Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Shadow
AutorWiadomość
Shadow [odnośnik]29.08.15 15:52Shadow
Shadow jest specyficzną sową. Nigdy nie da się dotknąć obcemu jeśli ma przesyłkę bądź znajduje się w pobliżu swojego właściciela.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Shadow [odnośnik]14.10.15 0:04
PrzeczytajEileen W.
Droga OrianeJak się miewasz? Jak nastroje przed kolejną przygodą w Hogwarcie? Nie obawiasz się niczego? Ja... mam mieszane uczucia.
Wrzesień coraz bliżej i wydaje mi się, że muszę uzupełnić braki w moich piórach, pergaminach i tuszach. Nie miałabyś ochoty wybrać się ze mną Scribbulusa? Wybacz, że truję ci tym głowę już teraz, ale wiesz, jak to mówią... "przezorny zawsze ubezpieczony". Mam ochotę podejść też do Esów i Floresów. A nóż wypatrzymy jakieś ciekawe okazje za pół ceny? I koniecznie musimy wybrać się na lody!
Eileen


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Shadow 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Shadow
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach