristan namierza posłańca mknącego z wiadomościami. Wysłał Timotheego, aby go dogonił: młody czarodziej cieszył się bardzo dobrą formą i był świetnym jeźdźcem. Choć pogoń trwała długo, zakończyła się sukcesem. Razem przesłuchali i przeszukali pojmanego jeńca, zyskując kolejne informacje. Choć większość okolicznych grup pozostała pod dużym wrażeniem tego, co mówiono o kaplicy, udało im się zlokalizować grupę, która czekała jeszcze na ucieczkę. Tristan dał pieniądze Timotheemu i polecił mu odnaleźć szmalcowników, których minęli na samym początku pościgu, maltretujących ludzi w palącym się domu, aby przekazał im nadprogramową zapłatę na zachętę (50 pm) i lokalizację wykrytej grupy.

+2 dla Rycerzy Walpurgii w Hampshire
Ramsey Mulciberthe vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w n

Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : 38+2
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 60+5
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 7+3
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t637-tristan-rosier#1838 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]05.01.23 21:50
Rodzaj działania: kość zdarzeń + reakcja
Tereny: Kornwalia
Postaci biorące udział: Michael Tonks, Alfie Summers
Odnośnik: wątek 1 & kość i wątek 2
Opis: Alfie i Michael spotykają się przypadkiem na polowaniu ( wątek 1 & kość)  i stają świadkami napadu trójki chłystków w ręcznie szytych mundurach "Ministerstwa Magii" na mugola. Alfie pomaga pobitemu mężczyźnie dojść do siebie i osłania go, gdy mugol ucieka do domu; a Michael pojedynkuje się z czarodziejami, rozbraja ich i skuwa (w czym pomaga mu Alfie). Tonks aresztuje całą trójkę i ustala, że podszywają się pod urzędników londyńskiego Ministerstwa aby okradać i zastraszać ludzi w Kornwalii. Prosi też Alfiego, by ustalił co się stało z pobitym mężczyzną. Następnego dnia Tonks i Summers rozmawiają o sytuacji na piwie (wątek prywatny dla kontekstu) - Alfie przekazuje Tonksowi, że dowiedział się, gdzie mieszka napadnięty mężczyzna i wspólnie postanawiają go odwiedzić i przekazać informacje o aresztowaniu napastników.
Podczas wizyty w wiosce (wątek 2) Summers i Tonks trafiają na "wartownika", który okazuje się synem napadniętego mugola. Doradzają obydwojgu mężczyznom w kwestii ochrony wioski, walki z czarodziejami i (Alfie) obsługi broni palnej. Tonks dowiaduje się, że czarodzieje i mugole żyją w niewielkiej wiosce w pokoju - prosi więc o skontaktowanie go z lokalną czarodziejką, z którą ustala kwestię zabezpieczeń nałożonych na drogi do wioski. Nakłada dla mieszkańców proste pułapki, alarmujące ich o obecności intruzów i postanawia poinformować oddział Hipogryfów by mieli oko na osadę. Alfie pozyskuje zaufanie młodego mugola i nabiera zapału do dalszej pomocy cywilom. Dzięki odwiedzinom w wiosce, Tonks i Summers zapewnili okoliczną ludność, że zagrożenie w postaci złodziei zostało zażegnane i pomogli im zorganizować samoobronę. Ze swojej strony, Tonks starał się dać mieszkańcom do zrozumienia (a mugolom wyjaśnić), że podziemne Ministerstwo wymierza sprawiedliwość i nie zapomina o okolicznej ludności.

+1 dla Zakonu Feniksa w Kornwalii
Ramsey Mulciber
Alfie Summers
Zawód : pracownik drukarni
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Chcę krzyczeć z dała, a głos nie działa
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t11093-alfred-summers#341784 https://www.morsmordre.net/t11426-korespondencja-alfiego https://www.morsmordre.net/t11126-i-m-gonna-soldier-on#342646 https://www.morsmordre.net/f428-somerset-dolina-godryka-zapiecek https://www.morsmordre.net/t11140-alfred-summers#342750
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]05.01.23 22:11
Rodzaj działania: inicjatywa
Tereny:  Dorset
Postaci biorące udział: Archibald Prewett, Michael Tonks, Lucinda Hensley, Roratio Prewett, Thalia Wellers, Rhennard Abbott - w kolejnym okresie do inicjatywy dołączy więcej postaci
Odnośnik:
(dla kontekstu - pomysł projektu, luty
Archibald & Roratio - plan i kosztorys
Lucinda & Michael - zdjęcie klątwy
Thalia & Rhennard - skontrolowanie okolicznego terenu
Opis: Po pozyskaniu wilkołaków jako sojuszników Zakonu, na jednym ze spotkań padło pytanie o bezpieczne miejsce (dla wilkołaków i osób postronnych) na przeczekanie pełni przez nowych sojuszników. Michael zwrócił uwagę na to, że sojusznicy Zakonu - w przeciwieństwie do innych wilkołaków - nie mogą już korzystać z Rejestru i "opieki" brygadzistów, że znajdą się na celowniku Ministerstwa. Po przemyśleniu tematu Archibald wyszedł z inicjatywą i zaoferował Tonksowi przystosowanie opuszczonej wioski w Dorset do comiesięcznych wizyt wilkołaków - Tyneham miało opinię przeklętego miejsca, mieszkańcy i tak się do niego nie zbliżali. Archibald wyszedł z założenia, że skoro to miejsce i tak jest powszechnie uznawane za niebezpieczne, mało który mieszkaniec Dorset postanowi tam wejść. W lutym (wątek dla kontekstu) lord Prewett i wilkołak Tonks omówili tą kwestię i zaplanowali projekt, prace ruszyły wiosną.
W kwietniu Archibald i Roratio omówili plan i kosztorys projektu (wątek), przedyskutowali również sens całego przedsięwzięcia, kwestie moralności i bezpieczeństwa, oraz wpływ inicjatywy na mieszkańców Dorset.
Pierwszego maja Michael zaprosił Lucindę do Tyneham w celu zbadania kwestii klątwy ciążącej wedle plotek na wiosce (wątek. Po drodze natknęli się na dwóch szmalcowników, krzywdzących kobietę (kostka zdrarzenia). Po krótkim pojedynku unieruchomili napastników i decydują się oddać ich do aresztu po skończonym śledztwie. Następnie udali się do wioski, gdzie Lucinda wykryła i zdjęła klątwę Tellus. Upewnili się, że na terenie nie ma żadnych innych pułapek. Dzięki zdjęciu klątwy, do wioski Tyneham można będzie bezpiecznie wchodzić aby nałożyć zabezpieczenia Zakonników i przystosować ją dla wilkołaków.
Thalia i Rhennard udali się zbadać okolice Tyneham - należało skontrolować, czy nikt nie mieszka za blisko przeznaczonej dla wilkołaków wioski i dowiedzieć się, gdzie konkretnie mieszkają najbliżsi ludzie (wątek). Choć spotykają przypadkowego wędrowca i oferują mi pomóc, to udaje im się ustalić, że okoliczne gospodarstwa są opuszczone - dzięki złej sławie Tyneham, nikt nie osiedlił się na stałe w pobliżu.


Inicjatywa będzie kontynuowana w kolejnym okresie - dzięki działaniom Zakonników i sojuszników, udało się ustalić, że można rozpocząć prace w Tyneham.

+3 dla Zakonu Feniksa w Dorset
Ramsey Mulciber


Rodzaj działania: Inicjatywa
Tereny: Cały kraj lord
Postaci biorące udział: Archibald Prewett, Cornelius Sallow + trochę Samuel Skamander
Odnośnik: Zaproszenie od Kornela, list do Harolda,rady od Harolda
Rozmowa w Hogsmeade
Opis: Archibald dostał z ramienia Ministerstwa propozycję zawieszenia broni w Weymouth i w Londynie na czas przygotowań do letnich festiwali. Po konsultacji z Haroldem zgodził się na spotkanie, podczas którego wywiązała się żywa dyskusja – panowie nie szczędzili sobie ciosów zawoalowanych w ładne słowa, ale ostatecznie udało im się wypracować kompromis i wywalczyć zawieszenie broni na terenie całego kraju, pod warunkiem, że żaden z Zakonników i Rycerzy nie podniesie ręki na tego drugiego.

+, bez wpływu na sytuacje w kraju
Ramsey Mulciber


[bylobrzydkobedzieladnie]


Don't pay attention to the world ending. It has ended many times
and began again in the morningOstatnio zmieniony przez Archibald Prewett dnia 26.01.23 21:30, w całości zmieniany 2 razy
Archibald Prewett
Zawód : nestor toksykolog
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Britannia,
You’re so vane
You’ve gone insane
OPCM : 7 +3
UROKI : 0
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 29 +6
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t4341-fluvius-archibald-prewett https://www.morsmordre.net/t4550-baldomero#96909 https://www.morsmordre.net/t4548-lord-prewett#96903 https://www.morsmordre.net/f77-weymouth-siedziba-rodu-prewett https://www.morsmordre.net/t4910-skrytka-bankowa-nr-1115#106844 https://www.morsmordre.net/t4549-fluvius-archibald-prewett#96904
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]05.01.23 22:30
Rodzaj działania: inicjatywa (będzie kontynuowana w kolejnym okresie)
Tereny: Durham
Postaci biorące udział: Primrose Burke, Elvira Multon
Odnośnik:
Wątek w Mickleton
List Elviry do uzdrowiciela
(dla kontekstu - zgoda Edgara na zajęcie się kopalnią)
Opis: Primrose Burke zaczęła działać w kwestii odbudowy kopalni na terenach rodu Burke, aby dać miejsce pracy lokalnej społeczności i tym samym rozwijać hrabstwo.
Kopalnia oraz wszelkie budynki przy niej wymagają naprawy oraz odświeżenia. Kopalnia w Mickleton posiadała własne skrzydło szpitalne dla górników oraz ich rodzin. Primrose zwróciłą się o pomoc i ekspertyzę do Elviry Multon, ponieważ ma do niej zaufanie i wie, że kobieta podchodzi bardzo skrupulatnie i odpowiedzialnie do swojej pracy. Primrose podarowała jej dokumenty związane ze szpitalem do oceny oraz oprowadziła po miejscu, w którym ma zostać ponownie otwarty. Elvira zwróciła uwagę na stan pomieszczeń, konieczność zabezpieczeń magicznych oraz niezbędne zakupy. Zapewniła też, że jak będzie miała godnych polecenia medyków to skieruje ich bezpośrednio do lady Burke.

+1 dla Rycerzy Walpurgii w Durham
Ramsey MulciberMay god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, B&B
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 28 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8879-primrose-burke https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]16.01.23 19:04
Informacja


Rzuty na incydenty wojenne wykonują:

Archibald Prewett
Drew Macnair
Elvira Multon
Deirdre Mericourt (dwa rzuty)
Roratio Prewett
Lucinda Hensley
Thalia Wellers
Valerie Sallow
William Moore
Michael Tonks (dwa rzuty)
Cornelius Sallow (trzy rzuty)
Mare Greengrass
Castor Sprout
Justine Tonks
Tristan Rosier
Ramsey Mulciber

Czas na wykonanie rzutów mija: 19.01.2023 godz: 23:59

Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]16.01.23 19:06
The member 'Tristan Rosier' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 80

--------------------------------

#2 'Incydenty' :
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 NNcY376

-5 dla Rycerzy Walpurgii w Buckinghamshire
William Moore
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]16.01.23 19:07
The member 'Ramsey Mulciber' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 1

--------------------------------

#2 'Incydenty' :
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 QDfSFoG

+3 dla Rycerzy Walpurgii w Northumberland
William Moore
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]16.01.23 19:10
The member 'Michael Tonks' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 57

--------------------------------

#2 'Incydenty' :
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 A3Nq0On

+; sytuacja w hrabstwie (Somerset) pozostaje bez zmian - poparcie dla Rycerzy Walpurgii nie może spaść poniżej 0%
William Moore
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]16.01.23 19:11
The member 'Michael Tonks' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 40

--------------------------------

#2 'Incydenty' :
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 UvIXpns

+5 dla Rycerzy Walpurgii w Rutland
William Moore
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]16.01.23 19:11
The member 'Justine Tonks' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 13

--------------------------------

#2 'Incydenty' :
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 Rc7xHVB

+2 dla Zakonu Feniksa w North Riding of Yorkshire
William Moore
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]16.01.23 19:12
The member 'Cornelius Sallow' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 67

--------------------------------

#2 'Incydenty' :
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 QDfSFoG

+2 dla Rycerzy Walpurgii w West Suffolk (poparcie dla Zakonu Feniksa nie może spaść poniżej 0%)
William Moore
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]16.01.23 19:13
The member 'Cornelius Sallow' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 42

--------------------------------

#2 'Incydenty' :
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 M6Kydy2

+4 dla Zakonu Feniksa w Leicestershire
William Moore
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]16.01.23 19:16
The member 'Valerie Sallow' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 4

--------------------------------

#2 'Incydenty' :
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 W7lvlom

-2 dla Rycerzy Walpurgii w Cumberland
William Moore
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Spokojnie jak na wojnie [odnośnik]16.01.23 19:18
The member 'William Moore' has done the following action : Rzut kością


#1 'k100' : 12

--------------------------------

#2 'Incydenty' :
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 X0Pzuml

-2 dla Rycerzy Walpurgii w North Riding of Yorkshire
William Moore
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Spokojnie jak na wojnie - Page 3 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Spokojnie jak na wojnie
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach