Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Stoliki
AutorWiadomość
Stoliki [odnośnik]23.05.22 21:23

Stoliki

Restauracja działająca w Pałacu Zimowym nie odbiega klasą od standardów całego pałacu. Poza główną salą jadalną, mogącą pomieścić nawet do setki gości, przestrzeń restauracyjna podzielona jest jeszcze na dwie mniejsze, bardziej kameralne sale. Pierwsza z nich, mieszcząca się na planie prostokąta, posiada jeden, długi stół, przy którym zasiąść może trzydzieści osób. Druga, mieszcząca się w kwadracie, pozwala gościom na zajęcie miejsca przy kilku wydzielonych, czteroosobowych stolikach. Goście restauracji mogą liczyć na najwyższy poziom usług oraz adekwatny do ceny poczęstunek.

Przystawki:
-Koreczki z pieczonym indykiem i suszonymi śliwkami
-Pieczone kasztany w miodzie
-Pasztet z królika
-Żabie udka (400g, z zaopatrzenia Corneliusa)
-Kasztany pieczone w miodzie
-Brukselki również pieczone w miodzie
-Gotowane szparagi w przyprawach ziołowych

Dania główne:
- Pieczeń z indyka z żurawiną
- Królik pieczony ze szpinakiem i makaronem
- Bitki wołowe z sosem z grzybów leśnych - Okoń smażony na maśle z ziemniakami z tymiankiem - Grillowane warzywa (ziemniaki, marchewka, papryka, kalafior)

Desery:
- Biszkopt z brzoskwiniami
- Gruszki zapiekane pod kruszonką z płatków owsianych
- Tarta rabarbarowo-truskawkowa
- Sernik bananowy
- Babeczki z owocami leśnymi

Alkohole:
-15 butelek szampana (3 z zaopatrzenia Corneliusa, 12 przekazanych przez Manannana)
-6 butelek drogiego czerwonego wina (z zaopatrzenia Corneliusa)
-6 butelek czarodziejskiego miodu pitnego (z zaopatrzenia Valerie)
-Skrzacie wino (kilka butelek od organizatorów)
-Quintin (kilka butelek od organizatorów)
-Czarne Ale (od organizatorów, bez ograniczeń)

Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Stoliki Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Stoliki [odnośnik]23.05.22 22:01
Poczęstunek

Niemożliwe jest wyprawienie przyjęcia weselnego bez odpowiedniej oprawy kulinarnej. W tym celu Państwo Młodzi zdecydowali się skorzystać z usług działającej w Pałacu Zimowym restauracji. Do dyspozycji gości zostało przeznaczonych kilkanaście dań, podawanych zarówno na życzenie gości, jak i w wyznaczonych tempem ceremonii interwałach czasowych.
W ramach przystawki goście mogą delektować się koreczkami z pieczonym indykiem i suszonymi śliwkami, kasztanami pieczonymi w miodzie, pasztetem z królika, gotowanymi szparagami w ziołowych przyprawach, brukselkami pieczonymi w miodzie oraz żabimi udkami. Ci, którzy pragnęliby skosztować tych ostatnich, proszeni są o szczególną uwagę. W związku z trudną sytuacją ekonomiczną kraju dostępne jest jedynie 400 gram, dzielnie wywalczonych i przeznaczonych na tę okazję przez Pana Młodego.
Nie samymi przystawkami człowiek żyje, w związku z tym, aby nasycić apetyt nawet najbardziej wygłodniałych gości, przygotowano dania główne. Wśród nich znaleźć można pieczeń z indyka z żurawiną, pieczonego królika ze szpinakiem i makaronem, bitki wołowe z sosem z grzybów leśnych, smażonego na maśle okonia z ziemniakami z tymiankiem oraz talerz grillowanych warzyw.  
Dla gości lubujących się w słodkościach przewidziano również wybór deserów. Wśród nich znalazł się biszkopt z brzoskwiniami, gruszki zapiekane pod kruszonką z płatków owsianych, tarta rabarbarowo-truskawkowa, sernik bananowy oraz babeczki z owocami leśnymi.
Nie zabrakło również miejsca na alkohol, choć goście, jeżeli mają takie możliwości i chęci, nie byli zniechęcani do pojawienia się z własnym ulubionym trunkiem. Dostępne jest 15 butelek szampana, 6 butelek drogiego czerwonego wina, 6 butelek czarodziejskiego miodu pitnego, 5 butelek skrzaciego wina, 5 butelek Quintina, a także Czarne Ale, bez ograniczeń.

[bylobrzydkobedzieladnie]


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Stoliki 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Stoliki
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach