Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Balkon
AutorWiadomość
Balkon [odnośnik]23.05.22 21:22

Balkon

Aby uciec od zgiełku i nadmiaru wrażeń, którymi momentami emanować może sala balowa, należy skierować się na przylegający doń balkon. Średniej wysokości barierki stworzono tak, aby ich poprzeczki przypominały średniowieczne kielichy z winem. Na balkonie brakuje mebli — ze względu na specyficzne warunki pogodowe niewielu gości wyraża życzenie przebywania na nim tak długo, by wynikła konieczność spoczynku. Przyzwyczajeni do odpowiedniej przyczepności na sali balowej goście powinni jednak uważać, bowiem posadzka balkonowa nie została przystosowana w ten sam sposób. Na całe szczęście barierki zostały zbudowane na tyle solidnie, by wspomóc każdego gościa tracącego równowagę przed niezapowiedzianym upadkiem.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Balkon Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Balkon
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach