Wydarzenia


Ekipa forum
Rozwój postaci IV
AutorWiadomość
Rozwój postaci IV [odnośnik]13.09.22 12:23
First topic message reminder :

Rozwój postaci

Punkty doświadczenia możesz wymienić na zakup różnego rodzaju przedmiotów, zaklęć jednorazowego użytku, umiejętności, zwierząt, a także na podwyższenie statystyk i biegłości. Szczegóły znajdziesz w sklepie.

Podczas tworzenia karty postaci można zakupić statystyki, biegłości, umiejętności i przedmioty ze sklepiku mistrza gry o łącznej sumie PD nie większej niż wartość równa wiekowi postaci przemnożonemu przez 20, jeżeli postać ukończyła 25 rok życia. Po odjęciu ceny zakupów stan konta staje się liczbą ujemną - do momentu, w którym taki dług zostanie spłacony rozwój postaci pozostaje zablokowany. Przykładowo, postać, która ma skończone 25 lat, może wydać na start 500 PD (25*20), zacznie jednak wówczas grę z kredytem -500 PD.

Punkty konieczne do wykupienia genetyki tworząca się postać dopisuje do swojego długu. Zatem jeśli 25 letnia postać wydała 500 PD i rozpoczyna grę z maksymalnym dla siebie długiem -500 PD, ale dodatkowo chce mieć geny metamorfomagii, rozpoczyna grę z długiem -900 PD (-500 i -400 za genetykę).

Rozwój statystyk, biegłości i umiejętności w trakcie rozgrywki musi być uzasadniony rozgrywką, która miała miejsce po akceptacji karty. Forma tej rozgrywki jest całkowicie dowolna (wątki, opowiadania, nawet listy i pojedyncze fragmenty narracji w postach, a zwłaszcza działania powiązane z fabułą forum), jednak jej rodzaj, charakter, obszerność muszą być adekwatne do docelowego poziomu postaci. Mistrz gry, oceniając rozwój, bierze pod uwagę całokształt postaci i jej wątków, również tych, które nie są w rozwoju zgłaszane, o ile jest ich świadomy. Wątki takie mogą działać na korzyść lub niekorzyść zgłaszanego rozwoju postaci. Niektóre biegłości i statystyki są ze sobą powiązane i należy mieć to na uwadze (na przykład statystyki fizyczne i biegłości sportowe). Zgłaszając rozwój gracz powinien być pewien, że jego postać wyczerpała temat pod względem nauki danej biegłości lub statystyki na swoim poziomie. W uzasadnieniu lepiej jest napisać więcej rzeczy niepotrzebnych, niżeli mniej potrzebnych. W przypadku umiejętności dodatkowe wytyczne znajdują się również w odpowiednim temacie.

Rozwinięcie czegokolwiek u postaci powinno bazować na tym, z czego postać w trakcie swojej rozgrywki fabularnej korzysta. Gracz najprawdopodobniej będzie w stanie uzasadnić swój rozwój bazując na naturalnych przejściach postaci, a nie na sztucznych pojedynczych wątkach z nauką granych tylko po to, by osiągnąć określony cel. Na rozwój postaci składa się cała jej kreacja.

Rozwój postaci zgłaszany pomimo BRAKU punktów wymaganych do jego rozliczenia na koncie postaci będzie odrzucany i usuwany z tematu.


Przy tworzeniu karty postaci:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty doświadczenia:

rozwiń:


Aby wykorzystać zdobyte punkty biegłości:

rozwiń:


Aby wykorzystać punkty ze skrytki bankowej*:

rozwiń:


*skrytki bankowe prowadzone są przez graczy, należy jednak poinformować o zakupie przedmiotów/zwierząt, które powinny zostać dopisane do wyposażenia postaci. Postać fabularnie nie posiada danych przedmiotów jeśli nie figurują one w jej wyposażeniu.
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci IV - Page 22 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]13.06.24 9:32
Imię i nazwisko postaci: Tristan Rosier
Rachunek: 358-200=158
Zdobyto: Karta zmiany
Uzasadnienie: Uzgodnione z mg

+
William Moorethe vermeil rose had blown in frightful scarlet and its thorns
o u t g r o w n

Tristan Rosier
Tristan Rosier
Zawód : Arystokrata, smokolog
Wiek : 32
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
the death of a beautiful woman is, unquestionably, the most poetical topic in the world
OPCM : 38 +2
UROKI : 30
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 60 +5
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15 +6
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci IV - Page 22 0a7fa580d649138e3b463d11570b940cc13967a2
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t2784-skrytka-bankowa-nr-96 https://www.morsmordre.net/t977p15-tristan-rosier
Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]16.06.24 16:15
Imię i nazwisko postaci: Benjamin Wright
Rachunek: 1099-500=599 PD
Zdobyto: limit genetyki/umiejętności
Uzasadnienie: -

+
William Moore


Make my messes matter, make this chaos count.
Benjamin Wright
Benjamin Wright
Zawód : eks-gwiazda quidditcha
Wiek : 34
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
I wanna run against the world that's turning
I'd movе so fast that I'd outpace the dawn
OPCM : 37 +7
UROKI : 34
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 17
SPRAWNOŚĆ : 43
Genetyka : Czarodziej
Rozwój postaci IV - Page 22 Frank-castle-punisher
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t656-benjamin-wright https://www.morsmordre.net/t683-smok#2087 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t4339-skrytka-bankowa-nr-178#92647 https://www.morsmordre.net/t1416-jaimie-wright
Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]16.06.24 22:58
Imię i nazwisko postaci: William Moore
Biegłość: wytrzymałość psychiczna II
Ilość wydanych punktów: 5 PB (z reszty)
Uzasadnienie: Minęły prawie trzy lata od ostatniego rozwoju wytrzymałości psychicznej u Williama - poprzednie uzasadnienie znajduje się tutaj i kończy się na misji w Azkabanie, w której brał udział. Pomimo przeżytego koszmaru, nie przestał angażować się w wojnę - wprost przeciwnie; wyprawa do pilnowanego przez dementorów więzienia go zmieniła, ale nie złamała, wraz z upływem czasu otrząsnął się z powracających pod postacią halucynacji wspomnień. Choć te dręczyły go jeszcze w trakcie akcji ewakuacyjnej, na moment wytrącając go z równowagi, zdołał odepchnąć je od siebie i kontynuować zadanie - zamiast na własnych emocjach, skupiając się na rozkazach. W kolejnych miesiącach działał czynnie z ramienia Zakonu Feniksa, niejednokrotnie zmuszony do zachowania zimnej krwi - na przykład podczas zabezpieczania transportu, gdy został zaatakowany przez szmalcowników, czy wtedy, kiedy transportując runo wraz z Anthonym wlecieli prosto w burzę. Coraz mocniej ciążąca na ramionach odpowiedzialność nauczyła go powściągania emocji, czy to podczas wyprawy do tajemniczego Elkstone, czy w trakcie zwiadowczej misji, podczas której odpowiadał za bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale też szkolonego pod jego pieczą lotnika (tutaj i tutaj, i tutaj). Dołączenie do działających pod skrzydłami podziemnego ministerstwa Sów było dla niego kolejnym kamieniem milowym, zwłaszcza, gdy sam Harold Longbottom powierzył mu szkolenie młodych rekrutów. W trakcie ewakuacji jednej z kryjówek Hipogryfów walczył ze szmalcownikami u boku Michaela, po raz pierwszy przyczyniając się bezpośrednio do czyjejś śmierci - od doświadczonego aurora ucząc się, jak zachować spokój w podbramkowej sytuacji.
Prawdziwym sprawdzianem okazała się dla niego katastrofa, jaka w maju tego roku dotknęła Oazę - gdy w trakcie zwołanego przez niego spotkania zatrzęsła się ziemia. Choć sytuacja wydawała się być tą bez wyjścia, William nie pozwolił, żeby strach czy własne emocje powstrzymały go przed działaniem: podczas głównej akcji robił wszystko, co mógł, żeby zneutralizować zagrożenie: wyciągnął brata znad przepaści i uratował osuwającą się w szczelinę kobietę, pomagając jej przezwyciężyć panikę i namawiając do współpracy. Trzeźwość umysłu pozwoliła mu na przeciwstawienie się nawołującym go z głębin głosom, a chociaż wydawało się to misją samobójczą - w próbie uratowania Oazy odsunął na bok własny strach i wleciał (dwukrotnie) prosto w ziejącą w ziemi wyrwę, wychodząc naprzeciw czającemu się tam niebezpieczeństwu, wcześniej wydając rozkazy młodym lotnikom i przywołując skrzata, by pomógł w okiełznaniu chaosu. Mimo że nie wszystko poszło po jego myśli, beznadziejności poddał się tylko na chwilę - niedługo po opanowaniu największego zagrożenia zebrał paru Zakonników, żeby wraz z nimi zająć się najpilniejszymi zniszczeniami, wtedy jeszcze nieświadomy ciążącej na nim klątwy.
Kolejny punkt zwrotny w życiu Williama nadszedł niedługo potem - gdy stanął oko w oko ze Śmierciożercą, nieomal przypłacając to własnym życiem. Wciąż osłabiony klątwą, nie miał szans na podjęcie prawdziwej walki, zdołał jednak wyrwać się spod działania crucio, a także wytrzymać ból na tyle długo, by nie wydać wrogowi przyjaciół. Skutki tego starcia dręczyły go przez kolejne tygodnie i miesiące, ale dzięki pomocy kuzyna pozbył się klątwy, a gdy na niebie pojawiła się kometa, nie zignorował wezwania - w tym wątku mimo strachu pomagając rannej dziewczynce, a w tym otwierając się przed Michaelem i prosząc go o pomoc w nauce obrony przed czarną magią - rozpoznając własne słabości i pragnąc zniwelować je przed kolejnym spotkaniem z wrogiem. W przełamaniu lęku wspiera go również młodszy brat, w trakcie wizyty w jego lecznicy jest zmuszony odepchnąć od siebie obawy i pomaga - na tyle, na ile potrafi - w uratowaniu poranionej przez cienie dziewczyny.
A później świat kończy się po raz kolejny - z jednej strony przywołując u Williama wspomnienia z zalewanej przez śmiercionośną falę Oazy, z drugiej: popychając do tego, żeby postarał się bardziej. W trakcie deszczu meteorytów robi co może, żeby ewakuować zgromadzonych na plaży ludzi, wspomaga zaklęciami siostrę oraz Artemisa, zabiera ze sobą Gwendolyn; po wszystkim pomaga w Plymouth, a także ratuje swoją kuzynkę. Zaczyna rozumieć, że w pogrążonej w chaosie Anglii nie ma miejsca na kierowanie się emocjami - i to samo próbuje przekazać Leo, gdy niefortunny zbieg okoliczności krzyżuje ich ścieżki.

Imię i nazwisko postaci: William Moore
Rachunek: 681 - 100 = 581
Zdobyto: 2 PB
Uzasadnienie: poniżej

Imię i nazwisko postaci: William Moore
Biegłość: anatomia I
Ilość wydanych punktów: 2 PB (zakupione powyżej)
Uzasadnienie: To, że Billy nie ma nawet podstawowej znajomości anatomii, jest trochę (moim) błędem w matriksie - od lat nastoletnich jest sportowcem, grał zawodowo w Quidditcha, kontuzje i radzenie sobie z nimi było dla niego na porządku dziennym. Jego kariera zakończyła się nagle, jednak od powrotu do kraju - czyli od przeszło półtorej roku - znajomość pierwszej pomocy stała się dla niego niezbędna. Jest lotnikiem, w trakcie dłuższych tras nie może liczyć na wsparcie uzdrowiciela, z prowizorycznym zaopatrzeniem zranień musi więc radzić sobie sam; od jakiegoś czasu szkoli też młodych rekrutów. W ciągu ostatnich miesięcy nie brakowało mu okazji do przypomnienia sobie przykurzonej wiedzy, głównie dzięki bratu; w tym wątku jest świadkiem pierwszej pomocy (przeprowadzanej na nim samym), tutaj razem z Tedem udziela pomocy rannej dziewczynce, a tutaj asystuje bratu, gdy do jego lecznicy trafia zaatakowana przez cienie nastolatka.  

+
Tristan Rosier
here, where the world is quiet;
here, where all trouble seems
dead winds' and spent waves' riot
in doubtful dreams of dreamsOstatnio zmieniony przez William Moore dnia 22.06.24 22:56, w całości zmieniany 2 razy
William Moore
William Moore
Zawód : lotnik, łącznik, szkoleniowiec
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Żonaty
jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył
OPCM : 30 +5
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10 +3
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 30
SPRAWNOŚĆ : 25
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t12096-william-moore https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore
Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]18.06.24 15:11
Imię i nazwisko postaci: Ted Moore
Rachunek: 519 - 400 = 119
Zdobyto: 5 punktów magii leczniczej
Uzasadnienie: Ted zawsze bardzo skupiony był na misji, którą sobie wyznaczył - na leczeniu i uzdrawianiu tych, którzy najbardziej tego potrzebowali. Prowadził na początku swój gabinet, który niedługo później przeniósł do nieco większego budynku, gdzie mógł nieść pomoc więcej niż jednej osobie. Wszystko właściwie zaczęło się od Billy'ego, jego starszego brata, którego ludzie z Borrowash przynieśli na leżankę w gabinecie Teda. Poskładał go, jak potrafił najlepiej, porozmawiali szczerze i słowa starszego Moore'a wskazały mu Zakon Feniksa. Potrzebował tego. Jakiegoś większego celu, przynależności, obietnicy złożonej samemu sobie, że odda wszystko, co będzie mógł, żeby pomóc rebeliantom w wygraniu tej wojny. Choćby tylko leczył rannych poza granicami bezpośrednich walk.
Gdziekolwiek stawiał swoje kroki, tam widział poranionych i potrzebujących, których leczył swoją magią: dziewczynce, gdy na niebie pojawiła się tajemnicza kometa, czy to pracownikowi tartaku razem z Nealą albo i torturowanemu rebeliantowi, którego odratował z pomocą Addy; Billy obecny był również przy dziewczynie, którą zaatakowały Cienie, i którą Ted za wszelką cenę chciał uratować, ryzykując wlaniem w nią całej swojej energii magicznej. Udowadniając swoje zaangażowanie w sprawę, Ted dostał list od samego sir Longbottoma, w którym zlecił uzdrowicielowi misję udania się do bagnistej doliny w Staffordshire. Razem z Justine odnaleźli tam grupę Hipogryfów, którzy potrzebowali pomocy. Udało im się wspólnie przegnać cieniste potwory i odnaleźć kryjówkę, gdzie Ted jak najszybciej zabrał się do leczenia najbardziej poszkodowanych. W dzień, gdy na ziemię spadły tysiące gwiazd, pomógł przy dzieciakach wyjętych z rybich wnętrzności, osobiście doglądając zdrowia i życia jednego z nich, gdy dziewczęta zostały zabrane do Sanatorium w Plymouth.

+
William Moorejesteś wolny
a jeśli nie uwierzysz, będziesz w dłoń ujęty
przez czas, przez czas - przeklęty


Ted Moore
Ted Moore
Zawód : uzdrowiciel
Wiek : 27
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Żonaty
i must not fear
fear is the mind-killer
fear is the
little-death
OPCM : 5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 30 +5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t11462-ted-moore#354341 https://www.morsmordre.net/t11467-bronte#354524 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t11604-szuflada-teda#358655 https://www.morsmordre.net/t11476-ted-moore
Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]18.06.24 20:26
BANK GRINGOTTA

Imię i nazwisko postaci: Freddy Krueger
Skrytka:klik
Uzasadnienie: Kupuję ze swojego źródła u szemranych ludzi w Warwick.
Zdobyto: Diable ziele (10 sztuk), Wróżkowy pył (5 sztuk)

+
William Moore


Jedną z bolączek współczesnego świata jest to, że nikt nie wie
kim tak naprawdę jest
Freddy Krueger
Freddy Krueger
Zawód : Rybak, alchemik, złodziej
Wiek : 22
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
We li­ve, as we dream
– alo­ne.
OPCM : 2
UROKI : 0
ALCHEMIA : 12 + 5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 4
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 11
SPRAWNOŚĆ : 16
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t11968-freddy-krueger https://www.morsmordre.net/t12029-eldur#371473 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f454-warwickshire-warwick-barka-na-rzece-avon https://www.morsmordre.net/t12028-skrytka-bankowa-2600#371466 https://www.morsmordre.net/t12087-freddy-krueger#372584
Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]19.06.24 15:29
BANK GRINGOTTA

Imię i nazwisko postaci: Yulia Dyatlova
Skrytka: hop
Uzasadnienie: kumple pomogli ukraść moje bejbi
Zdobyto: aetonan

+
William Moore


I wasn't born a freak
I was born who I am
the circus came later


Yulia Dyatlova
Yulia Dyatlova
Zawód : zapomniana córka, złodziejka
Wiek : 19/20
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
I do what I want when I'm wanting to
OPCM : 6 +3
UROKI : 6 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 26
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t12388-yulia-dyatlova#381321 https://www.morsmordre.net/t12392-ekler#381423 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f473-port-of-london-ulica-zapomnianych-corek-12-8 https://www.morsmordre.net/t12393-skrytka-bankowa-nr-2650#381424 https://www.morsmordre.net/t12394-yulia-dyatlova#381427
Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]21.06.24 13:48
Imię i nazwisko postaci: Genevieve Rosier
Rejestracja różdżki: nie
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: -
Zdobyto: różdżka, sowa (darmowe)
Genevieve Rosier
Genevieve Rosier
Zawód : Młoda dama
Wiek : 18
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Every time the light hits
You're picture perfect
OPCM : -
UROKI : -
ALCHEMIA : -
UZDRAWIANIE : -
TRANSMUTACJA : -
CZARNA MAGIA : -
ZWINNOŚĆ : -
SPRAWNOŚĆ : -
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t12408-genevieve-rosier https://www.morsmordre.net/t12410-nicea#382062 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t12411-skrytka-bankowa-nr-2654#382075 https://www.morsmordre.net/t12412-genevieve-rosier#382076
Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]23.06.24 3:21
Imię i nazwisko postaci: Neala Weasley
Rachunek: 861-3x80=621
Zdobyto: 9 punktów Magii Leczniczej (6 z reszty i 3 kupne)
Uzasadnienie:
Neala od samego początku swojej fabularnej drogi wykazuje zainteresowanie uzdrowicielstwem. Zaczęła przyjmować nauki w tym kierunku korzystając z pomocy znajomych rodziny. Tutaj, po tym jak zwichnęłam kostkę Dorotha instruuje nadzoruje mnie nad tym jak się nią zajmuje. Tutaj po bijatyce w barze zajmuję się ranami Marcela i Jamesa. Ogólnie okres przedzimowy to okres w którym Nela, że jeździła razem z wujostwem po Devon, pomagając - głównie w namiotach uzdrowicielskich. Tutaj spotyka Anne i po posiłku idą razem właśnie pomagać w taki sposób. Kiedy odwiedza Isabellę w Dolinie Lecznicy, pojawia się ona Tonks razem z jej kuzynem który potrzebuje pomocy robimy co możemy. Ja pod okiem Isabelli. Kiedy została na noc u kuzyna Reggiego odwiedza ich pan Herbert z gośćmi. Potrzebują oni pomocy ze względu na wymrożenie czemu razem z pomocą Mare zaradzamy. Naprawia też Celine kiedy świat robi się dziwny całkiem. W końcu! W lipcu trafiając pod skrzydła pełnoprawnego, prawdziwego uzdrowiciela u którego rozpoczyna całkowicie legalny i pełnoprawny staż! Wianki nie idą za dobrze, bo Anne przypadkiem dostaje, ale jej pomaga. A tutaj po lekkim podtapianiu, próbują wspólnie nie dopuścić do tego, żeby Jim wyzionął ducha. Pomaga też Liddy kiedy ma atak paniki. I nastawia nos Marcela. Na Festiwalu nadal, ale później zajmuje się nosem Marcela, powoli robiąc sobie specjalizacje z tych dwóch konkretnych. Już po festiwalu kiedy wymyka się z Jimem wpada do nas Marcel - cóż, dosłownie bo salto wychodzi mu tak 2/10, więc jego nos potrzebuje pomocy ponownie, której uprzejmie mu udziela.. A na imprezie u Batki pomagam uspokoić się Marysi. Ogólnie w narracji często wspominam, że się Nela się uczę i książki czyta jak przykazał mi Ted! Bo Anatomia do najłatwiejszych wcale nie należy ale w ostatnim roku całkiem myślę że się rozwinęłam.
To mój pierwszy rozwój magii leczniczej od kiedy jestem na fabule i wydaje mi się że w kontekście całego roku Neala mogła dojść do poziomu w niej biegłego.

Jak zawsze wnioskuje o tyle co wyżej, ale przyjmę ile MG mi zasądzi  :pwease:

+
William Moore


she was life itself. wild and free. wonderfully chaotic.
a perfectly put together mess.
Neala Weasley
Neala Weasley
Zawód : asystentka uzdrowiciela, pomocnica w Sanatorium
Wiek : 17!!!
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
your mind
is playing
tricks on you,
my dear
OPCM : 10 +3
UROKI : 2 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 15 +6
TRANSMUTACJA : 7
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej
felix felicis
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t4071-neala-weasley https://www.morsmordre.net/t4260-victoria-sowa-brena-ale-tez-moja#87876 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f171-ottery-st-catchpole https://www.morsmordre.net/t9744-skrytka-bankowa-nr-1054#295656 https://www.morsmordre.net/t4240-neala-weasley#86909
Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]24.06.24 0:14
Imię i nazwisko postaci: Percival Blake
Rachunek: 728 - 30 = 698
Zdobyto: 3 czekoladowe żaby
Uzasadnienie: kupiłem w Plymouth

+
Tristan Rosier
I cannot undo what I have done
I can't un-sing a song that's sung
and the saddest thing about my regret
I can't forgive me and you can't forget

Percival Blake
Percival Blake
Zawód : dowódca smoczych łowców
Wiek : 34
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler

kissing
d e a t h
and losing my breath

OPCM : 26 +5
UROKI : 40 +1
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0 +1
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 18
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t1517-percival-nott https://www.morsmordre.net/t1542-tatsu https://www.morsmordre.net/t12179-percival-blake#375108 https://www.morsmordre.net/f449-menazeria-woolmanow https://www.morsmordre.net/t3560-skrytka-bankowa-nr-416#62942 https://www.morsmordre.net/t1602-percival-nott
Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]03.07.24 16:00
Imię i nazwisko postaci: Caradog Blishwick
Rejestracja różdżki: tak
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 100 PM
Wydane punkty doświadczenia: 0
Zdobyto: Różdżka, sowa

+
Ramsey Mulciber


Dream no small dreamsfor they have no power to move the hearts of men.


Caradog Blishwick
Caradog Blishwick
Zawód : poeta, dziennikarz, buntownik
Wiek : 21
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
bo to była życia nieśmiałość,
a odwaga — gdy śmiercią niosło.
Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało
wielkie sprawy głupią miłością.
OPCM : 15 +1
UROKI : 10 +4
ALCHEMIA : -
UZDRAWIANIE : -
TRANSMUTACJA : 4
CZARNA MAGIA : -
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t12417-caradog-cecil-blishwick https://www.morsmordre.net/t12438-alkmena#382604 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/
Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]03.07.24 19:54
Imię i nazwisko postaci: Harland Parkinson
Rejestracja różdżki: tak
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 200 PM
Wydane punkty doświadczenia:  5*80=400
Zdobyto: 5 punktów statystyk

+
Ramsey Mulciber
Harland Parkinson
Harland Parkinson
Zawód : Uzdrowiciel, drugi syn
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 6 +2
UZDRAWIANIE : 19 +2
TRANSMUTACJA : 0 +1
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 11
SPRAWNOŚĆ : 19
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t12391-harland-dunstan-parkinson#381407 https://www.morsmordre.net/t12425-dior#382440 https://www.morsmordre.net/t12445-harland-parkinson#382735 https://www.morsmordre.net/f170-gloucestershire-cotswolds-hills-broadway-tower https://www.morsmordre.net/t12451-skrytka-bankowa-nr-2651 https://www.morsmordre.net/t12439-harland-parkinson#382675
Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]04.07.24 21:27
Imię i nazwisko postaci: James Doe
Rachunek: 213- 35x2 + 15x2 = 113 PD
Zdobyto: tkanina z włókien sierści skocznych czarokrólików x2, skóra szpiczaka x2
Uzasadnienie: Ukradłem krawcowi

+
William Mooreit's hard
to forget your past if it's written all over your body


James Doe
James Doe
Zawód : grajek, złodziejaszek
Wiek : 19
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Żonaty

strong outside a man
but inside a boy


OPCM : 0
UROKI : 0 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 12 +6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 35
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Czarodziej
 little unsteady
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t9296-james-doe https://www.morsmordre.net/t9307-leonora https://www.morsmordre.net/t12378-jimmy-doe#381080 https://www.morsmordre.net/f153-city-of-london-chancery-lane-13-21 https://www.morsmordre.net/t9776-skrytka-bankowa-nr-404 https://www.morsmordre.net/t9322-james-doe
Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]05.07.24 17:21
Imię i nazwisko postaci: Yulia Dyatlova
Rachunek: 48-25=23
Zdobyto: diable ziele (10 szt.), złota rybka (10 szt.)
Uzasadnienie: mam znajomości w półświatku; trochę kupiłam a trochę ukradłam

+
William Moore


I wasn't born a freak
I was born who I am
the circus came later


Yulia Dyatlova
Yulia Dyatlova
Zawód : zapomniana córka, złodziejka
Wiek : 19/20
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
I do what I want when I'm wanting to
OPCM : 6 +3
UROKI : 6 +2
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 26
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarownica

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t12388-yulia-dyatlova#381321 https://www.morsmordre.net/t12392-ekler#381423 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f473-port-of-london-ulica-zapomnianych-corek-12-8 https://www.morsmordre.net/t12393-skrytka-bankowa-nr-2650#381424 https://www.morsmordre.net/t12394-yulia-dyatlova#381427
Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]06.07.24 18:28
Imię i nazwisko postaci: Bradford Parkinson
Rejestracja różdżki: nie
Suma punktów biegłości na start: 84
Suma punktów majętności na start: 200 PM
Wydane punkty doświadczenia: 150+100=350
Zdobyto: 3 PB, egzotyczny ptak (żako)

+
Ramsey Mulciber
Bradford Parkinson
Bradford Parkinson
Zawód : Projektant, krawiec
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
I do not merely design garments.
I weave dreams into reality.
OPCM : -
UROKI : -
ALCHEMIA : -
UZDRAWIANIE : -
TRANSMUTACJA : -
CZARNA MAGIA : -
ZWINNOŚĆ : -
SPRAWNOŚĆ : -
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t12418-bradford-duncan-parkinson https://www.morsmordre.net/t12434-feronia#382499 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/f170-gloucestershire-cotswolds-hills-broadway-tower https://www.morsmordre.net/t12435-bradford-parkinson#382513
Re: Rozwój postaci IV [odnośnik]06.07.24 23:46
Imię i nazwisko postaci: Leofric Longbottom
Rejestracja różdżki: nie
Suma punktów biegłości na start: 70
Suma punktów majętności na start: 200 PM
Wydane punkty doświadczenia: 0
Zdobyto: Cielesna forma patronusa(borsuk)
Leofric Longbottom
Leofric Longbottom
Zawód : n/d
Wiek : 20 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Strach to zabójca umysłu
OPCM : -
UROKI : -
ALCHEMIA : -
UZDRAWIANIE : -
TRANSMUTACJA : -
CZARNA MAGIA : -
ZWINNOŚĆ : -
SPRAWNOŚĆ : -
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t86-wzor-karty-postaci https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 https://www.morsmordre.net/

Strona 22 z 23 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Rozwój postaci IV
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach