Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Mglisty gaj
AutorWiadomość
Mglisty gaj [odnośnik]17.06.22 18:19

Mglisty gaj

Rozległe tereny zieleni, które spowija gęsta mgła; chmary kłębiącej się bieli unoszą się nisko nad ziemią, pną do góry i finalnie sięgają koron nawet najwyższych drzew, co efektywnie ogranicza widoczność pośród gęstości gaju. Las nie jest często odwiedzanym miejscem, głównie z uwagi na krążące wokół niego pogłoski, jakoby był nawiedzony przez złośliwe duchy, które nocami zawodzą nad swoim okrutnym losem. Ile jest w tym prawdy, ile zwykłej plotki - do końca nie wiadomo, choć można usłyszeć dziwaczne odgłosy gdy znajdzie się w pobliżu. Być może magiczne istoty występujące na tych terenach są przyczyną wielu plotek i powszechnej niechęci mieszkańców do odwiedzania lasu.
Choć śmiałków do nietuzinkowych spacerów nie brakuje, wiadomym jest, że nierozsądnym jest zapuszczanie się w głąb gaju samemu.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Mglisty gaj Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Mglisty gaj
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach