Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Aktualizacja postaci
AutorWiadomość
Aktualizacja postaci [odnośnik]29.06.22 13:01
First topic message reminder :

Aktualizacja postaci

W związku ze zmianami opisanymi w ostatnim ogłoszeniu w niniejszym temacie należy złożyć aktualizację swojej postaci. Nie musi tego robić każdy, a jedynie te osoby, które z uzasadnionych przyczyn chcą wprowadzić zmiany w mechanicznej warstwie postaci.

Aktualizację można złożyć do końca trwania aktualnego okresu fabularnego. Przed złożeniem aktualizacji statystyki postaci będą rozpatrywane zgodnie z nowymi zasadami.


Zmiany w biegłościach:
Zmiany w bonusach do statystyk:
Wyrównanie ceny:

W temacie można też zadeklarować brak chęci dokonania zmian u postaci, co będzie skutkowało szybszym uzupełnieniem poprawionych statystyk profilowych.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Aktualizacja postaci - Page 5 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Aktualizacja postaci [odnośnik]27.07.22 14:18
PRZEŁOŻENIE PUNKTÓW

Imię i nazwisko postaci: Tatiana Dolohov
Opis zmian: wraz z aktualizacją uciekają mi 2 punkty z uroków i 3 punkty z czarnej magii (bonusy różdżkowe) - proszę o przekazanie dwójki z alchemii na rzecz uroków oraz po jednym z trasmutacji i uzdrawiania na rzecz czarnej magii>
+jeśli można, proszę o zabranie mi z konta odpowiedniej ilości PD, żeby aktualny poziom CM nie uległ zmianie
Uzasadnienie: Tatiana korzysta z zaklęć głównie z tych dwóch dziedzin, które rozwija od kilku okresów fabularnych; czarną magią posługuje się przede wszystkim w działaniach na rzecz Rycerzy Walpurgii, miała z nią styczność od lat młodzieńczych (nauka w Durmstrangu). Uroki natomiast towarzyszą jej na drodze rozwijania umiejętności legilimecji, co podkreślałam w kilku wątkach. Z uroków korzysta również podczas pojedynków.

+, bez dokupienia punktu - za PD można wyrównać tylko punkty z przedmiotów, które zostały zwrócone
William Moorewill the hunger ever stop?
can we simply starve this s i n?


Ostatnio zmieniony przez Tatiana Dolohov dnia 27.07.22 14:26, w całości zmieniany 1 raz
Tatiana Dolohov
Zawód : emigrantka, pozowana dama
Wiek : lat 23
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zaręczona
wanderess, one night stand
don't belong to no city, don't belong to no man
I'm the violence in the pouring rain
OPCM : 15
UROKI : 11 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 5 +3
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarownica

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8945-tatiana-dolohov#267430 https://www.morsmordre.net/t8948-ivan#267594 https://www.morsmordre.net/t8949-russian-doll#267610 https://www.morsmordre.net/f312-smiertelny-nokturn-9 https://www.morsmordre.net/t9019-skrytka-bankowa-2104#271324 https://www.morsmordre.net/t8959-t-dolohov#267756
Re: Aktualizacja postaci [odnośnik]27.07.22 14:21
PRZEŁOŻENIE PUNKTÓW

Imię i nazwisko postaci: Anne Beddow
Opis zmian: aktualizacja zabiera mi 5 punktów z OPCM - proszę o przekazanie na jej rzecz 2pkt z alchemii (z 14 punktów robi się zatem 11, alchemia spada na 0)
Uzasadnienie: nie chcę tracić startowego poziomu, który został zaakceptowany

Zaakceptowany poziom uwzględniał, że 5 punktów w statystyce pochodzi z różdżki, nie z wyuczonych umiejętności postaci. W celu przełożenia punktów proszę o rozpisanie uzasadnienia i zalinkowanie wątków, które uzasadniałyby docelowy poziom OPCM.
William Moore
edit: proszę w takim razie o odjęcie 5-ciu punktów z OPCM, bez żadnych przełożeń

+
William Moore


czekam na wiatr co rozgoni ciemne skłębione zasłony;
stanę wtedy na raz ze słońcem
twarzą w twarz
Anne Beddow
Zawód : powsinoga
Wiek : 18
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
świat dziwny jest jak sen
a sen jak świat
OPCM : 9 +5
UROKI : 6
ALCHEMIA : 2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 13
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9261-anne-beddow#281746 https://www.morsmordre.net/t9589-listy-do-ani#291635 https://www.morsmordre.net/t9276-anne-with-an-e#282533 https://www.morsmordre.net/t9277-annie-beddow#282540
Re: Aktualizacja postaci [odnośnik]27.07.22 17:13
PRZEŁOŻENIE PUNKTÓW
Imię i nazwisko postaci: Cillian Macnair
Opis zmian: 5 pkt z Uroków do OPCM
Uzasadnienie: Proszę o przełożenie punktów w celu zachowania aktualnego poziomu statystyki OPCM. Cillian od zawsze wykazywał większa biegłość w obronie przed czarną magią i na tej dziedzinie magii polegał zawodowo (już z poziomu karty), ale również w czasie wszelkich konfliktów lub sytuacjach tego wymagających (m.in. tu, tu, tu i tu). Natomiast uroków nie używa prawie wcale, nie czując się w tej dziedzinie dość dobry i od momentu stworzenia użył ich ledwie parę razy z marnym skutkiem.

+
William Moore


W głębokich dolinach zbiera się cień.
Ma barwę nocy…
lecz pachnie jak krew

Cillian Macnair
Zawód : Łowca magicznych stworzeń, szmugler
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Krok wstecz to nie zmiana.
Krok wstecz to krok wstecz
OPCM : 20 +5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 11
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Zwierzęcousty

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8529-cillian-macnair https://www.morsmordre.net/t8563-dante#249835 https://www.morsmordre.net/t8556-cill https://www.morsmordre.net/f199-gloucestershire-okolice-cranham https://www.morsmordre.net/t8564-skrytka-bankowa-nr-2018#249854 https://www.morsmordre.net/t8557-cillian-macnair
Re: Aktualizacja postaci [odnośnik]30.07.22 13:56
U mnie bez zmian serce

+
William Moore
It's in your nature to survive
Evelyn Despenser
Zawód : hodowca aetonanów
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Gdy niebo mi oporne, piekło wzruszę do dna.
OPCM : 11 +2
UROKI : 5 +3
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Wilkołak
Aktualizacja postaci - Page 5 Ee1d988fa9eb05c30d519762d91857f8
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9065-evelyn-despender https://www.morsmordre.net/t9070-wloczykij#273545 https://www.morsmordre.net/t9069-evelyn-po-prostu-eve#273540 https://www.morsmordre.net/f168-szkocja-balmaha-farma-despenser https://www.morsmordre.net/t9075-skrytka-bankowa-2130 https://www.morsmordre.net/t9076-evelyn-despender#273691
Re: Aktualizacja postaci [odnośnik]01.08.22 21:29
BIEGŁOŚCI - SZCZĘŚCIE
Imię i nazwisko postaci: Neala Weasley
Poziom: I -> III
Uzasadnienie: Podczas anomalii , choć wyrywa ją z domu jak wielu ludzi w Anglii to szczęśliwie zamiast kogoś, kto mógłby dostrzec w niej szansę na dostanie się do brata trafia na panią Cassandrę, która jest dla niej miła i nawet instruuje ją gdy rzuca zaklęcie medyczne. Gdy pomaga w sklepie z drobnostkami przypadkiem zrzuca ciężkie tomiszcze śmierciożercy na głowę, ale on nie wydaje się zainteresowany. Gdy nierozważnie próbuje ratować kogoś słabszego, staje naprzeciw dwójki która atakowała młodszego ale i z tej sytuacji przypadkiem, szczęśliwie znajduje wyjście dzięki pojawieniu się kogoś innego. Kiedy idę do pracy na Pokątną, na której nocą były walki szczęśliwie zawraca ją pan Percival i na jej szczęście nie okazuje go zbirem, skoro przeżyła zaproszenie go do domu. Bez szwanku przeżywa bójkę toczącą się na imprezie na którą wymyka się niezauważenie, noc w lesie – choć straszna - pozostawia ją nietkniętą, podczas gdy celem ataku druzgotka zostaje Anne.

Ogólnie to, koncept dobrego ducha, który przynosi innym szczęście jest czymś z czym w jakiś sposób od samego początku utożsamiałam Nelę. Powód dla którego nie pomyślałam o tym wcześniej to chyba inne ujęcie w opisie. Albo nie wiem, ja po prostu. Ktoś mógłby powiedzieć, że nie miała szczęścia. Ba, sama przeważnie uważa się za najbardziej nieszczęśliwą osobę chodzącą po Devon i każdym skrawku na którym stawia swoją stopę. Ale szczęście ostatecznie nie jest weryfikowane własnym poglądem a ujmując pięknie i metaforycznie “urodzeniem się pod dobrą gwiazdą” i pod właśnie taką, chciałabym ulokować Nealę. Szczerze przyznaję, że mam dylemat bo wpływanie na krytyczne jedynki innych jest piękne i straszne zarazem, nie wiem czy przez tą zmianę mogę to też zmienić tutaj czy wędrować powinnam na rozwój. Nie zależy mi jakoś strasznie, bardziej bym to wzięła jako smaczek i podbicie konceptu o którym pisałam wcześniej. Więc ostatecznie wezmę co dacie. Jak mam iść na rozwój to też proszę o informację. Punkty wezmę (jeśli już jakby co) z reszty.

PRZEŁOŻENIE PUNKTÓW
Imię i nazwisko postaci: Neala Weasley
Opis zmian: przełożenie 2 punktów do uzdrawiania z transmutacji
Uzasadnienie: Chciałabym, żeby u Neali pozostały te punkty. Po Próbie, kiedy Brendan wrócił w opłakanym stanie Margaux pozwala mi obserwować swoją pracę i jej asystować. A tutaj pani Cassandra instruuje mnie jak rzucać zaklęcia. W domyśle Nela douczała się też magii leczniczej i bardziej pasuje mi przełożenie tam punktów niż trzymanie ich w transmutacji której koncept mi się zmienił trochę po jej wróceniu.
(nie trzeba wszystkich 5 przekładać, tak?)

Edit: i chciałabym zmienić różdżkę, bo znalazłam coś co lepiej pasuje do Neli od psotnego Derenia, mianowicie chodzi mi o Daglezje. Bonus taki sam, ale z tego co widzę wartości mam na odwrót wpisane w karcie <3

+
William Moore


She took things too seriously, or not too seriously at all. She hated with every fiber of her being, or loved with every piece of her heart. There was no in-between for her. It was either all or nothing.
Neala Weasley
Zawód : dobry duch Devon
Wiek : rocznikowo 17
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
i am under no obligation
to make sense to you
OPCM : 10
UROKI : 2 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 6 +3
TRANSMUTACJA : 7
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej

Dzieci
Dzieci
https://www.morsmordre.net/t4071-neala-weasley https://www.morsmordre.net/t4260-victoria-sowa-brena-ale-tez-moja#87876 https://www.morsmordre.net/t9448-for-as-long-as-the-sun#287505 https://www.morsmordre.net/f171-ottery-st-catchpole https://www.morsmordre.net/t9744-skrytka-bankowa-nr-1054#295656 https://www.morsmordre.net/t4240-neala-weasley#86909
Re: Aktualizacja postaci [odnośnik]03.08.22 12:09
ZWROT PRZEDMIOTU
Imię i nazwisko postaci: Justine Tonks
Przedmiot: Czarna Perła
Link do zakupu: https://www.morsmordre.net/t4851p540-rozwoj-postaci-ii#166353
Opcjonalnie - dodatkowe: Chciałabym, żeby Justine pozostało 5 punktów w sprawności. Jakby nie patrzeć dostała się i zrobiła kurs autorski. W postach i opowiadaniach wspominałam że na kursie ćwiczyli im nie tylko umiejętności magiczne ale też i kondycję. W ogólnej kreacji i przez wykonywany zawód uważam, że 5 to minimalne minimum, miałam jej dokupić więcej, ale już nie będę miałam za co. Poniżej linki do wątków z pracą. 1, 2, 3
Więc chciałabym te trzy punkt kupić za PD

PRZEŁOŻENIE PUNKTÓW
Imię i nazwisko postaci: Justine Tonks
Opis zmian: OPCM - [+3 z przedmiotów; różdżka, muszla] przeniesie 3 punktów z magii leczniczej do opcm
Uzasadnienie: Chciałabym, żeby Justyna pozostała na obecnym poziomie Białej Magii. Docelowo, choć w pewien sposób warunkowany przez różdżkę, patrzyłam na statę w profilu jako poziom całościowy. Znów obniżenie Magii Leczniczej koncepcyjnie mi pasuje - jakby nie patrzeć Tonks pozostawiła Pogotowie na rzecz zostania Aurorem. Ostatni rozwój mówi o tym całkiem wiele. Przez ostatnie miesiące wspominałam w postach, że Justine nadal poszukuje odpowiedzi na nurkujące ją pytania w dziedzinie zabezpieczeń opierających się na opcm (to była moja droga rozwoju możliwości poza rzucaniem zaklęć). Zabezpieczyłam swój dom, sklep Hannah i dom Billa fideliusem jak jeszcze go umiała. Jest zakonniczką i aurorem, biała magia jest jej niezbędna, żeby nie oddać życia przez źle rzucone zaklęcie. Myślę że fabularny rozwój pozwala mi na utrzymanie statystyki na wysokości 58 punktów, poprzez rozwój który Justyna przeszła i fakt, że opcm jest niejako niezbędną dla niej dziedziną którą zgłębia. Jak potrzeba linków na konkretnie udane zaklęcia to je znajdę, ale chyba w moim odczuciu bardziej chodzi o kreację.


Za PD dokupić można tylko punkty statystyk ze zwróconych przedmiotów - resztę należy podnieść w rozwoju postaci.
William Moore


poprawione <3

czarna perła +100 PD; 3 PS -240 PD; razem -140 PD
William MooreAnd oh, stupid things I do. I'm far from good, it's true. But still, I find you
next to me.
Justine Tonks
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 58 +3
UROKI : 31 +6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 7 +3
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Aktualizacja postaci - Page 5 Just6
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t3649-just-tonks https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks
Re: Aktualizacja postaci [odnośnik]08.08.22 17:49
BIEGŁOŚCI - POZOSTAŁE
Imię i nazwisko postaci: Anthony Macmillan
Nazwa biegłości: wytrzymałość fizyczna
Poziom: II -> zwrot PB (5)
Uzasadnienie: Nie ma już tej biegłości, o ile dobrze czytam ogłoszenia

W zamian za to poprosiłabym o drugą biegłość

BIEGŁOŚCI - POZOSTAŁE
Imię i nazwisko postaci: Anthony Macmillan
Nazwa biegłości: wytrzymałość psychiczna
Poziom: II (5 od zwróconej wytrzymałości fiz. i 5 z reszty)
Uzasadnienie: Anthony wiele przeszedł w swoim życiu - od śmierci ważnej dla niego osoby kiedy skończył szkołę po fakt, że sam przyczynił się do śmierci kilkudziesięciu osób (czy to było 20 osób?) w trakcie Stonehenge. Nawet jeżeli z początkiem było to dla niego szokiem, to musiał nauczyć się z tym żyć. Biorąc pod uwagę, że przez pewien czas był pełnoprawnym członkiem Zakonu, a działanie w nim na pewno oznacza działanie pod stresem, szczególnie jeżeli jest się na listach gończych, myślę że tę biegłość powinien posiadać. Podobnym stresem na pewno jest bycie na plakatach gończych. To i przejście poprzednich traum powinno go uodpornić na niezwykłe sytuacje.

BIEGŁOŚCI - POZOSTAŁE
Imię i nazwisko postaci: Anthony Macmillan
Nazwa biegłości: wytwórstwo (magiczne alkohole) -> widziałam, że ktoś z graczy nazwał to gorzelnictwem, więc nie wiem czy powinnam się dostosować do tej nomenklatury, czy pozostać przy swojej
Poziom: I -> II (6 1/2 z reszty)
Uzasadnienie: Anthony ciągle pogłębia swoją wiedzę o alkoholach. Od 1956 r. ciągle podróżował, próbując zgłębić swoją wiedzę o mugolskie alkohole np. w Jugosławii. Próbował swoich sił w tworzeniu nalewki. Przygotowywał się do poznania sekretu czarnego ale i pytał o stan wódki, którą robił według cudzego przepisu.

Czy mogłabym także dokupić punkty do statystyk wynikających z różdżki? Biorąc pod uwagę, że Anthony był i chciałabym, żeby i dalej był aktywny pod względem pojedynków (choć może nie był tak aktywny ze względu na mój poprzedni stan i brak czasu) chciałabym, żeby miał obrażenia plus minus takie jakie były. Chciałabym więc dokupić 1 punkty OPCM i 4 punktów uroków. Łącznie to 5 punktów, które chciałabym kupić z PD (989-400=589)

BIEGŁOŚCI - POZOSTAŁE
Imię i nazwisko postaci: Anthony Macmillan
Nazwa biegłości: sprawność
Poziom: 8 -> 10 (-160 PD) (czyli 589-160=429)
Uzasadnienie: Biorąc pod uwagę, że biegłości wytrzymałości fizycznej nie ma, a miałam ją na II poziomie czy mogłabym podnieść sprawność która ma ją zastępować na 10 (albo czy można ją podnieść jeszcze wyżej, na adekwatny poziom, który mi po zmianie ciężko obliczyć)? Anthony jednak ćwiczy swoją wytrzymałość i sprawność np. zmierzając się ze swoimi kuzynami (tutaj) lub pomagając np. Williamowi przy ręcznej budowie boiska w Oazie (tutaj).

Gdybym powinna coś wstawić jednak w rozwój, a nie tutaj, to przepraszam za fatygę z czytaniem. Mam nadzieję, że nie przesadziłam, a jeżeli tak to przepraszam.

Zwrot PB za wytrzymałość fizyczną: +
Wytwórstwo magicznych alkoholi i majsterkowanie przeniesione do biegłości pozostałych: +
Podniesienie biegłości i statystyk powinno być wrzucone w rozwój <3
William Moore


Каранфиле, цвијеће моје
да сам Богд'о сјеме твоје.
Ја бих знао гдје бих цвао,
мојој драгој под пенџере.
Кад ми драга иде спати,
каранфил ће мирисати,
моја драга уздисати
Anthony Macmillan
Zawód : Podróżnik i wynalazca nowych magicznych alkoholi dla Macmillan's Firewhisky
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Обійми мене, обійми мене, обійми
Так лагідно і не пускай,
Обійми мене, обійми мене, обійми
Твоя весна прийде нехай
OPCM : 17 +1
UROKI : 21 +4
ALCHEMIA : 10
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej
Aktualizacja postaci - Page 5 4d6424bb796c4f2e713915b83cd7690217932357
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5779-anthony-macmillan https://www.morsmordre.net/t5786-bato https://www.morsmordre.net/t5785-dzisiaj-pije-stara-ognista-ogdena https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5790-skrytka-bankowa-nr-1421 https://www.morsmordre.net/t5806-anthony-macmillan
Re: Aktualizacja postaci [odnośnik]09.08.22 13:13
ZWROT PRZEDMIOTU
Imię i nazwisko postaci: Deirdre Mericourt
Przedmiot: bransoleta z włosem syreny (+3 do zwinności), malachitowy pierścień (+2 do CM, -5 jasny umysł), zapłaciłam 250 PD
Link do zakupu: klik, niestety mi się nie otwiera
Opcjonalnie - dodatkowe: 3 punkty do zwinności chcę zakupić za PD z bransolety i pierścienia (250-240=10PD); proszę o usunięcie kary z odporności magicznej

PRZEŁOŻENIE PUNKTÓW
Imię i nazwisko postaci: Deirdre Mericourt
Opis zmian: proszę o przełożenie 2 punktów z uroków do CM, wyrównam do obecnego poziomu; pozostałe punkty z różdżki chciałabym odkupić z obecnego zasobu PD (2 do OPCM i 3 do CM - czyli -400 PD);
Uzasadnienie: Deirdre jest Śmierciożerczynią, w czasie ostatnich miesięcy (a nawet lat), aktywnie uczestniczy w toczącej się wojnie, bierze udział w pojedynkach i walkach, nie osiada na laurach, umacnia swoje zdolności. z czarnej magii na bardzo zaawansowanym poziomie korzysta stale, sięga po mroczne moce i zaklęcia czarnomagiczne kosztujące ją najwięcej magicznej energii (np. ostatnio tutaj), tutaj, tutaj); w czasie walk zajadle się broni, nie zaniedbuje obrony przed czarną magią, która pozwala jej stawić czoła przeciwnikom; obecny poziom czarnej magii i OPCM jest więc podstawą kreacji charakteru i historii Deirdre i chciałabym go utrzymać


there was an orchid as beautiful as the
seven deadly sins
Deirdre Mericourt
Zawód : Kochanica nestora, westalka Fantasmagorii
Wiek : 27
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
no way you'll see me crawl
like a shark I'll be ripping you apart and celebrate
with lots of champagne

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
we still got the taste dancing on our tongues
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t4825-skrytka-bankowa-nr-301#103486 https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Aktualizacja postaci
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach