Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Oko selkie
AutorWiadomość
Oko selkie [odnośnik]17.06.22 18:21

Oko selkie

Nazwa zbiornika wodnego pochodzi od zasłyszanej i przenoszonej przez usta ludzi plotki, jakoby w wodach jeziora widziano prawdziwą selkie. Fałszywa pogłoska na temat niecodziennej istoty ostała się na dobre wśród mieszkańców Shropshire i do tej pory rozlewisko, o zaskakująco symetrycznie okrągłym kształcie, nosi takie miano. Okolica uchodzi za dość spokojną, a wody mają kolor głębokiego turkusu, przywodzącego na myśl ludzką tęczówkę oka. Jest to miejsce idealne na odpoczynek, kontemplacje w ciszy bądź anonimową rozmowę, bowiem odległość od najbliższych skupisk ludzkich jest dość duża. Zimą jezioro rzadko kiedy zamarza, wody pozostają nietknięte nawet w zderzeniu z mrozem.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Oko selkie Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Oko selkie
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach