Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Salon
AutorWiadomość
Salon [odnośnik]02.08.22 13:29

Salon

Salon, który znajduje się po prawej stronie od drzwi wejściowych, jest najbardziej reprezentatywną częścią domu. Mimo widocznych przetarć na obramowaniu pary drewnianych, bujanych foteli, całe wnętrze sprawia wrażenie przytulnego. Wokół kominka ułożony w półkolu komplet składający się z kanapy oraz dwóch foteli otacza stolik kawowy, na środku którego zawsze stoi półmisek, który wypełniony jest zawsze czymś innym, w zależności od pory roku. To właśnie dekoracyjne detale, jak zdjęcia ustawione w ramce, czy chociaż sweter nagminnie przewieszany przez oparcie fotela sprawiały, że czuć było rodzinną atmosferę.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Salon Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Salon
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach