Wydarzenia


Ekipa forum
Most Demimozów
AutorWiadomość
Most Demimozów [odnośnik]28.08.22 22:21

Most Demimozów

Most łączący brzegi rzeki Plym swoją nazwę otrzymał na cześć czarodziejskiej grupy muzycznej, która przed latami zwykła dawać tu koncerty – jednak u członków magicznego podziemia demimozy budzą obecnie zupełnie inne skojarzenia. Brukowany pomost jest jednocześnie najkrótszą drogą pomiędzy dwiema dzielnicami mieszczącymi budynki rebelianckiego ministerstwa magii, przez co znajduje się pod nieprzerwaną obserwacją wtopionych w tłum strażników, niemożliwych do odróżnienia od zwyczajnych przechodniów. Przenoszący tajne wiadomości łącznicy przemieszczają się tędy kilkanaście razy dziennie, nietrudno dostrzec też przelatujące sowy pocztowe.
Biegnąca bezpośrednio pod mostem promenada jest popularnym miejscem do spacerów – w cieplejsze dni robi się tu dość tłoczno, a przestrzeń nierzadko wypełnia muzyka, wygrywana przez ulicznych artystów, przy której bawi się okoliczna młodzież. Rzeka, ze względu na strome brzegi, niezbyt nadaje się do kąpieli, jest jednak dobrym miejscem na rejs łódką.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Most Demimozów Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Most Demimozów
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach