Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Nyks
AutorWiadomość
Nyks [odnośnik]06.09.15 0:26nyks
Moja prywatna bogini nocy jest jasna jak nadzieja rozświetlająca mroki, a kremowe skrzydła przecinają noc, w której sowa się kocha. Jest taka, jak ja - zagubiona, niedoskonała, lecz tonąc w swoich skazach zdaje się idealna, zupełnie, jakby wyższe siły wykuły ją z marmuru, dając szanse na to, aby walczyła ze swoimi słabościami i rozumiejąc wagę brzydkiego kłamstwa, brnęła w nie, ochoczo przynosząc mi listy, które wcale nie zostały zaadresowane do mnie, a mojej bliźniaczej siostry.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Nyks [odnośnik]18.10.15 23:57
Przeczytaj Polly Havisham
Droga Beniu,
bardzo się ucieszę, jak przyjdziesz świętować me urodziny razem ze mną i kilkorkiem znajomych na ulicę Roberta Adama. Przygotowałam dla ciężarnej specjalnie delikatne drinki!

P.S. Weź to co u ciebie zostawiłam
Polly


    I get down to Beat poetry  ◇ They say I'm too young to love you I don't know what I need They think I don't understand The freedom land of the seventies I think I'm too cool to know ya You say I'm like the ice I freeze I'm churning out novels like Beat poetry on Amphetamines ©️endlesslove
Polly Havisham
Zawód : piecze ciastka w Słodkiej Próżności
Wiek : 21
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
I've been smoking dream dust
OPCM : 2
UROKI : 5
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 8
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarodziej
możesz pozostawić puste
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1033-polly-havisham#5949 https://www.morsmordre.net/t6967-pan-darcy-ii https://www.morsmordre.net/t1035-polly#6012 https://www.morsmordre.net/f130-robert-adam-st-28-6 https://www.morsmordre.net/t1128-pola-havisham#7455
Nyks
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach