Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Pchli targ w Blackwood, Walia
AutorWiadomość
Pchli targ w Blackwood, Walia [odnośnik]12.05.22 7:33

Pchli targ w Blackwood

★★
W południowej części Blackwood odnaleźć można przestronny plac z ciemnoszarej płyty, który od rana do wieczora tętni lokalnym życiem. To miejsce, w którym każdy, niezależnie od wieku, potrzeb i planów, znajdzie coś dla siebie; targ rozkwita pod baldachimem splecionych ze sobą płacht materiału, które uniemożliwiają warunkom atmosferycznym utrudnienie handlu, co prezentuje się szczególnie wyjątkowo podczas dni palącego słońca, kiedy promienie oświetlają kolorowe tkaniny i tworzą na uliczkach między stoiskami wzorzystą gamę barw. Zazwyczaj panuje tutaj wrzawa charakterystyczna przekupnym rozmówkom, ktoś usiłuje obniżyć cenę, podczas gdy ktoś inny kategorycznie odmawia i ową cenę podwyższa; przynajmniej rzadko kiedy prowadzi to do poważnych kłótni, zapewne przez częste patrole policji, które spacerują w bliskiej okolicy.
Do części z typowo magicznymi dobrami prowadzi tajemnica zakamuflowana pod postacią starego kapelusza umieszczonego na drewnianych paletach na samych tyłach targu, przy ceglanej kamienicy, w kącie odgrodzonym od łatwej obserwacji. Po nałożeniu na głowę nakrycia wystarczy stuknąć różdżką w jego czubek, aby natychmiast otworzyć inaczej niewidzialne dla oczu przejście w ścianie. Stoisk z magicznym wyposażeniem jest tu dużo mniej, ale wciąż służą jako przyjemna alternatywa dla każdego, komu nie w smak jest odwiedzać chociażby ulicę Pokątną.  
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Pchli targ w Blackwood, Walia Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Pchli targ w Blackwood, Walia
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach