Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Sierociniec im. Phoebe Black
AutorWiadomość
Sierociniec im. Phoebe Black [odnośnik]05.05.22 8:53

Sierociniec im. Phoebe Black

Sierociniec im. Phoebe Black znajduje się w wiktoriańskiej posiadłości Bletchley Park, która podczas II Wojny Światowej służyła za siedzibę kryptologów, pracujących między innymi nad złamaniem szyfru niemieckiej Enigmy. Po wojnie należała do brytyjskiego rządu aż do samej Bezksiężycowej Nocy.
Budynek został podzielony na dwa skrzydła - dla chłopców oraz dziewczynek, w których to na piętrze znajdują się 3-osobowe sypialnie dzieci. Sale lekcyjne, stołówka oraz aula, będąca kiedyś salą balową, zajmują parter. Do dyspozycji dzieci jest też obszerna biblioteka, świetlica, boisko oraz ogród z jeziorem gdzie na samym środku umieszczona została prosta i zgrabna fontanna. Na tyłach posiadłości znajdują się domki dla służby, a w odległej części parku - drewniane baraki, będące pozostałościami po działalności kryptologów i służące obecnie za składziki na różne niepotrzebne rzeczy oraz rupiecie, które pozostały po mugolach.
Wychowanków sierocińca można poznać po mundurkach w rodowych kolorach rodu Black - czarnej szacie, białej koszuli, szaro-niebieskich spodniach dla chłopców oraz spódnicach dla dziewczynek. Służba ubrana jest klasycznie - na czarno i biało.
Według zasad, do sierocińca mogą trafić jedynie dzieci półkrwi oraz krwi czystej, a adoptować je mogą wyłącznie osoby o dobrej reputacji i zarejestrowanej różdżce. Mówi się też, że, podobno, w sierocińcu nie są stosowane żadne kary cielesne.
Patronką ośrodka jest czarownica z rodu Black, żyjąca na przełomie XVIII i XIX wieku. Nigdy nie wyszła za mąż i nie miała dzieci, ale w rodzinie słynęła za tą ciotkę, do której lgnęły wszystkie pociechy. Całe swoje życie poświęciła na działania charytatywne, wspierające najsłabszych członków magicznej społeczności i wydając na nich niebotyczne sumy.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Sierociniec im. Phoebe Black Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Sierociniec im. Phoebe Black
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach