Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Marzec 1956, Anglia (po Lune)
AutorWiadomość
Marzec 1956, Anglia (po Lune) [odnośnik]03.05.22 22:52
Do Ministra
1 marca S.
Sir,
przesłuchanie skończone. Z zebranych informacji wynika, że Magiczna Policja pośrednio jest zaangażowana we wcześniej opisane wydarzenia - nie ingerują, ale i nie przeciwdziałają, czerpią korzyści i wykorzystują do własnych celów. Z komendantem układał się niejaki Malcolm, który odpowiada za organizację szmalcowników (przynajmniej) najbliższej okolicy, to ich dowódca. Jego będzie trzeba poszukać.
Mam też informację na temat jednego z posterunków w Londynie przy Piccadilly Circus - była tam kamienica po mugolach, którą oddano w ręce magicznej policji. I tam przetrzymują niektóre dzieciaki - wiem o jednym, córka Twingsów.
Wiem, że Tonks i Clearwater zostały zaangażowane w wydarzenia, dostałem już od nich informację. I z racji okoliczności, chciałbym przy ich udziale dalej zająć się sprawą. Przez wzgląd na zaangażowanie władz ministerstwa i samego komendanta MP, zakładam, że najświeższe tropy są już likwidowane, ale wiemy wystarczająco, by nie dać im odpuścić.
Będę informował w sprawie dalszych działań.


Skamander

Do Just
1 marca S.
JustTonks,
tymczasowo, spotkajmy się we trójkę, spotkanie w Ratuszu odbędzie się później.
Będę potrzebował tak informacji, jakie zdobyłyście i waszej bezpośredniej pomocy w tej sprawie. Jest kilka wątków, które trzeba pociągnąć a nie wszystkie da się wykonać poza granicami Londynu.
Jestem po przesłuchaniu więźnia, udało się dotrzeć do jednego z magicznych policjantów. Być może jeszcze nam się przyda.
Mamy do rozbicia potężną siatkę szmalcowników, na której źródło trafiliśmy właśnie w okolicach rzeki Lune. Mają pozwolenie na działanie od ministerstwa i przychylność magicznej policji, a wiec mają zasoby, żeby to rozciągnąć dalej. Zajmują się porwaniami, handlem (wiem o dzieciach i to nie tylko mugolskich), wymuszeniami, szantażem, morderstwami - cały pakiet z czego przewiduję i czarnoksięstwo.
Mam już kilka miejsc, które warto odwiedzić w bardziej bezpośredni sposób, kilka patroli się przyda, przesłuchań i przede wszystkim znaleźć niejakiego Malcolma, dowódcę tej zgrai. Więcej opowiem przy spotkaniu i przy tej okazji, chciałbym zobaczyć wspomnienie.
Bądź w kontakcie.
Skamander
Do Maeve
2 marca S.
C.
wiem, że zostałaś zaangażowana w sprawę i posiadasz w swoich zasobach interesujące wspomnienie z przesłuchania, które prowadziłaś z J.T. Chciałabym się spotkać, obejrzeć je i porozmawiać o dalszych działaniach - jeśli tylko jesteś zainteresowana. Będę potrzebował Twoich umiejętności tak przy rozbiciu szmalcowników działających na szeroką skalę, jak i pośredniej sprawie, która ich dotyczy, wymagająca dużo cichszego działania.
Czy jesteś w stanie sama lub masz kontakt do kogoś, kto ma wejście do Londynu? Będę wdzięczny od razu za rozeznanie. Przy Piccadilly Circus jest miejsce, które trzeba będzie sprawdzić.
ps. I czy podczas waszej rozmowy, pojawiło się imię Malcolma? Ma ścisłe powiązania ze szmalcownikami, odpowiada za ich organizację w okolicy Lune. Być może tez dalej.
O szczegółach porozmawiamy przy spotkaniu.
Bądź w kontakcie.
Skamander
Do Herberta
2 marca S.
C.
nie byłem w stanie odezwać się od razu, ale żyjemy, działamy. Wiem, że sporo się wydarzyło, ale potrzebuję od ciebie pilnie informacji i relacji - dotarliście na miejsce bezpiecznie z Twings? Cokolwiek więcej powiedziała? Nie było czasu na dłuższą z nią rozmowę, ale jeśli dowiedziałeś się czegokolwiek jeszcze, wspomniała o czymś konkretnym - napisz. Po nazwisku, przewidywałem, że zajmujesz się mniej awanturniczą stroną rzeczywistości, ale twoja różka i zdolności przekonały mnie o czymś innym. Jeśli nie wahasz się podejmować trudnych decyzji, chętnie zobaczę cię u swojego boku w dalszych działaniach, które dotyczą ostatnich wydarzeń nad Lune. Szmalcownicy sami się
stamtąd nie wyniosą. Trzeba im w tym pomóc. Ale nie jesteśmy w tym sami.
Bądź w kontakcie.
Skamander


Darkness brings evil things
the reckoning begins
Samuel Skamander
Zawód : Rebeliant, auror
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
I've come too far, to go back now
I'll never close my eyes
OPCM : 54
UROKI : 31
ALCHEMIA : 1
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 18
Genetyka : Czarodziej
Marzec 1956, Anglia (po Lune) 9l89Y7Y
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t1272-samuel-skamander https://www.morsmordre.net/t1372-filozof#10888 https://www.morsmordre.net/t1374p9-auror-na-motorze#11334 https://www.morsmordre.net/f186-harley-street-5-3 https://www.morsmordre.net/t3509-skrytka-bankowa-nr-358#61242 https://www.morsmordre.net/t1597-samuel-skamander#280340
Marzec 1956, Anglia (po Lune)
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach