Wydarzenia


Ekipa forum
napoleon
AutorWiadomość
napoleon [odnośnik]23.08.15 9:01Napoleon
Jest z Deimosem już piąty rok. Długodystansowiec, posłuszny i nie wyróżniający się niczym. Ma u niego jak w niebie, dlatego się słucha.
Deimos Carrow
Zawód : hodowca Aetonanów
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Zbliżysz się o krok, porachuję kości
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
możesz pozostawić puste
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t791-deimos-carrow https://www.morsmordre.net/t1114-napoleon#7239 https://www.morsmordre.net/t842-deimos-carrow https://www.morsmordre.net/f115-north-yorkshire-dworek-w-marseet https://www.morsmordre.net/t3798-skrytka-bankowa-nr-228#70118 https://www.morsmordre.net/t1129-deimos-carrow#7491
Re: napoleon [odnośnik]06.09.15 12:08
Przeczytaj Adrien Carrow
Derosie Drogi DeimosiePamiętasz tą noc podczas której postanowiłem pożyczyć jednego z twych wierzchowców na dni...tydzień bez informowania cię o tym, i jak to potem niepokoiłeś się o swą klacz po nocach? Zastanawiasz się zapewne czemum wspominam tenże incydent. Otóż pragnę byś po raz kolejny stresu takiego się nie nabawił i wiedział, że tej nocy pod mą pieczą znajdą się wierzchowce w liczbie dwóch jednak pięciu trzech. Na wypożyczenie je biorę nocy tej.  Informuję cię o tym zawczasu, tak, jak żeś mnie prosił bym następnym razem to czynił. Więc to czynię. Ponadto łaknę również wypożyczyć na tę noc również i Twą cną osobę. Nie tylko przez wzgląd na sympatię, czy też fakt, że dzisiejsza noc jest nad wyraz urodziwa, lecz potrzebuję byś wskazał mi i memu kompanowi drogę, na jedno z twych jezior położonych na Twych ziemiach. Będę pod twym domostwem dwie godziny po północy wraz z twym ulubionym koniem.
Adrien
Adrien Carrow
Zawód : Ordynator oddziału Zakażeń Magicznych
Wiek : 46
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Wznosić się i upadać jest rzeczą ludzką. Ważne jest by nie bać się na nowo rozkładać swych skrzydeł i sięgać wyżej.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
możesz pozostawić puste
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1209-adrien-carrow-budowa https://www.morsmordre.net/t1234-adrien-carrow https://www.morsmordre.net/t1220-adrien-carrow https://www.morsmordre.net/f52-west-yorkshire-wakefield-sandal-castle https://www.morsmordre.net/t3097-skrytka-bankowa-nr-357#50695 https://www.morsmordre.net/t1239-adrien-carrow
Re: napoleon [odnośnik]22.09.15 18:59
Przeczytaj sam wiesz, kto
Deimosie Spotkanie odbędzie się 5 sierpnia w Białej Wywernie.

Mam nadzieję, że się zjawisz.
Sam wiesz

   


Dokonywał wielkich rzeczy strasznych, to prawda, ale wielkich

Czarny Pan
Zawód : Czarnoksiężnik
Wiek : 30
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Ja, który zaszedłem dalej niż ktokolwiek inny na drodze do nieśmiertelności...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Zwierzęcousty
napoleon Tumblr_mmbuhtLKK11r3r73mo1_500
Konta specjalne
Konta specjalne
https://www.morsmordre.net/t3051-r-tom-riddle#50095 http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry https://www.morsmordre.net/t3051-r-tom-riddle#50095 https://www.morsmordre.net/f303-piwnica https://www.morsmordre.net/f303-piwnica
Re: napoleon [odnośnik]18.01.16 6:51
Przeczytaj C. P. Rosier
Lordzie Carrow, wybacz nieobecność na Twoim weselu. Dobrze wiesz, że jak nikt radowałam się szczęściem Twoim oraz wybranki Twego serca, panny Malfoy – wybacz, teraz już pani Carrow. Mam nadzieję, że jej niedoświadczone zbuntowane serce nie zawiedzie jej zbyt szybko na drogę, z której zbyt trudno jest powrócić. Słyszałam, że uroczystość weselna odbyła się bez zarzutu, jestem przekonana, że radośnie spędzacie pierwsze dni wspólnego życia. Pozdrów ją ode mnie koniecznie. Serdecznie.

Wracając do mojej absencji, nie wynikała ona ze zlekceważenia uroczystości. Obowiązki małżeńskie nakazywały mi pozostać przy mężu, którego coraz mocniej porywa w swoje sidła choroba.

Wraz z gratulacjami przesyłam bilety na premierę spektaklu „Szyszymory” w mojej operze, próba ukulturalnienia Twej świeżo upieczonej małżonki wydała mi się rozsądnym pomysłem. Sztuka jest doskonała, choć jedną z głównych ról otrzymała solistka bez żadnego doświadczenia - prawdopodobnie również udam się ją obejrzeć, ktoś musi tego pilnować.
Cedrina Rosier
Gość
Anonymous
Gość
Re: napoleon [odnośnik]19.01.16 21:59
Przeczytaj Rudolf Lestrange
Humphrey Carrow, Umiesz już czytać i pisać? Jeśli nie, to radzę Ci szybko się nauczyć. Pokażę Ci jak to się robi, ale musisz namówić swojego wuja lorda Carrow, żeby pozwolił mi (Bastkowi nie musi he, he, he) brać udział w Twojej nauce jazdy konnej. Może uda mi się namówić tatę, żeby też się zgodził. Zobaczymy.
Co u Ciebie słychać? Nawet nie poprosiłeś nikogo, by się ze mną zobaczyć, a ja umieram z nudów. Od kiedy czytanie nie sprawia mi problemu, uznałem, że czeba coś z tym zrobić. Nie chcę już tylko siedzieć w domu. Dlaczego szkoła zaczyna się tak późno. Będę okropnie stary, kiedy wreszcie pójdę do Hogwartu. Przed śmierciom chce coś jeszcze zrobić.
Przeczesałem wszystkie tytuły w bibliotece mojego taty i cioci Evandry. Dlaczego niektóre ludzie są ciemne a niektóre jasne? O człowiekach nic nie było, ale w jakiejś gryzącej książce znalazłem rozdział o niemagicznych stworzeniach. Znalazłem tylko coś, co Ci tu przepiszę, a bardzo mnie zmartwiło.

„Melanizm charakteryzuje się zazwyczaj brunatnym lub czarnym zabarwieniem skóry. Przyczyną jego występowania jest zwiększona zawartość melaniny (ciemny pigment). Melanizm występuje zarówno u bezkręgowców jak i kręgowców. Jest albo formą adaptacji do otoczenia (funkcja ochronna) lub występuje jako ZABURZENIE CHOROBOWE.

Wiedziałeś, że jesteś zaburzeniem chorobowym?
Nie martw się. Nikomu nie powiem!
Rudolf Lestrange


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag
napoleon 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: napoleon [odnośnik]16.02.16 0:30
Przeczytaj Barry Weasley
Lordzie Carrowmam nadzieję, że małżeństwo rozkwita i młoda lady Megara dostatecznie wypełnia swoje obowiązki. Jednakże nie piszę w tej sprawie. Chciałbym się spotkać w kwestii, która nas w przyszłości - a przynajmniej wśród naszych rodów, połączy. Nestor szczędzi mi słów, bo obawia się, że może być podobna sytuacja, jak z lady Laoise, o której słuch zaginął. Jeśli w niczym bym nie przeszkadzał, zjawiłbym się w przeddzień wernisażu w Twojej posiadłości. Tylko powiedz, o jakiej porze by ci to odpowiadało - jeśli oczywiście ten dzień również jest wolny w twoim harmonogramie. Nie chciałbym przeszkadzać w niczym szczególnym.
Barry Weasley
Barry Weasley
Zawód : sprzedawca u Ollivandera
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Well someday love is gonna lead you back to me
But 'til it does I'll have an empty heart
So I'll just have to believe
Somewhere out there you thinking of me...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Zwierzęcousty
napoleon Tumblr_n6gnr2EdcK1tq9875o1_400
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t1134-barry-weasley#7558 https://www.morsmordre.net/t1142-zjadacz-mebli https://www.morsmordre.net/t1143p9-barry-weasley#7772 https://www.morsmordre.net/f189-smiertelny-nokturn-19-4 https://www.morsmordre.net/t3342-skrytka-bankowa-nr-330#56362 https://www.morsmordre.net/t1144-barry-weasley#7771
Re: napoleon [odnośnik]22.03.16 23:42
Przeczytaj Lord Avery
Lordzie CarrowDziękuję za kondolencję - nagła śmierć Eilis naturalnie była dużym szokiem... Lecz nie smutkiem.

Po cóż tak oficjalnie? Wszak znamy się już długi czas a wszelkie swary są już za nami. Muszę Ci również przyznać, że zaintrygowałeś mnie swoimi słowy. Przybędę do Marseet, gotów służyć radą.S. Avery


And when my heart began to bleed,
'Twas death and death indeed.
Samael Avery
Zawód : ordynator oddziału magiipsychiatrii
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczony
Szalony, niech ukocha swe samotne ściany
I nie targa łańcucha, by nie draźnić rany
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Doskonała rozpusta wymaga doskonałego odprężenia.
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t631-samael-marcolf-avery#1801 https://www.morsmordre.net/t1443-samaelowa-skrzynka-z-pogrozkami#12562 https://www.morsmordre.net/t807-call-me-doctor-love https://www.morsmordre.net/f119-shropshire-peace-street-102 https://www.morsmordre.net/t2798-skrytka-bankowa-nr-160#45281 https://www.morsmordre.net/t972-ten-lepszy-avery
Re: napoleon [odnośnik]25.03.16 15:58
Przeczytaj Medea L. Rowle
Miły szwagrze,
Doszły mnie dziś przykre wieści z lasów Cairngorms dotyczące Twej osoby. Liczę iż upadek był niegroźny i cieszysz się nieustająco doskonałym zdrowiem. Szczególnie, że z ogromną przyjemnością udałabym się na przejażdżkę po pięknych ziemiach Marseet, o ile zechcesz mnie tam niebawem ugościć. Niestety z nieznanych mi powodów Twoja małżonka, a moja siostra nie wydaje się szczególnie chętna, by podjąć mnie w swym nowym domu. Wyobraź sobie proszę moje ubolewanie z tego powodu! Liczę jednak, że już niebawem uda nam się spotkać.

Medea RowleThere is no end to my power.
Medea Rowle
Zawód : żona swojego męża
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Jeżeli czegoś chcę, to żądam i tak będzie.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2258-medea-rowle https://www.morsmordre.net/t2279-alabaster#34508 https://www.morsmordre.net/t2278-jej-wysokosc-szalenstwo#34506 https://www.morsmordre.net/f255-cheshire-ramsdell-hall https://www.morsmordre.net/t2352-medea-rowle#36336
Re: napoleon [odnośnik]26.03.16 20:58
Przeczytaj Medea L. Rowle
Drogi szwagrze,
Mam nadzieję, że wybaczysz mi poufałość, którą wykazuję w swoich listach. Jesteśmy wszak teraz rodziną i pozwalam sobie na tytułowanie Cię szwagrem, miast lordem Carrow! Cieszę się, że wracasz do zdrowia i o wspomnianym wcześniej wydarzeniu pozwalam sobie już zapomnieć.

Wyznam Ci w tajemnicy, że niepokoi mnie niechęć mojej siostry do podjęcia mnie w waszym domu. Martwię się, że moja kochana Megara może obawiać się, że jako najstarsza z jej sióstr okażę się surowym sędzią dla jej poczynań w roli pani domu. Wierzę jednak głęboko, że nie ma najmniejszych ku temu powodów i proszę byś wyperswadował jej podobne myśli, gdyż z ogromną przyjemnością odwiedziłabym was oboje w Marseet.

Wieści dotyczące rodziny mego męża, które tak łaskawie mi przekazujesz, bardzo mnie zaniepokoiły. Dziękuję Ci jednak za nie ogromnie, mimo iż nie jest to sprawa podnosząca na duchu. Przy najbliższej okazji postaram się podszepnąć wspomnianej krewniaczce, że jej zachowanie nie powinno się więcej powtórzyć. Żałuję, iż mój mąż pozostaje poza granicami Królestwa, bo on z pewnością natychmiast położył kres tej gorszącej sprawie.    

Z najszczerszymi pozdrowieniami,
Medea RowleThere is no end to my power.
Medea Rowle
Zawód : żona swojego męża
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Jeżeli czegoś chcę, to żądam i tak będzie.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2258-medea-rowle https://www.morsmordre.net/t2279-alabaster#34508 https://www.morsmordre.net/t2278-jej-wysokosc-szalenstwo#34506 https://www.morsmordre.net/f255-cheshire-ramsdell-hall https://www.morsmordre.net/t2352-medea-rowle#36336
Re: napoleon [odnośnik]30.03.16 23:39
Przeczytaj Rosalie Yaxley
Lordzie Carrow,Nie dziwię się, że najadł się Lord wstydu, ponieważ to co powiedziała, było wielce niestosowne. Oczywiście, że nie cierpiałam, Lorda żona nie jest osobą, której opinia sprawiłaby, że zawracałabym sobie tym głowę dłużej. Oczywiście, poczułam się urażona i urażona nadal pozostaję, nie pozwolę, aby ktoś próbował mnie obrażać lub insynuować t a k i e rzeczy. Pańska żona powinna zasięgnąć nauk dobrego wychowania, a jej byłe guwernantki powinny się wstydzić, że nie zadbały lepiej o to, aby lady Carrow, potrafiła się odpowiednio zachować. Aż szkoda, byłaby tak dobrą szlachcianką.

Nie jestem pewna, czy chce jeszcze kiedykolwiek postawić nogę w Lorda posiadłości, jeżeli mogę natrafić tam na Pańską żonę. Kto wie, co tym razem od niej usłyszę? Nie mam ochoty znów denerwować się jej zachowaniem, nie przywykłam bowiem do takiego traktowania.
Być może, jeżeli usłyszę od niej słowa przeprosin, to rozważę przyjęcie od Lorda zaproszenia (oczywiście przybędę w towarzystwie).


Z najlepszymi życzeniami,
Lady Yaxley.


Za wilczym śladem podążę w zamieć
I twoje serce wytropię uparte
Przez gniew i smutek, stwardniałe w kamień
Rozpalę usta smagane wiatrem
Rosalie Yaxley
Zawód : doradczyni w zarządzie w Rezerwacie jednorożców w Gloucestershire
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Nienawidzę pająków... dlaczego to nie mogły być motyle?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Półwila
napoleon DByCxa2
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t649-rosalie-yaxley https://www.morsmordre.net/t696-smuzka#2194 https://www.morsmordre.net/t695-rosalie https://www.morsmordre.net/f288-fenland-yaxley-s-hall https://www.morsmordre.net/t3552-skrytka-bankowa-nr-174#62683 https://www.morsmordre.net/t955-rosalie-yaxley
Re: napoleon [odnośnik]03.04.16 21:24
Przeczytaj Rosalie Yaxley
Lordzie Carrow,Prawda w oczy koli, czyż nie? Liczę na to, że Pańskie oburzenie jest spowodowane jedynie dobrym zachowaniem i obowiązkami wobec żony, bo nie uważam, jakoby Lady Carrow zasługiwała na tą obronę.

Nie mam pojęcia, dlaczego Pańska żona tak bardzo mnie nienawidzi. Nigdy jej nic nie zrobiłam, nigdy też w żaden sposób się nie naraziłam, usuwając się w cień po Pańskich zaręczynach a potem ślubie. Jednakże ja nie chodzę i nie obrażam jej w publicznych miejscach, nie insynuuje niepoprawnego zachowania i nie robię jej na złość, tak jak ona robi mi. Naprawdę uważa Pan, że tak powinna zachowywać się Pańska żona?

Nie wiem co ma znaczyć stwierdzenie, że nie była sobą, w moich oczach jej to jednak nie tłumaczy. Może mężczyźni są gruboskórni i ich takie obelgi nie ruszają, ale kobiety, tym bardziej te o wysokim statusie, już mają prawo poczuć się urażone. I ja się tak czuję.

Również nie chcę, aby nasze przyjacielskie stosunki uległy ochłodzeniu, jednak proszę mi wierzyć, z obawy na niemiłe zachowanie Pańskiej żony, nie mam zamiaru pojawiać się w miejscu, gdzie mogłabym ją spotkać o ile nie byłabym do tego zmuszona. I pragnę, aby Pan wiedział, że moje działania nie są wymierzone w Lorda osobę.


Z wyrazami szacunku,
Lady Yaxley.


Za wilczym śladem podążę w zamieć
I twoje serce wytropię uparte
Przez gniew i smutek, stwardniałe w kamień
Rozpalę usta smagane wiatrem
Rosalie Yaxley
Zawód : doradczyni w zarządzie w Rezerwacie jednorożców w Gloucestershire
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Nienawidzę pająków... dlaczego to nie mogły być motyle?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Półwila
napoleon DByCxa2
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t649-rosalie-yaxley https://www.morsmordre.net/t696-smuzka#2194 https://www.morsmordre.net/t695-rosalie https://www.morsmordre.net/f288-fenland-yaxley-s-hall https://www.morsmordre.net/t3552-skrytka-bankowa-nr-174#62683 https://www.morsmordre.net/t955-rosalie-yaxley
Re: napoleon [odnośnik]07.05.16 3:26
Przeczytaj Adelaide Nott
Lordzie CarrowZ przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Pana  na grudniowy Sabat, na którym powitamy nadejście nowego roku. Szykuje się niezapomniane wydarzenie, żywię nadzieję, że nie ma Pan na ten dzień innych planów. Szczegóły pozostawię owiane tajemnicą i, jak zawsze, zdradzę je w ostatniej chwili. Przyjęcie tradycyjnie odbędzie się w mojej posiadłości, Hampton Court na obrzeżach Londynu.

Naturalnie, zapraszam Pana wraz z Pana piękną charakterną małżonką, choć postarałam się, by zaproszenie dotarło również do niej inną drogą. Lordzie Carrow, nie wyobrażam sobie tego przyjęcia bez Pana, z rozkoszą wysłucham nowin dotyczących niezwykłych osiągnięć Pańskich koni.  A. Nott
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
napoleon Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: napoleon [odnośnik]05.06.16 21:15
Przeczytaj MD
Carrow,Twój oskarżycielski ton, zdaje się być iście demotywujący. Zachęca do ponownego i szybkiego powrotu poza granice państwa. Do czego jestem Ci potrzebna, tym razem?
Milburga


Wszystko czego się obawiamy kiedyś nas spotka.
Milburga Dolohov
Zawód : łowczyni wilkołaków, muzyk, towarzyszka eskapad poszukiwawczych
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Podobno zło triumfuje, podczas gdy dobrzy ludzie nic nie robią.
Ale to nie prawda. Zło zawsze triumfuje!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
możesz pozostawić puste
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t883-milburga-dolohov https://www.morsmordre.net/t1133-edgar#7523 https://www.morsmordre.net/t1130-nie-wygladam-dzis-przesadnie-ladnie#7494 https://www.morsmordre.net/f188-pokatna-13-13 https://www.morsmordre.net/t1132-milburga-dolohov#7519
Re: napoleon [odnośnik]05.06.16 21:26
Przeczytaj MD
Carrow,Nie powinieneś.
Tom? Misja? Na czym polegała? Kto brał w niej udział?!  
Milburga


Wszystko czego się obawiamy kiedyś nas spotka.
Milburga Dolohov
Zawód : łowczyni wilkołaków, muzyk, towarzyszka eskapad poszukiwawczych
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Podobno zło triumfuje, podczas gdy dobrzy ludzie nic nie robią.
Ale to nie prawda. Zło zawsze triumfuje!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
możesz pozostawić puste
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t883-milburga-dolohov https://www.morsmordre.net/t1133-edgar#7523 https://www.morsmordre.net/t1130-nie-wygladam-dzis-przesadnie-ladnie#7494 https://www.morsmordre.net/f188-pokatna-13-13 https://www.morsmordre.net/t1132-milburga-dolohov#7519
Re: napoleon [odnośnik]05.06.16 21:30
Przeczytaj MD
Carrow,Kiedy?
Milburga


Wszystko czego się obawiamy kiedyś nas spotka.
Milburga Dolohov
Zawód : łowczyni wilkołaków, muzyk, towarzyszka eskapad poszukiwawczych
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Podobno zło triumfuje, podczas gdy dobrzy ludzie nic nie robią.
Ale to nie prawda. Zło zawsze triumfuje!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
możesz pozostawić puste
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t883-milburga-dolohov https://www.morsmordre.net/t1133-edgar#7523 https://www.morsmordre.net/t1130-nie-wygladam-dzis-przesadnie-ladnie#7494 https://www.morsmordre.net/f188-pokatna-13-13 https://www.morsmordre.net/t1132-milburga-dolohov#7519

Strona 1 z 2 1, 2  Next

napoleon
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach