Wydarzenia


Ekipa forum
Podziemne Ministerstwo Magii
AutorWiadomość
Podziemne Ministerstwo Magii [odnośnik]28.08.22 22:23

Podziemne Ministerstwo Magii

Siedziba główna podziemnego Ministerstwa Magii niewiele ma wspólnego z gmachem, który znajduje się w Londynie – kwatery służące poszczególnym oddziałom są rozproszone, zlokalizowane w opuszczonych mugolskich budynkach po obu stronach rzeki Plym. W ukrytych magicznie pomieszczeniach próżno szukać wygód, wystrój jest w większości surowy, ograniczony do najpotrzebniejszego wyposażenia – choć pokojom na co dzień zajmowanym przez członków podziemia nie brakuje indywidualnego charakteru (znaleźć w nich można przyniesione z mieszkań fotele, czarodziejskie rośliny w doniczkach, fotografie i plakaty, a także przedmioty, których przeznaczenie trudno jest odgadnąć).
Wejścia do wszystkich budynków siedziby są pilnie strzeżone i tajne, a każdy przechodzący przez nie czarodziej podlega sprawdzeniu tożsamości i kontroli, musi podać też zmieniające się co kilka dni hasło. Same przejścia również są ukryte: to prowadzące do budynku zajmowanego przez aurorów i wydział wywiadowczy otwiera się wyłącznie po podaniu prawidłowej kombinacji w nieczynnej budce telefonicznej, a żeby dostać się do kwatery Hipogryfów i Niuchaczy trzeba końcem różdżki wystukać krótką melodię na migającej latarni ulicznej oraz się o nią oprzeć. Łącznicy współdzielą przestrzeń z biurem informacji i propagandy, a wejście do ich kwatery prowadzi przez zamknięty kiosk z prasą, do którego wejść można po odczytaniu właściwej frazy z jednego z wystawionych na przeszklonej witrynie czasopism.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Podziemne Ministerstwo Magii Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Podziemne Ministerstwo Magii
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach